ll O FAMILIBERICHTEN 27 Gerard van Rossum OVERLEDEN An Naeije DANKBETUIGING Kees Roose Jfda/va IN MEMORIAM Aard-Jan Quaak OVERIGE BERICHTEN zv Agnes Raas Izaak Hokke - Jacques - Mevr. J.M. Jobse Louwerse Laurus Arie Evert Wiskerke Peter Hamelinck Lieve Mattïjs, Jeroen en Suzanne 09-09-2008 09-09-2018 DE VLIEGER zaterdag 8 september 2018 Degenen die ik liefheb, verlaat ik om degene die ik liefhad terug te vinden. "Per sempre Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is zacht en kalm van ons heen gegaan onze schoonbroer en oom weduwnaar van 30 - 08 - 1931 Temeuzen 105 -09 -2018 Sas van Gent Sas van Gent: F. van Rossum (f) E. van Rossum - van den Bosch kinderen en kleinkinderen Familie van Rossum Familie Raas Onze dank gaat uit naar het verzorgende personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum De Redoute. Sas van Gent, 6 september 2018 Corr.adres: Familiehuis De Geslootene Boom, Kleine markt 5-6,4551 BG Sas van Gent De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uit nodigen, zal plaatshebben op donderdag 13 september om 11.30 uur in de Kerk Heilige Maria Hemelvaart te Philippine, alwaar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. Aansluitend zullen we Gerard te ruste leggen bij zijn vrouw Agnes op de begraafplaats Sint Jans Schorre te Sas van Gent. U kunt afscheid nemen van Gerard in Familiehuis De Geslootene Boom, aan de Kleine markt 5-6 te Sas van Gent, op woensdag 12 september om 19.30 uur. Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in de stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Bedroefd maar dankbaar dat hij nu zijn rust gevonden heeft, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve vader, opa en mijn broer echtgenoot van Greet Timmer f Zuid-Beijerland, 21-10-1932 f Gent, 5-9-2018 Lilian de Jong-Hokke en Ronny de Jong Elise Laura Geert-Jan Hokke en Mirjam van Coillie Indra Timo Jannie Correspondentieadres: Kortenaerlaan 10 4535 BW Terneuzen De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 12 september om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na de plechtigheid kunt u de familie ontmoeten in de koffieruimte. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. Het overlijden van heeft ons diep geraakt. In korte tijd werd zij een gewaardeerd, enthousiast en betrokken lid van onze Cliëntenraad waaraan zij, ondanks haar ziekte volop haar bijdrage leverde. Wij wensen de familie veel kracht en sterkte toe om dit verlies te verwerken. Cliëntenraad Ziekenhuis ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen 't Vrijdom Wat zullen we onze lieve buurvrouw missen. Beb, Jopie&Jan, Esther&Jan, Lotte&Pepijn en kinderen, Jantje&Mandy Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het onverwachts overlijden en bij de begrafenis van mijn geliefde man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. A.P. Wiskerke-Gebraad Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, september 2018 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van mijn lieve man en baasje, onze broer, zwager en oom Uw aanwezigheid op de dag van de crematie en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Corrie Roose-van Doeselaar Jacky Familie Roose Familie van Doeselaar Axel, september 2018 Hartelijk dank voor alle medeleven en steun na het overlijden van mijn zorgzame man, onze pa, schoonpa en opa Emmie Hamelinck - de Wever kinderen en kleinzoon Schoondijke, september 2018 Hierbij wil ik iedereen bedanken voor alle kaarten, brieven en bloemen, telefoontjes, steun en warmte na het moeilijke verlies van mijn lieve moeder - CKl/l Hetty Driedijk Cadzand, september 2018 9-9-2004 - 9-9-2018 En weer is er een jaar voorbij. Een jaar met gemis, maar ook met herinneringen. Want hoeveel jaren er ook verstrijken, vergeten doen we je nooit! Peter, Carin, Je leeft voort in je kinderen, je gedichten, je humor en in wie je was: "Een bijzonder mens" Wat zo diep in je hart zit kun je door de dood niet verliezen! Janny Quaak-Sinke en familie c? UITVAARTZORG Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland info@uitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 www.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar) COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 64