5 Deze eengezinswoningen in het centrum zijn te koop Pascal heeft zelf besloten het kantoor geel te schilderen Onze slaapkamer was de laatste ka mer die nog opgeknapt moest wor den, die heb ik afgelopen jaar afge maakt. Maar natuurlijk zijn er altijd nog dingen die moeten gebeuren. Zo zouden we graag nog houten kozij nen willen in de slaapkamer en is de badkamer dringend aan vervanging toe. Die is oud en slecht gezet. De vloertegels hebben we al liggen, die zijn hetzelfde als in de keuken. Omdat het huis vrij hokkerig is, vind ik het mooi als de vloerkleur overal hetzelfde is. Op de badkamermuren zou ik graag lichtblauwe tegeltjes willen. De zolder is na vier jaar trou wens nog steeds niet af. Pascal is nu eindelijk bijna klaar met isoleren en heeft beloofd dat hij hem deze winter echt zal afwerken... Ik vind het leuk om alles aan te kle den met accessoires van Hema, Ikea en Kwantum." Zoon Jip: „Ja, we heb ben heel veel van Hema." Irritante kussens Jilca: „We komen er ook vaak. Dat is het voordeel, of nadeel, als je in de binnenstad woont. Pascal vindt alles wel prima en gezellig, gelukkig. Al leen de kussens in de bank vindt hij irritant, want dat zijn er te veel vol gens hem. Hij gooit ze iedere avond op de grond en ik leg ze iedere och tend weer goed... Pascal wil heel graag zo'n Chesterfield bank, maar die komt er niet in. Dat past hier ge woon niet. Hij heeft trouwens wel zelf besloten om het kantoor geel te schilderen. Gelukkig past dat goed bij de rest van het huis. Ik vind de huidige bank ook te groot en de kleur is niet mooi. Ik wil iets fijners en smallers. Van de open haard heb ik ook een beetje spijt. Tien jaar terug hield ik nog van een landelijke stijl, maar ik zou er nu niet meer voor kiezen. Hij is te klassiek. Voorlopig is dit mijn droomhuis- Wie weet gaan we ooit verhuizen, als we een woning in de binnenstad vin den met een grotere tuin. Jip wil dit huis in ieder geval overkopen, dus dat is al opgelost." Jip: „Maar dit jaar gaan we sowieso niet verhuizen hoor." Even voorstellen KIJK VERGELIJK vrijdag 7 september 2018 Jilca d'Hert Jilca d'Hert (35) en Pascal Haulez (40) kochten de woning aan de Frans van Waesberghestraat 53 in Hulst tien jaar gele den. Pascal heeft er zijn bedrijf Haulez Ma kelaardij gevestigd, Jilca werkt als wijk verpleegkundige. Ze hebben twee zoons: Jip (6) en Puk (3). Vlissingen Adres: Van der Manderestraat 19 Prijs: €139.000 k.k. Bouwjaar: 1926 Kenmerken: Hoek woning met een per ceeloppervlakte van 130 m2. Twee slaap kamers, badkamer met douche en apart toilet. Aan een rus tige weg in het cen trum, met achtertuin. Goes Adres: Heernisseweg 67 Prijs: €169.500 k.k. Bouwjaar: 1906-1930 Kenmerken: Hoek woning met een per ceeloppervlakte van 185 m2. Twee slaap kamers, met een voor- en achtertuin. In het centrum. Terneuzen Adres: Lange Kerkstraat 72 Prijs: €187.500 k.k. Bouwjaar: 1916 Kenmerken: Ge schakelde woning met een perceelop pervlakte van 140 m2. Drie slaapkamers, balkon en stenen berging. In het cen trum. Zierikzee Adres: Lammermarkt 10 Prijs: €167.500 k.k. Bouwjaar: 1800 Kenmerken: Tussen woning met een per ceeloppervlakte van 130 m2. Drie slaapka mers. Aan een rus tige weg in het cen trum. Er is een ach tertuin. Middelburg Adres: Veersesingel 198P Prijs: €335.000 k.k. Bouwjaar: 1902 Kenmerken: Tussen woning met een per ceeloppervlakte van 221 m2. Drie slaapka mers, een badkamer en twee aparte toilet ten. Aan een rustige weg aan het water, met vrij uitzicht. TM NOT WERD l'M LIMITED 'WION de basis is wit Jilca koopt veel low budget en vindt het leuk om oude meubelen zelf op te knappen. FOTO'S BOAZ TIMMERMANS

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 49