I 25 Bosch WDU8H640NL Was- en droogmachine herkent soort textiel Dreem Sennheiser Ambeo Soundbar Soundbar met 3D-ervaring Somnox Naar bed met een robot Sneller, dieper en beter slapen met hoofdband Segway Drift W1 Elektrisch rolschaatsen Tv's van formaat 8K televisies woensdag 5 september 2018 GO Wasdroogcombinaties (een wasmachine en droger in één) zijn niet vaak het paradepaardje van fabrikanten. Bosch laat met de WDU8H640NL zien deze productgroep serieus te nemen. Uitgerust met het i-Dos systeem dat volgens Bosch 7000 liter water en 30 procent wasmiddel per jaar kan besparen. De ma chine herkent ook automatisch welke stof je in de machine doet. Op basis daarvan kiest hij zelf het beste programma. Een kind kan de was doen! Deze 2- in-1 machine is vanaf december 2018 te koop voor een advies prijs van 1289 euro. Een surround-ervaring zonder extra speakers in je huis te plaatsen. Zelfs de subwoofer voor de diepe bassen is niet langer nodig. Aan de Ambeo sound bar heb je volgens Sennheiser genoeg. En... het werkt verbazingwekkend goed. Zelfs de audiofielen waren enthousiast en onder de indruk. Geluidsef fecten lijken daadwerkelijk van alle kanten te komen. Zo beleef je een film nog intenser. Volgens de fabrikant mogen we hem begin 2019 verwachten. Goed koop wordt-ie trouwens niet, de prijs zal tussen 2000 en 2500 euro liggen. Somnox vraagt je zijn technologie let terlijk te omarmen. Knuffelen met een zachte, 'ademhalende' robot moet de kwaliteit van je slaap verbeteren. Vol gens dit Nederlandse bedrijf is een diepe ademhaling de sleutel tot een goede slaap. Deze 35 centimeter lange robot neem je mee naar bed en houd je dicht tegen je aan. In je slaap neem je de gesimuleerde ademhaling onbewust over. De ingebouwde spea ker met rustgevende muziek of ach tergrondgeluiden biedt een extra prik kel om mee in slaap te vallen. Somnox is in samenwerking met Auping ont worpen en is vanaf november verkrijg baar voor 589 euro. Heb je een part ner? Somnox raadt aan gezellig met z'n drieën te knuffelen. Kun je niet op Philips SmartSleep wachten? De 'Dreem' hoofdband is nu al verkrijgbaar en belooft de kwaliteit van je slaap te verbeteren. Tijdens je diepe slaap speelt Dreem speciale geluiden af die 'Pink noise' worden genoemd. Deze geluiden maken je niet wakker, maar hebben wel invloed op de kwaliteit van je diepe slaap. De hoofdband analyseert je slaap en maakt je ook op de gunstigste tijd wakker om fris aan je dag te beginnen. Je kunt de hoofdband ook gebruiken om sneller in slaap te vallen. Daarvoor zet hij muziek en luisteroefe ningen in. Al je gegevens kun je, hoe kan het ook anders, in een app te rugzien. Dreem is online te koop voor 500 euro. Of het echt werkt? Dat moet nog blijken. Bij Segway denken we al snel aan de sta-scooters waarmee toeristen Am sterdam onveilig maken. Maar het be drijf doet meer. Dit jaar heeft Segway het rolschaatsen in een modern jasje gestoken. Met de Drift W1 haal je futu ristisch ogende e-skates in huis. Stap erop, leun een stukje naar voren en je gaat. De skates gaan maximaal 12 ki lometer per uur en op een acculading heb je maximaal 45 minuten plezier. Ze lossen geen wereldprobleem op, maar het is wel enorm leuk. Officieel mag je in Nederland helaas nog niet met deze rolschaatsen over straat. De Drift W1 is uiterlijk begin oktober ver krijgbaar en krijgt een prijskaartje van 400 euro. Zo goed leren skaten als op de promotiefilmpjes kost wel wat tijd en (wellicht) blauwe plekken. Heb jij een televisie van 55 inch of kleiner in je woonkamer staan? Dan hoor je er over een paar jaar misschien niet meer bij. Fabrikanten zetten in op steeds gro tere tv's en dat vraagt om een betere beeldkwaliteit. Onder andere Samsung, LG en Sharp presenteren hun nieuwste 8K televisies van 65 inch tot 88 inch. Een 8K televisie heeft vier keer zoveel pixels aan boord als 4K-televisies. De Samsung QLED 8K TV valt vooral op door z'n prijskaartje van 5000 euro voor het 65 inch- model. Een behoorlijke smak geld, maar lang niet zo prijzig als verwacht.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 25