13 COLOFON Familieberichten familieberichten OVERLEDEN Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgroot-oma Rosalia van den Bos-van Puijvelde Roosje weduwe van Eduardus Franciscus van den Bos Zij overleed in de leeftijd van 93 jaar. Axel: Marie Louise en Willy in liefdevolle herinnering Mario en Annemieke, Naomi Axel: Lucien en Roos Tamara, Elisa Jurgen en Savita, Martijn en Sonja, Lyndsev, Noa, Levi Stekene(B): Trees en Mare Alkmaar: Wemer 2 september 2018 De Weistede 35, Axel Correspondentieadres: Wilhelminastraat 40, 4571 JM Axel U kunt afscheid nemen van moeder in het uitvaartcentrum van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Temeuzen, op donderdag 6 september van 12.45 tot 13.15 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 6 september om 13.30 uur in de aula van genoemd crematorium. Na afloop van de crematieplechtigheid is er een samenzijn in de koffiekamer. Een woord van dank aan Dr. Samandar en Dr. van Malderen en de thuiszorg van de S. V.R.Z voor hun goede zorgen. Janna Cornelia Dieleman-de Jonge Een hand die zwaaide als we gingen en nog veie mooie dingen zijn herinneringen aan mijn mam die voor altijd van ons afscheid nam Rustig weggegleden uit het leven mijn lieve, zorgzame ma en onze tante Paulina Louisa Riské-Hoornaert sinds 2003 weduwe van Josephus Riské in de leeftijd van 94 jaar. Pyola Riské Eddy Vandamme t Familie Hoornaert Familie Riské Correspondentieadres: Uitvaartverzorging De Ridder Hughersluys 37 4536 HM Terneuzen De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar het personeel van verzorgingshuis 'De Lange Akkers' voor de liefdevolle verzorging. Familieberichten EBERICHTENPAGINA, •GELIJKHEDEN IVERS. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag en of weekblad naar keuze. DE PERSGROEP dinsdag 4 september 2018 Davy in liefdevolle herinnering Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering, is van ons heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en over-oma sinds 12 mei 2014 weduwe van Willem Dieleman 2 februari 1924 t 28 augustus 2018 Wat was je sterk en arbeidzaam steeds heb je voor ieder klaargestaan. Axel J.J. Dieleman M.G. Howell Janet en Peter Mireille en Hielke - Gabriël, Julian Ygrande (Fr.) M.C. van Doorn-Dieleman R.J. van Doorn Wilco en Anja Jerry en Pascal Ie - JesseTies Correspondentieadres: Eisenhowerlaan 12 4571 JB Axel In overeenstemming met haar wens heeft de begrafenis in familiekring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van SVRZ 't Kasteeltje en Maxima voor hun liefdevolle verzorging. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 1 3.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens ffyMl op mensenlinq.nl geplaatst. Ukfi

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 45