NYNKE DE JONG Wilders: veiligheid Nederlanders ging voor tekenwedstrijd aldenhuijsen Het levensloop bestendige bed voor nu en in de toekomst 0800 - 400 1010 6 Ontvang gratis onze brochure in en wij sturen onze brochure naar u toe. Column Wilders zei dat gisteren tijdens een bezoek aan Antwerpen. Hij was door Filip Dewinter, leider van het ultrarechtse Vlaams Be lang, uitgenodigd om de verkie zingscampagne van de anti islampartij te ondersteunen. Half oktober zijn er gemeenteraads verkiezingen in België. Het be zoek was strikt beveiligd na een roerige week van Wilders. Afgelopen donderdag blies hij een cartoonwedstrijd af, waarin tekenaars tienduizend euro kon den winnen met het maken van een spotprent van Mohammed. In de islamitische wereld riep de cartoonwedstrijd veel weerstand op. In Pakistan ontstonden grote protesten en riep een geestelijk leider een fatwa over Wilders uit. In Den Haag werd een man aan gehouden die claimde Wilders te willen vermoorden. Volgens Wilders was er niet één reden om de wedstrijd af te bla zen, maar ging het om het alge hele beeld. „Als het alleen over mij zou gaan, was ik waarschijn lijk niet gestopt, maar Neder landse militairen in Afghanistan die in de kazerne moeten blijven, heel Nederland dat onder vuur komt te liggen terwijl het nog Als het alleen over mij zou gaan, was ik waarschijnlijk niet gestopt maanden duurt voordat de wed strijd zou plaatsvinden, is iets te veel van het goede", zei Wilders tegen de NOS. „Dat ging ook voor mij te ver en ik heb gekozen voor de veiligheid van Nederlanders." De NS heeft een nieuw recla mespotje. Een meisje zit in de trein en heeft oogcon tact met een meisje een paar plaat sen verderop. Ze stapt uit de trein en fietst naar haar vriendinnen die op een terrasje zitten. Alwaar ze bediend wordt door.dat ene meisje uit de trein met wie ze zulk leuk flirterig oogcontact had. Een meisje flirt met een meisje! In een landelijke commer cial! Maggi heeft nu ook een commercial waarin een lesbisch stel met kinderen te zien is. Ikea gebruikte voor de reclame voor zijn nieuwe bedden ook al een lesbisch koppel. En de matras sen van de Hema wor den aangeprezen door twee mannen die lepel tje-lepeltje liggen. het ons allemaal niet iEen meisje flirt met een meisje! In een landelijke commercial! hun ouders afwijzend. Homosek sualiteit als issue. Je geaardheid als iets wat je vooral veel gedoe ople vert. En bij deze commercial is dat totaal niet aan de orde. Ze vinden elkaar gewoon leuk. Ze zijn les bisch, klaar. Geen problemen, geen strijd. Gewoon twee ver liefde vrouwen. Gelukkig zie je die representatie steeds vaker. Stapje voor stapje wordt het normaler. Maar om stappen in de goede richting te blijven zetten, moeten we blijven benoemen hoe belangrijk het is. Want een heteroseksueel kan den ken: moet dit nou? Maar die heeft waarschijnlijk geen idéé hoe ge steund een lesbische vrouw zich kan voelen door twee flirtende meisjes in een NS-commercial. Gewoon, twee openlijk verliefde vrouwen. Waarbij de geaardheid helemaal geen issue lijkt te zijn. meer zou opvallen. Maar dat doet het wel, omdat je ook weet dat de NS hier opmerkingen over krijgt. Net zoals de Hema opmerkingen kreeg over zijn knuffelende jon gens. Opmerkingen in de trant van 'moet dit nou?' 'Ik heb niks tegen homo's, maar moet dat zo in your Maar ja, het moet. Ik bekeek de NS-commercial samen met drie lesbische vriendinnen. De een zei dat ze bijna moest huilen toen ze de reclame voor het eerst zag. Waarom? Omdat voorheen lesbische stellen op televisie vaak werden geportret teerd als probleem. In televisieseries worstelden ze met hun co- ming-out, reageerden slaapsystemen Een goede dag begint na een uitstekende nachtrust. Al 30 jaar de slaap(kamer) specialist van Nederland Professioneel, persoonlijk en uitgebreid advies op maat 90 dagen slaapgarantie Aan te passen aan uw persoonlijke omstandigheden Leeftijdskorting 5; per levensjaar* Bij levering nieuwe bed, terugname oude bed maandag 3 september 2018 GO @Nynke ssue PVV-leider Geert Wilders heeft zijn cartoonwedstrijd over de profeet Mohammed afgebla zen, omdat Nederlandse mili tairen in Afghanistan gevaar liepen door de Taliban te wor den gedood en de bedreigin gen aan zijn adres 'de spuiga ten uitliepen'. Ellen van Gaaien Antwerpen -Geert Wilders, PVV-leider Kijk op de site bij /video voor het optreden van Wilders in Antwerpen. Ik zou willen dat dit geen nieuws was. Dat Exclusief bij aldenhuijsen Getoond model: Manilla Verkrijgbaar in diverse modellen en kleuren Tal van slimme opties: Adres: Bel voor vrijblijvend bij u thuis of in ons slaapadviescentrum of voor onze Wilt u meer informatie? Vul de antwoordkaart Q Dhr. Q Mevr. Naam: Zorgpakket (papegaai of bedhek) Alles naar wens aanpasbaar In hoogte verstelbaar Hoogte volgens Arbowet Elektrisch verstelbaar Postcode 8 plaats: Telefoonnummer: E-mailadres: Kijk voor meer informatie op www.aldenhuijsenbedden.nl Stuur de antwoordkaart in een envelop zonder postzegel naar: aldenhuijsen Antwoordnummer 10014 5400 VB Uden coupon AD 030918

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 6