3113-2 in openingsduel bobank 11 HH opzet in het spel, ik heb hem ook meteen een hand gegeven. Toen zag ik de scheids al met de rode kaart in zijn hand aan komen lo pen." Wilson mist nu minimaal de komende twee duels. Tegen FC Lisse is hij zaterdag geschorst, te gen ASWH zou hij op 15 septem ber al afwezig zijn vanwege de bruiloft van zijn schoonzus. „In België trouwen ze vaak op zater dag. Daar kan ik echt niet onder- Met een man meer op het veld koos Eemdijk dan toch maar de aanval. Trainer Hans van Arum bracht de grote spits Jan de Graaf in en die kreeg in de slotfase een heel goedkope strafschop mee. De Graaf maakte een overtreding op Hoek-verdediger Jelle Klap, maar scheidsrechter Sahiner zag het precies andersom. Zeger Beukers schoot de penalty koel binnen (2- 2). Opvallend was dat de spelers van Eemdijk de bal snel uit het net haalden, omdat ze nog op zoek wilden naar de winnende goal. Dat hadden ze beter niet kunnen doen, want de ploeg kreeg het deksel al snel na de gelijkmaker op de neus. Rik Impens besloot ruim een minuut later een vrije trap snel te nemen, speelde Reguillo Vande pitte aan en die haalde vanaf acht tien meter hard uit. Doelman Rui- zendaal reageerde een seconde te laat en zag de bal in de korte hoek binnen vliegen: 3-2. De ontlading bij alles en iedereen bij Hoek was groot, zeker bij matchwinnaar Vandepitte. „Omdat het voelde als gerechtigheid", zei de aanvoerder. „Ik zal niet snel zeuren over een scheidsrechter, maar deze man maakte de wedstrijd kapot voor ons. Dan is het lekker dat je 'm als nog wint. En het was eigenlijk niet meer dan terecht." Verbetering Eind goed, al goed dus voor Hoek. Na twee wedstrijden staan er zes punten achter de naam van de ploeg van Dennis de Nooijer. Toch zijn er nog veel zaken voor verbe tering vatbaar. Het afmaken van kansen en uitspelen van aanvallen wordt deze week sowieso een punt van aandacht. „Dit is een Ik zag de scheids al met de rode kaart in zijn hand aan komen lopen goed begin", zei De Nooijer, „al had het na 90 minuten ook zo maar 2-2 kunnen staan. We moe ten de kansen afmaken." Vandepitte: „We hebben nu een goed gevoel, alleen zijn er nog veel zaken die beter kunnen en moe ten. Vandaag ging het bijvoorbeeld te veel over onze rechterflank, waardoor Gianni Tiebosch te wei nig aan de bal kwam. Daar moeten we meer in variëren." Een ander punt om aan te werken: het geou wehoer aan de zijlijn en in het veld. „Ik moet zelf ook meer mijn mond houden", erkende De Nooi jer. „Als ik tegen de scheidsrechter bezig ben, werkt dat niet in ons voordeel." aanvaller Abdoe Abdenbi de stand gelijk. De assist kwam van de voet van Mallie. In de 71ste minuut be paalde Zwartjes de eindstand dus op 1-2. „Een zure nederlaag", om schreef Mallie. De spelmaker van Vlissingen drukte zijn stempel, maar niet voldoende voor een re sultaat. Zowel in het eerste als in het tweede bedrijf had hij een penalty kunnen krijgen. In de 35ste minuut zag Mallie zijn schot tegen een Limburgse elleboog afketsen. „Dat was absoluut een penalty", aldus Mallie. Een kwartier voor tijd nam hij de bal ineens op zijn slof. We derom werd de bal geblokt en leek het hands te zijn. „Ik kan me voor stellen dat het van zo dichtbij lastig te beoordelen was", nuanceerde hij. „Maar hij sprong omhoog en blokte 'm weer met zijn hand. Alleen weet ik niet of het echt een penalty was, want hij stond op de rand van de zestien." Komend weekeinde is er kans op revanche, als Vlissingen op bezoek gaat bij degradant De Meern. „Het is nog even zoeken naar bepaalde patronen", verwoordde Mallie. „Ik heb er wel vertrouwen in dat het goed gaat komen. We gaan volgende week drie punten pak ken." maandag 3 september 2018 PM voor Hoek dankzij Vandepitte Hoek - Eemdijk l 0-1 21. Bouw 31. Van Leiden 1-1 43. Doesburg 2-1 2-2 88. Beukers 90. Vandepitte 3-2 Opstellingen De Jonghe Ruizendaal Wilson Beukers Fitsch Hartog Van Leiden K. de Graaf Chergui Van de Groep 72. Van Renterghem Van Gulik Klap 74. J- de Graaf Vandepitte Van Eeken Impens Van de Dikkenberg Constansia 39. Huijgen 77. Wijkhuijs Morrison Tiebosch Bouw 72. Ceesay El Bennay Doesburg Scheidsrechter: B. Sahiner (Oss) Toeschouwers: 800 Uit. - Fabian Wilson Toen Abdoe Abdenbi na 64 minuten gelijkmaakte, leek er nog iets te halen voor Vlissin gen. Maar het liep anders, het werd nog 1-2. Dennis Tukker (links, Vlissingen) kijkt toe hoe Saïd Bouzambou een stevig duel uitvecht met Groene Ster-speler Maikel van Kesteren. foto ruben oreel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 39