w 24 Ë4 J? Jf OVERLEDEN Camille Antoine Bauwens §uzanna Jacomientje de Nood - Risseeuw Suus Ludwina Maria Plasschaert w Vroeger had ik later nog, de toekomst was van mij. Ik had het lex'en voor me, nu ligt het achter mij. Vroeger had ik later nog. Ik heb al wat ik bezat. Maar alles wat ik heb, ik heb m 'n tijd gehad. Na een rijk en voltooid leven nemen wij afscheid van onze lieve zorgzame man, pa en opa Charles echtgenoot van Koos Poulina Wisse 30 - 04 - 1934 Sluiskil Westdorpe: Sluiskil: Magrette: Sluiskil: Sluiskil: 31 -08 -2018 Westdorpe Koos Bauwens-Wisse Marion en Mare Ankie en Edwin Conny en Erik, Thomas Janneke Rudy en Greta Christian en Peter Nadine en Martin Stephan Silvia en Louis Laurens Daniëlle Onze dank gaat uit naar de medewerkers van 't Verlaet en in het bijzonder van afdeling 't Polderke voor de liefdevolle verzorging. Sluiskil, 31 augustus 2018. Kanaalzicht 47, 4541 CJ De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 7 september om 11.00 uur in Familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Sluiskil. Pa ligt opgebaard in Familiehuis De Geslootene Boom, waar u donderdag 6 september om 19.00 uur afscheid van hem kunt nemen. Rustig ben je van ons heengegaan Je hebt altijd voor ons klaargestaan Geborgenheid en liefde heb je ons gegeven Zo was je hele leven Je was een schat voor ons allen Je te moeten missen zal ons zwaar vallen Diep bedroefd, maar intens dankbaar voor wie zij was en wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid genomen van onze allerliefste moeder, schoonmoeder, trotse oma én overgrootmoeder Suus weduwe van Kees de Nood Schoondijke, 18 mei 1938 Oostburg, 29 augustus 2018 Bram en Joke de Nood - Roelink Vera en Brendon Marit Marion en Peter de Regt - de Nood Anouk en Jimmy Freja Carmen Rick en Lobke Amelie Elly de Koning - Fijnaut Correspondentieadres: Buyzenpolderdijk 2,4511 PG Breskens Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Bedroefd hebben wij afscheid genomen van onze lieve zus, schoonzus en tante Bram en Ike de Zwart - Risseeuw Tony en Hannie de Zwart - de Winde Anne, Robi, Ruben en Larsse ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Ik heb het leven liefgehad, u allen evenzeer. Graag had ik hier nog wat vertoefd, helaas, dat mocht niet meer. Wanneer er iemand aan mij denkt, dan zonder veel verdriet. Bedenk het leven is maar kort, dus is mijn wens: geniet! Gekomen tot de leeftijd der sterken is rustig ingeslapen onze lieve zus, schoonzus en tante Zij overleed op 31 augustus 2018, in de leeftijd van 97 jaar. Clinge: Martha en Jet Peeters-Plasschaert Neven en nichten Correspondentieadres: t.a.v Familie Plasschaert Coöperatie DELA, De Wijper 8, 4726 TG Heerle De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 5 september om 10.30 uur in de kapel van De Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst. Aansluitend vindt de crematie in stilte plaats. f Paul Vreede -;h 4MM maandag 3 september 2018 - rc Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van echtgenoot van onze collega Yoly Vreede. Wij wensen Yoly, Jordi, Taran, familie en vrienden veel sterkte met dit grote verlies. Namens de medewerkers van de dienst Informatievoorziening en Studentenadministratie van Scalda, Leen Maas, directeur Vz T^mhiN- 1 "iééF VST***». uw

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 24