Ihjjs Anthonie Vinke 14 r vs Lien Pattist-de Feijter m OVERLEDEN Onze grote droom Zo welkom, zo bijzonder Het heeft met zo mogen zijn... Onze kleine meid is op 25 augustus 20I8 geboren en overleden na 28 weken zwangerschap We geven je de naam Die we voor altijd in ons hart dragen. We hebben in besloten kring afscheid genomen van ons dochfertje. - Geen bezoek aan huis - an en Wendy van Damme-Dieleman Jan Steensfraaf 16 4532 HD Terneuzen HALEY Mevr. Lien Pattist - de Feijter Johanna van Sighem Martina de Wolf - Louwerse JOHAN BOLLE Familie Bolle, Familie Floogesteger, neven en nichten. Anna Catharina Maria van Hoove - Annie - sinds 3 april 1989 weduwe van René Clement van der Meijden -Toon- vrijdag 31 augustus 2018 Verdrietig hebben we vernomen dat dochtertje van Wendy en Stefan, vrijwilligers van onze vereniging, levenloos is geboren. Wij wensen Wendy en Stefan, en hun familie veel sterkte toe in de komende tijd. Leden en bestuur Atletiekvereniging Scheldesport, Terneuzen We hebben maar 22 jaar van je mogen genieten. Je hebt je rust gevonden veel fijne herinneringen voorgoed uit ons midden voor altijd in ons hart.... Esther Evi, Bart Granny Marina en Jenny 27 augustus 2018 Marco en Mirjam Yenthe, Ryan, Mauro correspondentieadres: Familie van Hermon Bernhardstraat 4, 4571 JV Axel De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Een bijzonder mens heeft ons verlaten. Mijn zus en onze tante. Mevr. van Doeselaar - de Feijter Fam. Verschuren Fam. Augustinus Fam. de Feijter Fam. van der Hooft Haar sterke geest blijft ons nabij. "De Heer is mijn Herder" Onze lieve mama, oma (mormor) en tante Jo, geboren 05-01-1925 te Westkapelle. Heeft 27-08-2018 vreedzaam het leven verlaten op 93 jarige leeftijd in Haugesund, Noorwegen. Marianne en Helge Christer, Erica, Werner, Sander en Iver André Alle neven en nichten De crematie zal plaatsvinden in Haugesund. De dankdienst wordt gehouden in december te Westkapelle. Correspondentieadres: Marianne van Sighem Gullvegen 526 5550 Sveio Noorwegen Met droefheid, maar tevens met grote dank baarheid en respect voor alles wat zij voor ons allen in haar leven heeft betekend, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Sinds 2001 weduwe van Cor Pattist 31 maart 1923 29 augustus 2018 Bram Pattist Patricia Pattist-Arias-Enriquez Pamela en Corné Danny en Mariah Joey Zeidy Ina Pattist Terneuzen, 'De Blide', Kamer 208 Correspondentieadres: Akkerwindelaan 30, 4537 CG Terneuzen De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op maandag 3 september om 10.30 uur in het uitvaartcentrum, Hughersluys 22 te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid om de naaste familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van voornoemd uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van woonzorgcentrum 'De Blide', voor de liefdevolle verzorging. Wilt u, indien u geen kennisgeving ontvangt, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Aanvulling betreffende het overlijden van Correspondentie adres: Kerklaan 14 4333 KS Middelburg Verdrietig, maar met mooie herinneringen nemen we afscheid van onze lieve, behulpzame broer, zwager en oom Na een lang en zorgzaam leven is, in het bijzijn van haar naasten, rustig van ons heengegaan onze ma, schoonmoeder, oma en klein omaken Boschkapelle, t Kloosterzande, 22 mei 1927 25 augustus 2018 Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Wij hebben op 30 augustus 2018 op verzoek van ma in familiekring afscheid van haar genomen. Correspondentieadres: familie de Koning - van der Meijden Pastoor Willemstraat 14, 4586 AKte Lamswaarde Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van verzorgingstehuis St. Antonius te Kloosterzande. Het is goed zo, ik heb een mooi leven gehad Voor ons toch nog heel snel hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader weduwnaar van Maria Johanna Burgs Middelburg, t Goes, 18 december 1927 29 augustus 2018 Wim en Ineke Sandra en Erik Linda en Sander Hugo en Joyce Robert en David Jacqueline en Bas Marcel en Jelka Kira, lan Correspondentieadres: Mooyman straat 5 4441 BC Ovezande De crematieplechtigheid zal worden gehouden op dinsdag 4 september om 11.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot het condoleren van de familie in de koffiekamer van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 42