J? 12 Herman Driehuis Marinus Boot Marinus Boot Rinus Boot Janna Janse Janna Traas-Janse OVERLEDEN woensdag 29 augustus 2018 Er bestaat maar één geluk in het leven: iemand liefhebben en die liefde beantwoord zien. (aforisme van George Sand) 21 februari 1943 - 27 augustus 2018 Thea Driehuis-van Haselen Eward Driehuis en Saskia Rejhons-Driehuis, Gijs Walter Driehuis en Samantha Vogel Ad en Joke Roverts, Angela en Edwin Tot ons immense verdriet moeten we afscheid nemen van fantastische, bijzondere, lieve, unieke Herman. We doen dit op zaterdag 1 september om 13:00 uur, in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Daarna, vanaf ongeveer 15:00 uur, willen we graag napraten in het huis dat Herman en Thea samen gebouwd hebben. Herman is tot zaterdag thuis bij Thea. Iedereen is welkom vanaf woensdag 29 augustus tot en met vrijdag ochtend de 3le. Adres voor correspondentie, bezoek op woensdag, donderdag en vrijdagochtend, en napraten op zaterdag: Vlissingse Kleiweg 1 4384 NN Vlissingen palespsyche@hotmail. com 'De wind kun je niet veranderen, maar de zeilen zet je zelf Met groot verdriet hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze dierbare vriend en lid van onze Rotary Club Walcheren 3&e>Mna/n< Herman was een zeer markant lid, actief in vele commissies en vervulde het voorzitterschap in 1997 tot 1998. Hij nam actief deel aan clubactiviteiten en stond iedere bijeenkomst klaar met een spreuk om de avond af te sluiten. Wij wensen Thea, zijn kinderen, hun partners, kleinkind en overige dier baren veel sterkte toe met dit verlies. Vriendinnen en vrienden van Rotary Club Walcheren "De Heer is mijn Herder" Na een rijk en werkzaam leven, toegewijd aan alles wat hem lief was, is overleden mijn lieve man, onze fijne pa en opa Rinus 29 januari 1926 127 augustus 2018 Lid in de Orde van Oranje-Nassau Burgh-Haamstede, Dien Boot-van der Welle Burgh-Haamstede, Ellen en Jan Bemadette Michelle en Niels Heinkenszand, Lianne en Jurgen Hogeweg 21 4328 PA Burgh-Haamstede De dankdienst voor zijn leven zal gehouden worden vrijdag 31 augustus om 11.30 uur in de Christelijke Gereformeerde Kerk, Dapperweg 25 te Burgh-Haamstede. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op begraafplaats "Vredehof" aan de Oude Lagezoom te Burgh-Haamstede. Voor de dienst is er van 10.45 tot 11.20 uur gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in uitvaartcentrum "Vredehof", Oude Lagezoom 6 te Burgh-Haamstede. Verdrietig nemen wij afscheid van onze lieve broer, zwager en oom Zierikzee, Maatje en Joost Quist-Boot Zwolle, Dingeman Boot en Ria van Puffelen Zierikzee, Kriny en Adrie Dalebout-Boot Zierikzee, Bep en Tonny Simmers-Boot Klundert, Bep Boot-Verhagen neven en nichten Burgh-Haamstede, 27 augustus 2018 Verdrietig, maar met mooie herinneringen nemen we afscheid van onze lieve zwager en oom Anton en Carla van der Welle Gerard en Marieke Willem Carolien en Victor Burgh-Haamstede, 27 augustus 2018 Laat mij altijd wonen in uw tent, veilig verscholen onder uw vleugels. Psalm 61 vers 5 Op vleugels van licht en liefde en omringd door haar kinderen, is vertrokken voor haar laatste reis Echtgenote van Komelis Traas (overleden 20 april 2005) Serooskerke, 22 augustus 1923 f 's-Gravenpolder, 27 augustus 2018 Marian en Jan Hanneke en Ard, Bart, Luuk Arjan en Kristel Jan en Anja Anne Tim en Anouk Tania Maja Onne en Jolanda C orrespondentieadres: Kerkhoekstraat 25,4431 AM 's-Gravenpolder. De dankdienst voor haar leven, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op zaterdag 1 september om 11.00 uur in het Uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in bovengenoemd uitvaart centrum gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Met veel dierbare herinneringen hebben wij afscheid genomen van onze zus Janna Traas-Janse Zij werd als vanzelf onze mater familias op de haar eigen betrokken en warme manier. Wij voelen ons bevoorrecht en dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben. En veel familieverhalen met haar konden delen. Onze meelevende, scherpzinnige, humorvolle en levenswijze zus is nu niet langer bij ons. Liefdevol sluiten wij haar in ons hart. Ons medeleven gaat uit naar haar kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Neel, Tan, Jasper, Cathrien, Mina, Gideon Cocky, Annie, Riet, Joost. Met dierbare herinnering aan onze tante Uit aller naam: kinderen Guiljam-Traas PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 44