NYNKE DE JONG SummerSale op het hele Auping assortiment auping plaza 6 Hagenaar verdacht van ontucht Column De 33-jarige Hagenaar die woensdagavond is aangehou den in verband met de zaak rond de vermiste Nsimire (14) uit Den Haag, wordt ook verdacht van mogelijke on tucht met de tiener. De rech- ter-commissaris heeft giste ren zijn voorarrest met veer tien dagen verlengd. De woning van de man werd afgelopen woensdag door zocht, nadat het meisje na drieënhalve week vermist te zijn geweest door agenten werd gevonden. In het huis werden aanwijzingen gevon den dat er seksuele handelin gen zijn verricht. Wat voor aanwijzingen dat precies zijn, kan een woordvoerder van het Openbaar Ministerie nog niet zeggen. „We zijn nog be zig met het onderzoek en er moeten nog mensen worden gehoord." Rus wil Muur in Berlijn terug Autobiografie van Hitier Paus eert Ierse drinker Laatste week! En Amerika weet het nu ook. Ze doet mee aan America's Got Ta lenten is inmiddels doorgedrongen tot de laatste 21 kandidaten. De deelname van Glennis is interessant. Om te kijken hoe groot ze kan worden aan de an dere kant van de oceaan, maar ook om te zien hoe je dat nou doet: een zan geres beroemd maken. Glennis' stem is be- tOp zo'n kandidaat wil de kijker stemmen. En stemmen zijn geld Glennis Grace is een uitzon derlijk goede zangeres. Een stem waarmee ze schepen de haven in kan leiden en de uit straling van een eersteklas diva. Wij weten dat allemaal al 25 jaar, sinds ze als 15-jarige meedeed aan Henny Huismans Soundmixshow. Sinds dien hebben wij haar zien optreden op werkelijk elk dorps plein, zong ze in alle grote muziekzalen en deed ze mee aan het Eurovisie Songfes tival. langrijk, maar haar verhaal mis schien wel net zo belangrijk. Keer op keer wordt benadrukt dat ze een alleenstaande moeder is. Dat ze dit allemaal voor haar zoontje doet. Ze vertelt haar verhaal be scheiden en nederig. De showjur ken waarin wij haar doorgaans zien optreden, zijn ver te zoe ken. De Amerikaanse Glen nis is een Glennis in spijker broek en niet al te flatte rende blazer. Omdat dat verhaal ver koopt. De alleenstaande oeder, daar kan de kij ker zich mee identifi ceren. Glennis moet een ontwik keling doorma ken. Van de bodem naar de top. Omdat de Ame rikaanse kijker dan kan denken: dit kan mij ook overkomen. Ik ben nu misschien nog vakkenvuller in een supermarkt, maar op een dag zal men horen hoe goed ik kan zingen, en dan hoefik nooit meer te vakkenvullen. Dan ben ik een ster. The American Dream in optima forma. En Glennis speelt dat spel met verve. Plengt een traan wan neer het moet, trekt een spijker broek aan. Zodat iedereen vergeet dat ze hier al 25 jaar de pannen van het dak zingt. Op zo'n kandidaat wil de kijker stemmen. En stemmen zijn geld. Simon Cowell, het jurylid van America's Got Talent, zei over Glen nis: „Ik heb het gevoel dat ik al naar een ster zit te kijken." Ja Simon, dat klopt, maar voor het verhaal kunnen we dat beter niet al te veel benadrukken. zaterdag 25 augustus 2018 @Nynke Glennis Grace GC DEN HAAG BERLIJN Berlijn krijgt waar schijnlijk zijn Muur terug. De Russi sche kunstenaar en regisseur llya Khrzhanovsky wil mensen laten voe len hoe het leven was toen de ver wenste afscheiding tussen Oost en West nog bestond. De terugkeer van de Berlijnse Muur is echter van korte duur en wordt on derdeel van de Berliner Festspiele dit najaar. HILVERSUM Het boek Adolf Hit- Ier, zijn leven, zijn redevoeringen komt zaterdag uit. Het gaat om een eerste autobiografie uit 1923, die hij wel zelf heeft geschre ven, maar onder een andere naam heeft gepubliceerd. VATICAANSTAD Matt Talbot, een Dubliner die in 1925 overleed, was ooit een notoire zatlap. Nu is hij op weg een heilige te wor den. Paus Francis- cus zal hem tijdens zijn bezoek aan het overwegend katho lieke Ierland eer betonen. De 'heilige drinker' werd be kend als becherm- heer van de ver slaafden die hun leven op de rails proberen te krijgen en te houden. 15% voordeel KOM NU NAAR AUPING PLAZA POORTVLIET *Kijk voor extra informatie over de actie op auping.nl/actie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 6