i Nee- 25 Ingrid Leontine Wisse-Jansen Leuntje de Voogt-dramper Leuntje de Voogt-dramper Dirk Johannes Dorrepaal Inge Lieve zus Inge Jansen Lieve Inge, Dag lieve Inge Inge Wisse-Jansen Inge Wisse - Jansen - Dick - zaterdag 25 augustus 2018 PM Intens verdrietig, maar met fantastische herinneringen en vol bewondering voor haar humor, positiviteit en wilskracht tijdens haar kansloze en oneerlijke strijd, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw en moeder *Vlissingen, Goes, 20 juni 1964 17 augustus 2018 Remco Ricardo Westerzicht 580 4385 BV Vlissingen De uitvaartdienst heeft in besloten kring plaatsgevonden. Flink wasje je hele leven, tot het einde moedig gebleven. Flink wil je dat ook wij zullen zijn, maar het afscheid doet zo'n pijn. John en Fleleen Jansen Kinderen en kleinkinderen Intens verdrietig ben ik omdat ik afscheid heb moeten nemen van mijn zus Theo Je bent niet meer daar waar je was maar overal waar wij zijn Ed en Margareth Wisse We zullen je missen in de straat.... Remco en Ricardo, veel sterkte! Fam. Atzeni, Fam. Jobse, Harrie Carmen, Fam. Kozak, Fam. Wegman, Fam. Serier, Fam. Schouten, Dennis Lunenborg, Marlies en Flannah, Fam. Kartodikromo, Fam. Meeusen, Fam. Polvliet, Fam. De Smit, Fam. Smit-Franse, Fam. Goedemondt, Fam. Pel, Ankie, Stefan Joyce, Sven Robert Ginette, Jason Theresa Dinse, Fam. Griep en Fam. Oosthoek. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Echtgenote van Remco Wisse, grensrechter bij Walcheren 2 Moeder van Ricardo Wisse, speler van Walcheren 2 Wij wensen de familie veel sterkte toe. Bestuur SV Walcheren Spelers en begeleiders van SV Walcheren 2. Het bericht dat onze collega is overleden, heeft ons diep geraakt. We wensen familie en bekenden veel sterkte toe. Collega's Windorgel, directie en medewerkers Kinderopvang Walcheren Heden overleed onze schoonzus en tante Fam. Tramper 22 augustus 2018 Tot het eind toe zelfstandig, de regie in eigen hand houdend is rustig van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma-oma weduwe van Johannes de Voogt Vrouwenpolder, 13 augustus 1922 Goes, 22 augustus 2018 Goes: Peter en Leny de Voogt-Remmé Marion en Jean-Paul, Bob, Tom Rianne en Wouter, Thijs, Fleur Drunen: Jeanet en Dirk f Slachter-de Voogt Koos en Marij, Den/se, Timon Monique, Marlej Linda en Patrick, Jeroen Schore: Mattie j" en Wim j" Jobse-de Voogt Oosterhout: Nico en Emmy de Voogt-Neve Natasja en Freek, Daan, Roos Wendy en Mark, L/icas, Feline Kruiningen: Anneke en Frank Dominicus-de Voogt Arjan Ilona en Kees, I henna Denny en Marie-Claire, Amira S? Correspondentieadres: Lijsterbesstraat 20, 4462 SX Goes *r\ TT kunt afscheid nemen op woensdag 29 augustus van 14.00 tot 14.15 uur in de afscheids- kamer van crematorium Het Zeeuwse Land aan de Kandtweg 2, 4462 HZ te Goes. Aansluitend zal om 14.30 uur de uitvaartdienst, welke geleid wordt door ds. A. Jobsen, in de aula aldaar plaatsvinden. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de lounge van het crematorium. Alles is anders nu mijn zorgzame man, onze lieve (schoon)vader en aller trotste 'Oooopa' is overleden. t Rotterdam Middelburg 5 januari 1928 17 augustus 2018 Zijn onvoorwaardelijke liefde was zorgen voor: Hetty Dorrepaal - Hoencamp Donna Martje en Maurice Willemijn en Jasper Victoria Thomas Maartje Charlotte Correspondentieadres: Europalaan 30 4334 EC Middelburg De crematie heeft in familiekring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 61