O O fplfll 6 Hij heeft gisteren zijn profielfoto nog aangepast. John Thobokholt uit Yerseke heeft er wel lol in om selfies te maken. Vooral met een vleugje humor of zelfspot. ZOMER 2018 JOHN THOBOKHOLT 0 WAT IS ER TE DOEN? Mosselfeesten, Philippine Ringrijden, Westkapelle Lange Strangetocht, Retranchement Oude Visserijdagen, Vlissingen Benefietsroute, Middelburg Vestingdagen, Hulst GoesC, Goes Ringrijden, Domburg Potatolands, Axel Avondmarkt, Renesse WAT IS JE BESTE SELFIE? John Thobok- holt is niet zo van de selfies met beroemd heden. „Dat vind ik eigenlijk ook helemaal geen selfie." et een beetje mazzel heeft John Thobok holt vandaag een heel bijzon dere selfie: van hem met Justin Timberlake, zegt hij een paar uur voor het concert in de Arnhemse Gelredome begint. „Stel dat dat lukt, dan zet ik dat niet op Facebook om te zeggen: 'Kijk mij hier eens staan'. Dat zie je nog wel eens bij selfies. Ik wil alleen maar zeggen: Leuk joh, hier bij Justin!" Ego Dat gezegd hebbende: John Thobok holt uit Yerseke is niet zo van de sel fies met beroemdheden. „Dat vind ik eigenlijk ook helemaal geen selfie. Wat is een selfie? Een foto van jezelf, gemaakt door jezelf. Van nogal dicht bij. En niet elke foto van jezelf is een selfie. Laat ik het zo zeggen, ik denk ik heb een foto gemaakt en denk: die ga ik posten. Ik denk niet: ik heb een selfie gemaakt. Is dat ego, foto's van jezelf maken? Ik vind van niet. Als je al die geschilderde portretten ziet uit vroeger tijden - daar hebben mensen dagen en dagen voor moeten zitten. Dat gaat wel een beetje verder, toch?" Likes Op zijn facebookpagina komen nogal wat selfies voorbij. John: „Ho, ho, ik maak er echt niet zoveel hoor. Als ik het doe is dat vaak als illustratie bij mijn verhalen. Op Facebook heb ik een groepje trouwe volgers. Daar krijg ik dan wel eens een like van als ik een nieuwe selfie plaats, maar niet overdreven veel hoor. Ik schrijf, ja. Als je in mijn hart kijkt, zou ik het wel hele dagen willen doen. Maat schappijkritische verhalen, mooie, van A tot Z verzonnen verhalen, van alles. Hoewel, het heeft altijd wel iets in zich van wat ik beleef of iemand die ik ken. Een link met de realiteit. Maar helaas ben ik geen betaald schrijver. Een onontdekt talent, ha- haha! Het is waar, als ik de kans zou krijgen, zou ik er best mijn beroep van willen maken, maar ik heb het op mijn werk ook heel erg naar mijn zin. Tegenwoordig werk ik met dubbel zaterdag 25 augustus 2018 TIP 1 Het is feest in Mosseldorp Philip pine. Twee dagen lang staat het dorp op zijn kop tijdens de Mossel feesten. Met onder meer mossels steken op de markt, rommelmarkt en twee dagen vol leuke muziek belooft dit een gezellig weekend te worden. TIP 2 Vandaag is er een ringrijderij in Westkapelle. Tijdens deze afde lingswedstrijd doen alle plaatselijke favorieten mee, van jong tot oud. Daarnaast wordt er een kleder drachtenshow gehouden. Van 08.00 uur tot 18.00 uur staat deze folkloristische traditie centraal. Oude Visserijdagen in Vlissin- gen. TIP 3 Een wandeltocht van 17 kilometer langs de kust staat vandaag op de planning tijdens de Lange Strange tocht. De tocht voert langs achttien strandpaviljoens van Cadzand tot aan Breskens. Voor meer informa tie over de tocht kijk op de website langestrangetocht.nl TIP 4 Vandaag en morgen zijn het Oude Visserijdagen in Vlissingen. Tijdens deze dagen staan er langs de kades gezellige marktkramen op gesteld. Kinderen kunnen zich uit leven op het Arsenaalplein. Ook een rondvaart vanuit de Koop manshaven behoort tot de moge lijkheden. Oude ambachten, live muziek u kunt het allemaal beleven tijdens deze twee dagen in het centrum. TIP 5 Een fietstocht voor het goede doel op Walcheren vandaag. De tocht voert langs veertien bedrijven die Zeeuwse streekproducten produ ceren en verkopen. Bij iedere stop staat een gratis culinaire verrassing te wachten. Voor meer informatie kijk op de website benefietsroute.nl. TIP 6 Ook in Hulst is het een weekend lang feest tijdens de Vestingdagen. Met onder meer een rommelmarkt en een feestavond hoeft men zich hier niet te vervelen. Voor het hele programm kijk op de website ves- tingfeestenhulst.nl TIP 7 De start van het culturele seizoen wordt vandaag gevierd tijdens GoesC. De middag staat in het teken van kunst en cultuur van eigen Goese bodem, 's Avonds wordt het smullen tijdens een voor proefje van landelijke producties die in theater de Mythe, podium 't Beest en Slot Oostende in Goes te zien zijn tijdens het culturele sei zoen 2018/2019. TIP 8 Niet alleen in Westkapelle maar ook in Domburg is er vandaag een ringrijderij. Van 09.00 uur tot 17.00 uur staan de paarden en hun rui ters gereed om er een mooie show van te maken. De ringrijderij is bij zorgcentrum Simnia. TIP 9 De zesde editie van het eendaagse festival Potatolands staat vandaag op de agenda in Axel. Het festival op het Hofplein wordt om 15.00 uur afgetrapt met Potatolands Junior, 's Avonds gaat het dak eraf in de feesttent en op het Rockpodium. TIP 10 Een avondje winkelen kan vandaag in Renesse. Daar staat de avond- markt op de kerkring in het cen trum opgesteld. Van 19.00 uur tot 24.00 uur „Wat mijn beste selfie is? De laatste is altijd de beste!" Met wie zou je graag nog een selfie willen make? Selfie is foto van j ezelf, gemaakt door j ezelf Ondine van der Vleuten De Vestingdagen in Hulst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 42