Een veilige en succesvolle detentie, i zet jij je schouders eronder? Werken voor lorlsild www.werkenvoornederland.nl «jH# Dienst Justitijff Inrichtingen Ministerie van Justitie en Veiligheid De penitentiaire inrichting Middelburg zoekt collega's (27-36 uur per week). En daarom nodigen we je van harte uit op onze wervingsavond op donderdag 6 september 2018. Ontdek hoe het is om met gedetineerden te werken, maak kennis met onze afdelingen en ga in gesprek met medewerkers. Zij kunnen je als geen ander een beeld geven van dit boeiende en maatschappelijk relevante werk. Penitentiair inrichtingswerker Complexbeveiliger Begeleider arbeid (werkmeester) Mbo-niveau, maximaal maandsalaris 2.679,- Binnen de inrichting run jij het productie bedrijfwaar gedetineerden werken. Een belangrijke taak, want door te werken krijgen ze dagritme en structuur. Jij leert ze vaardigheden die de kans op een succesvolle terugkeer in de samenleving vergroten. Wij zoeken mensen voor onderstaande functies: Mbo-niveau, maximaal maandsalaris 2.679,- Jij bent een belangrijke schakel in het detentie en re-integratieproces van gedetineerden. Als penitentiair inrichtingswerker begeleid je hen in de woon- en leefsituatie en bij activiteiten. Ook zie je toe op veiligheid en verleen je intensieve zorg. Info www.werkenv00rnederland.nl/DJh80456 Mbo-niveau, maximaal maandsalaris 2.431,- Gaat het om veiligheid, dan moetje bij jou zijn. Als complexbeveiligergarandeer je de veiligheid van medewerkers, bezoekers en gedetineerden. Dit doe je onder meer door toegangscontroles uit te voeren en mensen te informeren over veiligheidsvoorschriften. Info www.werkenv00rnederland.nl/DJI180535 Info www.werkenv00rnederland.nl/DJI80532 Waarom de penitentiaire inrichting Middelburg? Samen met ongeveer 160 collega's werk je voor én met gedetineerden. Jij draagt er niet alleen aan bij dat de straf die de rechter heeft opgelegd juist wordt uitgevoerd, maar ook dat de gedetineerden na hun detentie weer een plekvinden in de samenleving. Meld je aan voor de wervingsavond! De wervingsavond vindt plaats op de Torentijdweg i in Middelburg. De wervingsavond vangt aan om 18.30 uur. Aanmelden kan tot 3 september 2018 via torentiid@dii.minjus.nl. Vermeld hierbij je voor- en achternaam, adres, geboortedatum, paspoortnummer en in welke van de functies je interesse hebt. Tot dan!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 32