Bestuurder [nnz] Werk jij mee aan de professionaliteit van onze penitentiaire inrichting? Lid voor de Raad van Toezicht kj Gors^ Operationeel medewerker chauffeur (m/v) irgedreven begeleiders ieuwi Haveif Nederland Wij zoeken per direct een Aandachtsgebied zorg en welzijn eilandzorg Stadlander is vanwege pensionering op zoek naar een: die net als u/ij trots is op het u/erk dat u/e doen en voldoening haalt uit onze volkshuisvestelijke prestaties Directiesecretaris Interesse? Wij zijn Stadlanden Een woningcorporatie met 15.000 woningen in West-Brabant en Tholen. Een gebied dat te maken heeft met een bevolkings- en huishoudenskrimp. Wij willen dat onze huurders prettig wonen, nu en in de toekomst. We zijn actief in de stad en in de dorpen. Onze huurders zijn ook Stadlanders. Samen maken we ons sterk voor ons gebied. Voor meer informatie kijkt u op www.stadlander.nl/over_stadlander.html De gemeente Middelburg is op zoek naar een: Lid van de Commissie bezwaarschriften, kamer Algemene Zaken De kamer Algemene Zaken vergadert één maal per maand op donderdagmiddag vanaf 16.00 uur en behandelt bezwaarschriften op het gebied van onder meer de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht, Algemene plaatselijke verordening, Wet maatschappelijke ondersteuning, Verkeerswetgeving en de Wet basisregistratie personen. Wij zoeken een kandidaat die: grondige kennis heeft van het bestuursrecht. in staat is tot het vormen van een onafhankelijk oordeel. woonachtig is in de provincie Zeeland. Bezoek onze website www.middelburg.nl voor meer informatie. Solliciteren op deze vacature kan tot 15 september. NNZ is een multinationale onderneming die een brede range aan verpakkingsoplossingen biedt aan haar klanten binnen de Agro en industriële sector. De organisatie heeft vestigingen in Europa, de Verenigde Staten en Canada en ontplooit activiteiten over de hele wereld. NNZ opereert in de volledige verpakkingsketen: van grondstof producent tot consument. the packaging network Graag komen wij voor onze vestiging in Rilland op korte termijn in contact met kandidaten voor de functie van Hoofdtaken zijn: het in ontvangst nemen, opslaan, verwerken en verzenden van goederen. Daarnaast zorg je voor een soepele doorstroming van orders en materialen, voor een ordelijk en systematisch beheer van het magazijn. Voor het verzamelen van gerangschikte materialen aan de hand van orderbonnen, plaatst ze in het magazijn in stellingen of op de vloer en maakt ze verzendklaar. Ook ben je actief met het laden en lossen van vrachtwagens op de meest effectieve en efficiënte manier met als doel een optimale leverbetrouwbaarheid. Je ondersteunt de productie (bestempelen jute zakken) in periodes van piek of ziekte. Vanzelfsprekend horen onderhoud, orde en netheid ook tot je taken. Wij vragen 1 een LBO+ werk- en denkniveau, door opleiding en/of ervaring; 1 enige kennis van de verpakkingsmaterialen en -technologie is een pre; 1 heftruckrijbewijs en bij voorkeur in bezit van een groot rijbewijs, dan wel de bereidheid deze te halen; 1 collegiaal, zelfstandig kunnen werken, doel- en resultaatgericht, snel kunnen schakelen; Wij bieden Een afwisselende baan binnen een prettige, gezonde organisatie. De arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer marktconform en concurrerend. Je sollicitatie, voorzien van een uitgebreid Curriculum Vitae, ontvangen wij graag vóór 9 september a.s. Deze kun je mailen aan NNZ bv, t.a.v. mevrouw Sandra Kroeze, afdeling HR, per email pz@nnz.nl. Voor informatie over de functie kun je contact opnemen met de heer Gert-Jan Westdorp, (06-51109571). Voor extra informatie over NNZ kijk je op www.nnz.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Rijksoverheid Werken bij de Rijksoverheid betekent een bijdrage leveren aan een beter Nederland. Je werkt mee aan rechtvaardigheid door vrijheids straffen ten uitvoer te brengen en door ingesloten personen een kans te bieden op een maatschappelijk aanvaardbaar bestaan. Thema's die zorgen voor een veilige en rechtvaardige Nederlandse samenleving. Ministerie van Justitie en Veiligheid, Dienst Justitiële Inrichtingen, penitentiaire inrichting Middelburg Opleiding en salarisindicatie Je hebt een relevant hbo-bachelordiploma en kent de ontwikkelingen van de Dienst Justitiële Inrichtingen en het gevangeniswezen. Je maximale salaris is €4.229,- bij 36 uur per week. Als directiesecretaris volg, signaleer en analyseer je ontwikkelingen binnen het werkveld van het gevangeniswezen. Daarover breng je advies uit aan de directie. Je werkt in de penitentiaire inrichting Middelburg, een zelfstandige, moderne vestiging met tweehonderd detentieplaatsen in diverse regimes. Info www.werkenv00rnederland.nl/DJh80404 www.werkenvoornederland.nl Werken voor De volledige vacature staat op onze website. www.eilandzorg.com 0111-45 3410 - info@eilandzorg.com - www.eilandzorg.com Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Schouwen-Duiveland mensgerichte ondersteuning Deze functie is voor minimaal 20 uur per week in Vlissingen. Kijk op www.gors.nl/vacatures voor meer informatie.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 18