A Gaaf glas belooft wijn drinken gemakkelijker te maken 3 dagen Zutphen 10 Wat is er aan de hand met Elon Musk? De jarenlang bewierookte topman van Tesla en rakettenbedrijf SpaceX post bizarre tweets en lijkt de weg kwijt. Zijn biograaf Ashlee Vance is niet verbaasd. „Hij had altijd al radicale opinies." INTERVIEW BIOGRAAF ASHLEE VANCE A incl. diner www.Zoweg.nl/dagblad of 0900-2359693 70cPg Je moet het eigenlijk zelf proberen, zegt ondernemer Ron Mulder, die de bijzondere glazen in China ontdekte en ze exclusief voor de Beneluxlanden importeert. Als je het glas vastpakt, dan ervaar je volgens hem aan den lijve het verschil. Daarom heeft Mul der de afgelopen tijd heel wat flessen wijn ontkurkt om te demonstreren wat een schuin aflopende bovenzijde doet met het drinken van wijn. „Ieder een die het ziet, reageert enthousiast met 'dat niemand hier eerder mee is gekomen'." Mulder heeft 18.000 glazen besteld in China. „De eerste container is aan gekomen. Ik verwacht dat de bestel ling voor de tweede snel volgt." Het belangrijkste verschil met een gewoon glas is de ruimte die het Mona Lisa-glas geeft aan de neus. Wie de wijn tot zich neemt, nipt van de hoge kant. „De meeste wijnglazen zien de neus als een hinderlijk obstakel", ver telt Mulder. „Terwijl de neus zo be- 3 dagen Twente HP Valkenburg diner zaterdag 25 augustus 2018 GO 'Elon Musk heeft altijd een duistere kant gehad' v David Bremmer Tesla-topman Elon Musk. fotogetty images Prijs per persoon o.b.v. 2 personen en beschikbaarheid, exclusief reserveringskosten en toeristenbelasting Het scheve Mona Lisa-glas zal naar verwachting de komende tijd in steeds meer restaurants opduiken. Het is een opvallend ontwerp en uit een Mona Lisa-glas zou het ge makkelijker drinken zijn dan uit een gewoon wijnglas. Ellen den Hollander Rijswijk AAAAA\V^'N'\W"''^"""v""ft£ Ontdek Hanzestad Zutphen vanuit dit wellnessresort. Tip: de Hofjeswandeling! 2 nachten incl. ontbijt in 4* Fletcher Resort Zutphen (8,0) 1 keer een diner (hoofdgerecht) 1 keer een rondvaart door de binnenstad Gratis gebruik zwembad, sauna, wifi en parkeren 3* Hotel Wyllandrie, Ootmarsum (7,8) 4* Fletcher Hotel Valkenburg (7,9) 2 nachten incl. ontbijtbuffet 2 nachten incl. ontbijtbuffet 2x diner (hoofdgerecht) lx diner, wifi en parkeren .q Gratis parkeren en wifi O Volledig gerenoveerd hotel O

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 10