O 13 Andreas Petrus de Baere Johan de Brouwer Laurens Frederik Boon Cees van der Doe familieberichten Gerardus Johannes van Acker Geert OVERLEDEN André Dylan van Halum Louisa Johanna de Klerk Lau D> NKE ETUIGING Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag en of weekblad naar keuze. online vrijdag 24 augustus 2018 Watje in je hart bewaart raak je nooit meer kwijt. In alle rust is van ons heengegaan mijn lieve man, onze papa, opa en oud opaatje echtgenoot van Stephanie de Baere-Cuelenaere Aardenburg, t Sluis, 16 december 1925 22 augustus 2018 S. de Baere-Cuelenaere Marijke en Ewald Dominique en Bas, Levi-Noah Michel en Monique, Kyan-Dyon-Yade Bert en Gerda Lindsay en Jaco, Daniëlle en jeffrey, Stephanie Debbie en Klaas, Tijn-Lise Mare en Jeanine Ewoud en Carmen, Fleur-Fenno Marjo en Kjell, Joppe-Sverre Franka en Mark Mieke en Marein Jaap en Megan Tessa Desiré en Alexander Milan-Laura Broers en zussen Correspondentieadres: M. de Backere-de Baere Voogdtstraat 2,4524 MC Sluis De eucharistieviering zal plaatsvinden op dinsdag 28 augustus om 10.30 uur in de H. Maria Hemel- vaartkerk, Weststraat 80 te Aardenburg. Aansluitend is de begrafenis op de r.k.-begraafplaats aldaar. U bent in de gelegenheid om te condoleren van 10.00 tot 10.25 uur in voornoemde kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Dit bericht heeft ons allemaal diep geraakt. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn familie en vrienden. We wensen hen veel kracht en sterkte toe met het verwerken van hun verdriet. Namens Management Team en alle collega's EMTÉ Retail DC Kapelle Richard van Ruiten, Vestigingsdirecteur je hebt nu rust gevonden, al is vol droefheid ons hart. je lijden zien en niet kunnen helpen, dat was onze grootste smart. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij toch nog onver wacht afscheid moeten nemen van onze lieve pa, opa en over-opa weduwnaar van Hij overleed in de leeftijd van 88 jaar. Hulst: Marion en Joseph Remco en Sarina, Annelie, Joris Wendy en Herman Vogelwaarde: Ineke en Willy Ronny en Mieke, Saar, Fien, Huub Daniëlle en Kevin, Bas, Pim 22 augustus 2018 Correspondentieadres: Liniestraat 287, 4561 ZW Hulst U kunt afscheid nemen van pa in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op maandag 27 augustus van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 28 augustus om 10.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van WZC Antonius voor hun goede en liefdevolle verzorging. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Johan voelde zich als vrijwilliger zeer verbonden met museum Het Warenhuis en De Axelse Stadsmolen. Hij kwam er vaak op bezoek, ook voor een praatje en mooie verhalen. Wij zullen hem missen. Zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen, overige familie en zijn vrienden wensen wij veel sterkte toe. Bestuur en vrijwilligers Museum Het Warenhuis, Axel Na een paar laatste moeilijke maanden is in grote tevredenheid over een goed en lang leven, rustig ingeslapen onze vader, opa en overgrootopa sinds 2 augustus 2018 weduwnaar van Catharina Pieternella Boon-de Troije Sint Laurens, Middelburg, 23 december 1923 21 augustus 2018 Peter (in liefdevolle herinnering) Louis Pedro en Maureen Yaélla, Royce Onze dank gaat uit naar de medewerkers van SVRZ 't Gasthuis voor hun liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Jan Campertstraat 17 4361 DD Westkapelle De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, wordt gehouden op dinsdag 28 augustus om 10.30 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Verdrietig om hoe het nu is... Dankbaar voor hoe het was... Dank voor alle medeleven en steun na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Ada van der Doe-van Beveren Annemiek en Jan Stan Adianne en Tom Wessel Fee Viggo Zierikzee, augustus 2018 COLOFON E-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTUDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u I Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u FAMILIEBERICHTEN PAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. DE PERSGROEP NEDERLAND

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 45