-v Maria Osseïvaarcfe-Oostdïj\ 14 OVERLEDEN Stan Wisse Stan Wisse Stan Wisse %ie Bertus van Halst Samuël Kornelis Stan Wisse Stan Wisse Paula Wolfert - Koeman Jacob Jacobus Meulmeester Ruud Lucas donderdag 23 augustus 2018 PM Zaterdag bereikte ons het droevige bericht dat is overleden We kenden Bertus als een lieve, attente buurman en vriend. We wensen de familie veel sterkte toe. - Ko en Tonia Wisse - Marco Wisse Tess, Roy - Piet en Margriet Wisse - Piett en Truus de Regt - Truidust en Corrie van der Klooster Diepbedroefd en met grote verslagenheid delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen, door een tragisch ongeval, ons innig geliefd zoontje en broertje in de leeftijd van 7 jaar. Heilige de Heere deze ernstige roepstem aan ons aller hart. Kees en Klazien Wisse Rens Christianne en Stefan Lars Ma u rits Jort Edward Quirindy Anna Sophie 20 augustus 201 8 Mariekerke l 3 4365 NK Meliskerke Op D.V. zaterdag 25 augustus zal om 10.00 uur een rouwdienst gehouden worden voor genodigden en belangstellenden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Valkenburgstraat 25 te Meliskerke. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Uw meeleven waarderen wij zeer, maar wel graag schriftelijk. Geen bloemen Zeer verslagen en diep bedroefd delen wij u mee dat de Heere op het alleronverwachts uit onze familiekring heeft weggenomen mijn zeer geliefd kleinzoontje en ons neefje op de leeftijd van 7 jaar Westkapel Ie Meliskerke 's-Gravenpolder Aagtekerke Nunspeet Serooskerke Meliskerke Aagtekerke 20 augustus 201 8 J.Wisse-Maljaars Korrie en Bertus Melse Hannie Wisse Sam en Lenny Wisse Ina en Piet van der Blonk Johan Wisse Sasko Wisse Peter en Marjan Wisse Neven en nichten Wij wensen Kees en Klazien met hun kinderen de onmisbare troost van de Heere toe om dit grote verlies te dragen. Geschokt zijn we door het plotselinge overlijden van ons lief buurjongetje We wensen Kees en Klazien en de kinderen, Gods troostvolle nabijheid toe in dit grote verdriet. René en Annemarie Jan Wisse Diederik en Julia André en Sannie Hens v/d Berg Jacco en Carolien Lennard en Marina Toon en Lies Piet en Hannie Marco en Rut Sam Wisse William en Miranda Levien en Jannie Adrie en Nelleke Corné en Margriet Wim en Nel Ko en Nelleke Mw Keiler Jan en Lydia Lein de Wolf Hans en Marriël Harmen en Antoinette Sam en Ellen Samuel en Jacinta en kinderen. Meliskerke, 20 augustus 2018. Geschokt en verslagen zijn wij dat zoon van onze vrienden Kees en Klazien door een vreselijk ongeval is overleden. Sterke de Heere hen en de kinderen in dit onpeilbare verdriet. Mag het Woord van God jullie tot troost zijn: Want, o trouw en eeuwig Wezen, in mijn vrezen, staat mijn hoop op U alleen; Gij, mijn God, zult in ellenden bijstand zenden en verhoren mijn gebeên. (Psalm 38:15 berijmd) Rudy en Karin Dingemanse Lars en Adrianne Tessa Mirre Tijs Senna Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van We wensen vader en moeder Wisse, Jort uit groep 8, Edward uit groep 7, Quirindy uit groep 5, de andere kinderen en de verdere familie de nabijheid van de Heere toe in deze moeilijke tijd en bij het verwerken van dit zware verlies. Dat de Heere deze ernstige roepstem wil heiligen aan onze harten. Namens bestuur, personeel, kinderen en medezeggenschapsraad van de Boazschool te Meliskerke, W. Maljaars, voorzitter schoolbestuur P. de Visser, voorzitter medezeggenschapsraad P. Kieviet, directeur Meliskerke, 20 augustus 2018 Verdrietig delen wij u mee dat na een langdurig, dapper gedragen ziekte is overleden, onze lieve schoonzus en tante, 22-06-1959 t 20-08-2018 Echtgenote van onze oudste broer Henk. Krabbendijke: Kees en Dinie Wolfert - Verhulst Jan (in liefdevolle herinnering) Oosterhout: Elien en Cees Leonard - Wolfert Kruiningen: Peter en Paula Wolfert - Koster Neven en nichten Prinses Christinastraat 4 4793 BT Fijnaart Door de kreukels in haar huid, begon het licht te schijnen. Die de kracht in haar lijf, steeds verder liet verdwijnen. De laatste dans op aarde. Terug naar waar het eens begon. Haar leven is geleefd. De cirkel is nu rond. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij in haar zorgzaam leven voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve moeder en onze oma weduwe van Christiaan Adriaan Ossewaarde 3 juni 1928 Goes 21 augustus 2018 Wilma Ossewaarde Marissa Marjan Correspondentieadres: Wilma Ossewaarde, De Spinne 67, 4463 CZ Goes De uitvaartdienst vindt plaats op maandag 27 augustus om 14.30 uur in de aula van crematorium Het Zeeuwse Land aan de Kandtweg 2 te Goes. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de lounge van het crematorium. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Valcke, woning 402, voor hun liefdevolle zorg. Groot was zijn liefde groot het verdriet mooi de herinneringen die hij achterliet Intens verdrietig om zijn heengaan, maar vol trots en met respect voor de wijze waarop hij zijn ziekte heeft gedragen, geven wij u kennis van het overlijden van onze innig geliefde zorgzame man, vader en opa Jaap Koudekerke 24 januari 1948 t Vlissingen 17 augustus 2018 Catherine Chris en Carola Davinjo en Djaro André en Miranda Joran en Merel Correspondentieadres: Vredehoflaan 282 4382 CJ Vlissingen De crematie heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. Onze gewaardeerde buurman Is na een moedig gedragen ziekte overleden. We wensen Vroni, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Wim en Nel Sanderse Herman en Addie Kamp

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 42