Ifc Zeeuwse vermisten 5 's-Gravenpolderse Angelique Vis-Raas al negen dagen vermist Sloeweg drie dagen dicht Meer weten? Bel 070 30 76 700 of kijk snel op nrv.nl manieren om zelfmoord te plegen, onder meer door verdrinking. We weten zeker dat ze in een auto reed, een zwarte Suzuki Alto met kente ken 05-JB-DS. Daarmee is ze op maandag 13 augustus tussen 9.30 en 11.30 uur van huis gegaan, rich ting Kapelle. Dat weten we omdat ze nog gesignaleerd is. Ze is waar schijnlijk over de Vierwegen gere den, niet over de Nieuwe Vierwe- Nog op de dag van haar verdwij ning is de politie al in actie geko men. Dat gebeurt bij volwassenen alleen als er gegronde redenen zijn tot ongerustheid. En die zijn er. Weliswaar is de 50-jarige Ange lique wel eerder korte tijd verdwe nen, maar nooit eerder zo lang. Bo vendien is ze depressief, zegt Vis. „Ze heeft tweemaal een zelfmoord poging gedaan. We hebben nu ge zien dat ze gegoogeld heeft naar Ze heeft tweemaal een zelfmoordpoging gedaan gen in elk geval. Maar die auto is sindsdien niet meer gezien. Dat is het vreemde." Wat Angelique droeg op de dag dat ze verdween, is niet bekend. Ze vertrok zonder legitimatie, telefoon en geld. Sindsdien is niets meer van haar vernomen. Zowel Hans Vis als hun drie kinderen waren niet thuis toen ze van huis vertrok. „We heb ben de politie dezelfde dag nog ge beld. Gezien de voorgeschiedenis is de melding direct serieus opgepakt. Er is gezocht op plaatsen waar ze zich zou kunnen ophouden, maar zonder resultaat. Mogelijk wil ze juist niet gevonden worden. Intus sen hebben we een oproep ge plaatst op Facebook en heeft de po litie haar signalement verspreid." Oproep Vis hoopt dat een oproep in de me dia aanknopingspunten oplevert. De foto die de politie heeft, is van een tijdje geleden. „Ze is intussen afgevallen. Helaas heb ik geen dui delijke recente foto", zegt haar man. Angelique heeft een blanke huids kleur, normaal postuur, bruin/zwart lang haar en bruin/zwarte ogen. Haar gelaat is ingevallen, ze heeft een vooruitste kende kin en draagt mogelijk een bril. Angelique loopt mank. NIEUWDORP Vanwege de aanleg van een tijdelijke rotonde zijn de Sloeweg en de kruising Sloeweg- Westerscheldetunnelweg-Bern- hardweg dicht van 31 augustus tot 3 september. Het kruispunt met ver keerslichten verdwijnt. Verkeer wordt geadviseerd de gele borden te volgen. Omleidingsroutes zijn via de A58 en/of Europaweg Oost (Vlissingen-Oost). De tunnel blijft beschikbaar voor verkeer. De rotonde is een tussenstap in de aanleg van knooppunt Drie Klauwen met drie viaducten. Het knooppunt is medio 2019 gereed. Vanaf maandag 3 september 05.00 uur rijdt het verkeer over de nieuwe tijdelijke rotonde op de Sloeweg. Aannemersbedrijf D.A. van Gilst v.o.f. De kracht van kwaliteit: neemt je mee r 67 i groepsreizen al vanaf 7O O P-P- neemt je mee donderdag 23 augustus 2018 VLISSINGEN De vermissing van Angelique Vis-Raas is niet de enige Zeeuwse zaak. Op de website van de politie is een aparte sectie inge richt voor vermissingen. Naast die van Angelique staan daar nog vijf Zeeuwse zaken in. De oudste Zeeuwse vermissing op de politiewebsite is die van Johan- nes Huibert Kwist van wie sinds 4 juli 2004 elk spoor ontbreekt. Kwist vertrok die dag met een bedrijfsauto van zijn werk en keerde nooit terug. De bedrijfsauto werd in Frankrijk te ruggevonden. Twee Rwandese zussen, Drocasse en Bampoyineza Rutazihana, waren voor een vakantie in Neder land. Ze keerden op 9 september 2007 niet terug na het doen van boodschappen in Terneuzen. De bekendste verdwijning in Zee land is die van Herman Ploegstra uit IJzendijke. Hij keerde op 26 okto ber 2010 niet terug van een bezoek aan de sportschool. Zijn auto werd teruggevonden tussen Breskens en Nummer Eén. Politie en justitie heb ben het onderzoek in deze zaak dit jaar heropend. De van oorsprong Thaise Duang- dao Pimthong uit Breskens vertrok in de vroege ochtend van 30 no vember 2012 van huis. Sindsdien is niets meer van haar vernomen. Rob Steijgers uit Kamperland reed op 15 februari 2015 met zijn bestel auto weg vanaf zijn huisadres. De auto werd later leeg teruggevonden op de Stormvloedkering. GO Familie Angelique vreest ergste 's-Gravenpolder -Hans Vis, echtgenoot van Angelique De politie roept iedereen die tips heeft, op contact op te nemen. Dat kan via het nummer 0800 6070 of via WhatsApp (06 12 20 70 06). U kunt ook anoniem uw tips geven via www.meldmis- daadanoniem.nl of hun telefoon nummer 0800 7000. Angelique Vis-Raas op de meest recente foto. Hans Vis uit 's-Gravenpolder vreest het ergste. Negen dagen geleden heeft hij zijn vrouw An gelique Vis-Raas voor het laatst gezien. Een oproep op Face book is intussen vierduizend keer gedeeld. „Maar bruikbare tips heeft dat nog niet opgele verd", zegt hij mat. Ondine van der Vleuten Ook voor kleine karweitjes! Tel: 0113 - 21 66 77 Onze 67 wereldwijde groepsreizen zijn populair. Boeiende reisroutes, inspirerende ontmoetingen, prima hotels, Nederlands sprekende reisleiding, gegarandeerd vertrek en altijd een scherpe prijs. Vertrekken t/m augustus 2019. Beleef Klassiek Thailand Groepsreis 16 dagen, al vanaf Alle klassieke highlights inclusief relaxen aan het strand van Hua Hin Vietnam Cambodja Groepsreis 23 dagen, al vanaf De meest complete en gevarieerde rondreis door Vietnam en Cambodja Hoogtepunten van Costa Rica Groepsreis 16 dagen, al vanaf Ontdek het 'groene paradijs', waar je Natuur met een hoofdletter schrijft Divers Zuid-Afrika Groepsreis 22 dagen, al vanaf Van Kruger tot Kaapstad, al het bijzondere van Zuid-Afrika zit in deze reis Klassiek Japan Groepsreis 16 dagen, al vanaf Beleef heel veel van Japan: een land zoals geen ander! Volop inspiratie en veel meer (groeps)reizen? Ga naar nrv.nl Prijs incl. korting. Excl. reserveringskosten 25,- en calamiteitenfonds 2,50 per boeking. Kijk voor de voorwaarden op NRV.nl. Boek vóór

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 33