s zlm. 26 A Petra Alssema Ingje Maria Huigen - van Dijk Rita de Jonge-Haulez Christiane de Visser-De Deyne Jacomina Wisse OVERLEDEN Johanna Smit-Dekker Nu hoefje niet meer. Piet Huigen Op de leeftijd van 89 jaar is onze geliefde zus en tante overleden. Maria Poppe-van Sluijs weduwe van Krijn Poppe W. van Sluijs C. de Visser-van Sluijs P. van Sluijs neven en nichten Huib Meeuwsen DANKBETUIGING Dingenus Jan de Pooter Corina van Houte-Goeree Mientje Gerrit van Houte zaterdag 18 augustus 2018 W De Here is mijn Herder, mij ontbreekt niets. (Psalm 23) Erg verdrietig hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, oma en omama weduwe van Ton Smit Vlissingen 7 juni 1925 Hellevoetsluis: Hellevoetsluis: Hoogvliet: Driebergen: Haarlem: Den Haag: tTerneuzen 15 augustus 2018 Ria en Rinse Hansen-Smit llja en Erwin, Justin, Femke Corinne en Riccardo, Tony, Jordy Conny en Diek Wechgelaar-Smit Diek en Boukje Jolien en Jasper Correspondentieadres: Melkweg 42 3225 VE Hellevoetsluis De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank voor de goede zorg van onze moeder en oma gaat uit naar de medewerkers van de zorg- en dagbesteding van WVO zorg Ter Reede en SVRZ Ter Schorre, centrum voorzorg en revalidatie. weduwe van Kamerik, 04-12-1932 t Terneuzen, 11-08-2018 Ton, Ellen Joost, Afua Ron, Karina Jory, Laura Nathalie Correspondentieadres: Lingestraat 47,4535 ER Terneuzen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. verzekeringen Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze gepensioneerde medewerker Huib is van 1971 tot 2001 in dienst geweest bij ZLM Verzekeringen. De langste tijd van zijn dienstverband is hij Afdelingshoofd Schade geweest. Daarnaast was hij tijdelijk waarnemend directeur. Huib was ZLM'er in hart en nieren. We zullen hem blijven herinneren als een altijd meelevende en gedreven collega die veel heeft betekend voor ZLM. Onze gedachten en ons medeleven gaan uit naar Nellie, de kinderen en kleinkinderen. We wensen hen veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Directie en medewerkers ZLM Verzekeringen Nog elke dag missen wij onze lieve en vrolijke Wij willen u allen bedanken voor alle steun die wij hebben mogen ontvangen voor, tijdens en na het afscheid van Petra. Zoveel lieve mensen die met ons meeleven en laten zien hoe geliefd Petra was. Heel veel dank! Addy Alssema - van Tatenhove Wilfred Terneuzen, augustus 2018 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden van mijn vrouw, onze ma en oma willen wij u allen hartelijk bedanken. Een speciaal woord van dank voor het personeel van afdeling A2 van ziekenhuis de Honte in Terneuzen en Buurtzorg Hoek. Piet de Jonge Kinderen en kleinkinderen Voor het meeleven dat we zowel persoonlijk als schriftelijk mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en lieve opa zeggen wij u hartelijk dank. Dien de Pooter-de Bokx Kinderen en kleinkinderen Het deed ons goed dat u in de droeve dagen na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw en onze lieve, zorgzame moeder er blijk van hebt gegeven aan ons te willen denken en met ons mee te leven. Hiervoor betuigen wij u onze welgemeende dank. Robert van Houte Jeffrey en Esley Mellissa en Jan Steffan en Laura Kruiningen, augustus 2018 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, moeder, schoon moeder en onze oma Uw aanwezigheid op de dag van het afscheid en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot grote steun. Piet de Visser Evelien en Dwight Sem, Marit Oostburg, augustus 2018. Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens haar ziekte en na het overlijden van Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat zij bij zo velen geliefd was. Cor Bogaard Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Schoondijke, augustus 2018 Terneuzen, augustus 2018 Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve man, onze lieve vader en opa betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. Dini van Houte-Harinck Kinderen en kleinkinderen Waarde, augustus 2018

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 62