zlm. 25 Ella Klompe-de Jonge Ella Klompe-de Jonge Huib Meeuwsen Huib Meeuwsen Tot mijn grote verdriet is na een kortstondig ziekbed overleden mijn lieve vrouw en maatje 24 februari 1930 f 17 augustus 2018 Leo Klompe Haven Zuidzijde 38 4318 AJ Brouwershaven De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Donderdag 23 augustus is er van 16.00 tot 17.00 uur gelegenheid tot condoleren in het Tonnenmagazijn, Haven Noordzijde 38 te Brouwershaven. Geen bezoek aan huis Verdrietig zijn we omdat we afscheid hebben moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Terneuzen: J.W. Kik-de Jonge Zierikzee: M.T. de Jonge-van der Slikke Bruinisse: H. van den Berg-de Jonge Delft: N.M. Mulder-de Jonge D. Mulder neven en nichten Marinus Pieter de Kam Huib Meeuwsen Huib Meeuwsen Josina Pieternella Baljeu- van Rijswijk V Op de leeftijd van 89 jaar is onze geliefde zus en tante overleden. Maria Poppe-van Sluijs weduwe van Krijn Poppe W. van Sluijs C. de Visser-van Sluijs P. van Sluijs neven en nichten Rinus de Kam zaterdag 18 augustus 2018 PM Herinneringen verbinden wat het oog niet meer ziet. Wij zijn verdrietig dat onze zwager echtgenoot van onze zus Nellie niet meer bij ons is. Dies en Joop van den Boomgaard (beiden in herinnering verbonden) Ina en Rien Wesdorp Willie en Gommert van de Griek (beiden in herinnering verbonden) Kees en Francien van den Boomgaard Martin en Bertha van den Boomgaard Johan en Francien van den Boomgaard Fleleen en Ben Slingenberg Neven en nichten verzekeringen Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze gepensioneerde medewerker Huib is van 1971 tot 2001 in dienst geweest bij ZLM Verzekeringen. De langste tijd van zijn dienstverband is hij Afdelingshoofd Schade geweest. Daarnaast was hij tijdelijk waarnemend directeur. Huib was ZLM'er in hart en nieren. We zullen hem blijven herinneren als een altijd meelevende en gedreven collega die veel heeft betekend voor ZLM. Onze gedachten en ons medeleven gaan uit naar Nellie, de kinderen en kleinkinderen. We wensen hen veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Directie en medewerkers ZLM Verzekeringen t In plaats van kaarten "Liefde is onaantastbaar" Kamperland, Goes, 25 november 1942 15 augustus 2018 Rinus is aan zijn laatste fietstocht begonnen. Onze liefde en fijne herinneringen gaan met hem mee. Joke Cora en Sjaak Niels en Roberta Logan, Brooke Yoeri HG Cato en Fiep Lianne en Paul Koen en Amy Pepijn Correspondentieadres: Kaaidijk 34, 4484 NP Kortgene De crematieplechtigheid zal plaatsvinden in besloten kring. Wij nodigen u van harte uit op woensdag 22 augustus van 15.30 - 17.30 uur om samen met ons het glas te heffen op het leven van Rinus. Locatie: Zeeuwse Rozentuin, Katse Groeneweg 3, 4485 PH Kats Met verdriet en verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van We zullen Huib ontzettend missen en de toneel zal nooit meer hetzelfde zijn. Dank voor je grote inzet en vriendschap. Wij wensen Nellie, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte met dit grote verlies. De Reilanders Rilland 15 augustus 2018 Ons bereikte het droevige bericht dat ons oud-lid en (schoon)vader van onze leden Bart, Jan-Willem en Pascal, plotseling is overleden. Wij wensen Nellie, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Leden en bestuur v.v. Rillandia Het is onmogelijk iemand te vergeten die zoveel gaf om te herinneren. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma Jos sinds 8 juli 1989 weduwe van Jasper Baljeu Vlissingen tVlissingen 5 februari 1934 13 augustus 2018 Wilma en Ad Mariska en Sander Finn, Liam en Dani Pascal en Petra Royce en Djess a\ Rob en Madeion Benjamin en Tomas Marcel en Yvette Britt Amber en Sander Monique en Sam Tim en Evi Correspondentieadres: Familie De Veij Slijkstraat 53 4381 JH Vlissingen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank voor de liefdevolle verzorging van onze moeder gaat uit naar de verzorgenden en verpleegkundigen van Weyevliet en Scheldehof. Met veel verdriet moesten wij afscheid nemen van onze lieve broer, zwager en oom in de leeftijd van 75 jaar. Wij wensen de kinderen en Joke veel sterkte met dit grote verlies. Weesp Willy ten Piet Kamperland Cobi en Bert Kamperland Marijke en Adri Kamperland Piet Goes Marian en Simon neven en nichten Goes, 15 augustus 2018

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 61