7 Ik ben geen George Clooney.lkvind hetjuistleukom mezelf af en toe voor lui te zetten Ik zou nooit een foto van mezelf in huis hangen. Behalve... Rico Verhoeven Maxi Jazz en zag ik al mijn helden voorbijko men. Toen ik op mijn achttiende mijn rijbewijs haalde, kon ik ze ein delijk van dichtbij zien." Zijn jeugdhelden Peter Aerts, Remy Bonjasky en Rico Verhoeven lopen vaak zelf rond op de gala's die Graeme bezoekt. Hij probeert dan ook altijd een praatje met hen te ma ken. „En een selfie natuurlijk!." Aanvankelijk hield hij alle kiekjes goed bij in een apart mapje, maar on dertussen zijn het er zoveel dat dat er een beetje bij ingeschoten is. „Ik heb al honderden artiesten in mijn golf kar gehad en met zeker vijftig daar van heb ik selfïes gemaakt. Gelukkig zijn er sociale media: als mijn com puter crasht, staan mijn foto's altijd nog op Instagram en Facebook." Mooi moet Graeme er niet uitzien op zijn selfïes. Integendeel zelfs. „Ik ben geen George Clooney. Ik vind het juist leuk om mezelf af en toe voor lui te zetten", vertelt hij. „Zo kreeg ik tijdens een vakantie in Mid- delkerke zand in mijn ogen en moest ik drie dagen met een ooglap oplo pen. Ook dan deel ik selfïes, met de nodige zelfspot." Vechtsporters Er zijn nog veel vechtsporters met wie Graeme op de foto wil, maar Co- nor McGregor staat met stip op num mer één. „Ik vind hem geweldig. Op alle ge bieden: als sporter, maar ook als za kenman en persoon. Het is misschien een beetje absurd, maar ik heb er al eens aan gedacht om naar Dublin te vliegen en zijn sportschool te bezoe ken. Hij is best toegankelijk. Althans dat was hij, misschien is het nu wat minder omdat hij een aantal keer slecht in het nieuws is gekomen." Maar als McGregor ooit naar Ne derland komt, is Graeme er als de kippen bij. „Ja, echt. Ik zou er zelfs een dag vrij voor nemen." En mocht het ooit lukken, dan wordt dit mis schien wel de enige selfie die geprint zal worden. „Ik print mijn selfies nooit, want ik vind mezelf niet mooi op foto's staan. Ik vind het leuk om ze via sociale media te delen, zodat mensen kun nen zien waar ik mee bezig ben. Maar ik zou nooit een foto van mezelf in huis hangen. Behalve als McGregor erop staat misschien..." Op de middenstip „Deze zomer had ik mijn afstudeer- zitting bij Feyenoord, waar ik stage liep. Ik vroeg of ik mijn ouders het stadion mocht laten zien. Eigenlijk mag je het veld niet betreden, maar onze gids zei ineens: 'Als je wilt, moet je het nu doen.' Mijn studiege noot en ik zijn meteen naar de mid denstip gerend." zaterdag 18 augustus 2018 Graeme heeft het voordeel dat hij regel matig in aanraking komt met artiesten bij Vestrock waar hij een golfkar bestuurt. Maar hij gaat ook bewust naar vechtsportgala's waar hij kans heeft op selfies met beroemd heden. FOTO PETER NICOLAI „Deze selfie met Rico Verhoeven is een uur voor zijn wedstrijd ge maakt. Ik was best ner veus en blij, dus deze foto is echt heel krom. Later ben ik nog naar zijn boek presentatie geweest in Amsterdam, speciaal om een goede foto te laten maken." „De jeugd van nu kent hem misschien niet, maar voor mij is deze selfie heel bij zonder. Maxi Jazz van Faithless is echt de grondlegger van de elektronische mu ziek. Voor mij is hij de koning van de dance."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 43