i Sebastiaan J r# Saais Reclamebureau tuigt evenementen op in hal Middelburg i" LMG staat op het punt daarover een overeenkomst te sluiten met eige naar Zeelandtheaters, de exploitant van de schouwburgen in Terneu- zen, Middelburg en Goes. Directeur/eigenaar Perry Kentin van LMG, al enkele jaren bekend als organisator van het netwerkevene ment Contacta in de Zeelandhal len, bevestigt dat de overeenkomst aanstaande is. Het doel is vanaf 1 ja nuari 2019 voor minimaal twee jaar Studio 58 te runnen. Dat betekent dat het reclamebureau er een eve nementenprogramma voor op tuigt. Het zal variëren van beurzen, (snuffel)markten, congressen, poli tieke bijeenkomsten tot festivals en concerten van artiesten die net een een maatje te klein zijn voor de Zeelandhallen, maar voldoende faam genieten om Studio 58 te vul len. Denk bijvoorbeeld aan bands als De Dijk en Chef Special. Ideaal gebouw De evenementenhal Studio 58, die 1800 bezoekers kan herbergen, deed het afgelopen seizoen dienst als 'noodtheater' tijdens de renova tie van de Middelburgse schouw burg. Na de zomer is er dus meer capaciteit beschikbaar in Studio 58. Zeelandtheaters besteedt de pro grammering in de evenementenhal om praktische redenen uit. De or- lk heb er zin in. We gaan de boel lekker opschudden ganisatie zelf bespaart tijd en LMG heeft in deze markt de nodige erva ring. Kentin rept van een ideaal ge bouw waarin alle voorzieningen al aanwezig zijn. „Zo'n goed toegerust pand van deze omvang vind je nau welijks in Zeeland. Ik heb er zin in. We gaan de boel lekker opschud den." Extra banen Volgens Kentin is er al flink wat in teresse, ook op cultureel gebied. Onder meer organisatoren van kleinere festivals hebben hun voel horens uitgestoken. Het betreft overigens geen voorstellingen of concerten die conflicteren met de programmering in de drie schouw burgen van Zeelandtheaters. Ken tin denkt van Studio 58 een leven dige en rendabele evenementenhal te maken. Hij voorziet dat de ex ploitatie van de hal leidt tot extra banen. „Ons team moet met zeker drie mensen worden uitgebreid." Het Goese bureau heeft ruime er varing met de organisatie van eve nementen. Het verzorgt sinds 2010 het netwerkevent Contacta, dat elk jaar zo'n 25.000 bezoekers trekt. LMG organiseerde drie jaar terug op Neeltje Jans ook het vip-pro gramma tijdens de finish van de tweede etappe van de Tour de France. Vorig jaar haalde het reclamebu reau ook Air Canada binnen als klant. Dockwize Daarnaast tekent LMG voor het to tale plan voor Dockwize, de naam van de Zeeuwse innovatiehotspot waarin de Kenniswerf, Dok4i, Eco nomische Impuls Zeeland en on derwijsinstellingen sinds juli hun krachten bundelen. m vrijdag 17 augustus 2018 pzc.nl e-mail: walcheren@pzc.nl A Sebasti aan Sturm gaat de lucht in na het behalen van de titel. Joyce de Buck in actie tijdens de Zeeuwse titelstrijd. FOTO'S MAURITS SEP EN RUBEN OREEL MIDDELBURG Ringrijden is een sport met traditie en toekomst. Aan het ZK in Middelburg deden gis teren zo'n 180 rijders mee. Met veel jongeren én veel dames. Het lukte geen enkele dame om een beker te winnen, ook Joyce de Buck niet. De jeugd trok het Zeeuws kampioenschap naar zich toe. mengde zich wel in de strijd om het podium, maar Voor de zevende keer in de historie! Na de winst in het was toch een ervaren rijder die de titel opeiste. 2007,2008,2010, 2012,2013 en 2016 liet hij zich En zeker niet de eerste de beste: Sebastiaan Sturm weer met plezier jonassen. LMG gaat Studio A58 runnen Het Goese reclamebureau LMG strategie+creatie neemt per 1 ja nuari de exploitatie van de eve nementenhal Studio 58 op het ZEP-terrein in Middelburg op zich. Frank Balkenende Middelburg - Perry Kentin, LMG

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 33