12 Hans Cornelis de Hoog Adriaantje Kristelijn-Groenleer laantje Mulatu Woldemariam Kotiso ^acoêa Ellie van der Linden-de Jonge Jacoba de Visser -Mu- J dinsdag 14 augustus 2018 PM Nothing matters anymore there is always music. Na een slopende ziekte is rustig ingeslapen mijn dappere positieve broer, zwager en onze oom Rotterdam, 9 februari 1954 Middelburg, 12 augustus 2018 Margreet en Peter Elles en John; Sacha Ons dierbare maatje Hans Monique Karin Adje Jan Tannèt en René Dank aan allen die het mogelijk hebben gemaakt dat Hans tot het laatste moment thuis kon blijven. Correspondentieadres Kievithof 6 4332 CK Middelburg Hans is opgebaard in uitvaartcentrum H. Jobse, Bach- weg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is om per soonlijk afscheid te nemen op woensdag 15 augustus van 19.30 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 17 augustus om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na af loop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium Wilt u een fleurige bloem meenemen? Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Wij zijn verdrietig dat wij afscheid moeten nemen van onze bijzondere tante echtgenote van Jan Jacob Kristelijn f 10 januari 2007 Burgh, 2 maart 1923 Goes, 10 augustus 2018 Neven en nichten Duinoordweg 77 4328 EB Burgh-Haamstede De herdenkingsdienst zal donderdag 16 augustus om 11.00 uur gehouden worden in de kerk van de Hervormde gemeente, Burghse Ring 33 te Burgh-Haamstede. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Burgh. Na de begrafenis is er gelegenheid tot samenzijn in uitvaartcentrum "Vredehof", Oude Lagezoom 6 te Burgh-Haamstede. Geen bezoek aan huis Veel dank aan een ieder die onze tante op een liefdevolle wijze heeft verzorgd. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Verdrietig, maar met fantastische herinneringen aan hem, hebben wij heel plotseling afscheid moeten nemen van onze lieve papa, schoonvader, opa en allerbeste vriend Hossana (Ethiopië), 22 oktober 1949 t Vlissingen, 6 augustus 2018 Melissa Enzo Afra en Mark Maxim Ineke en Wim Correspondentieadres Familie Kotiso Nieuwstraat 39 4381 CP Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in familiekring plaatsgevonden. <mA het cfó&n wen? £7 oo&v ont cIXwa axmMAymtr, Qfjee/te-/ Psalm 4: 7 Diep bedroefd, maar intens dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis, dat na een dappere strijd, moedig ondergaan, de Heere heeft thuisgehaald mijn zeer geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en mijn geliefde dochter 21 februari 1967 - 9 augustus 2018 Barend Zwets Marinus Carina Annemijn J.A.C. Gaakeer C.l. Gaakeer - van de Zande (in liefdevolle herinnering) Watermolen 29 4691 LH Tholen De rouwdienst wordt gehouden D.V. donderdag 16 augustus om 13.30 uur in het uitvaartcentrum Amissio, Prins Bernhardstraat 2, 4691 GC Tholen. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condorleren in het uitvaartcentrum. Indien we u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, wilt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bloemen Vervuld met hoop, levenslust en wilskracht is onverwacht overleden onze lieve moeder en oma weduwe van Loe van der Linden Goes, 14 augustus 1947 t Oost-Souburg, 10 augustus 2018 Stefan en Rien Martijn Jeffry en Esther Esmée Chyanna Lizzy Margrietstraat 10 4388 KX Oost-Souburg De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, wordt gehouden op vrijdag 17 augustus om 13.30 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Want uit genade zijtgij zalig geworden door het geloot; en dat niet uit u, het is Gods gave; Efeze 18 Diepbedroefd om haar heengaan, maar getroost dat de Heere haar tot Zich heeft genomen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn dierbare vriendin en onze lieve en zorgzame zus, schoonzus en tante (oud wijkverpleegkundige in Maassluis e.o.) ruim 60 jaar vriendin van Ali van Grootheest in de leeftijd van 85 jaar. Oostkapelle Oostkapelle Domburg Kruiningen Oostkapelle Serooskerke 's Gravenzande St Laurens Oostkapelle Oostkapelle Oostkapelle A. van Grootheest E. de Visser - de Visser D. Warners - de Visser A. Scheurwater - de Visser J. Scheurwater A. de Visser P.W. de Visser - Huybregtse B.W.A. Harteveld - de Visser A. Harteveld L. Hoogerheijde - de Visser S. de Visser C. Zwemer - de Visser J. Zwemer M. Dekker - de Visser K. Dekker Neven en nichten In liefdevolle herinnering gedenken we hen die ons reeds eerder ontvallen zijn. Onze grote waardering gaat uit naar de verzorging die Coos in Egelantier Oostkapelle heeft ontvangen. Oostkapelle, 11 augustus 2018 Correspondentieadres J. Zwemer Joh. De Pourckstraat 26 4356 BE Oostkapelle Wij nodigen u uit de afscheidsdienst bij te wonen op D.V. donderdag 16 augustus om 13.45 uur in de Zionskerk, Duinweg 36A te Oostkapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Oostkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Zionskerk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 44