11 Jan Boot Jannie Burgs - Hengsdijk OVERLEDEN Jan van Beveren Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van REGIE BUIJSROGGE Zeer gewaardeerd lid van onze Sociteit Bestuur en leden Sociteit De Ronde Tafel Onze Prince Soeverein is niet meer. Met verdriet in ons hart moeten wij afscheid nemen van Regie Buijsrogge Je hebt vele prachtige rollen gespeeld in je 67-jarige toneelcarrière. De vereniging stond bij jou altijd op de eerste plaats. We zullen je missen als betrokken lid, maar vooral als mens. Regie bedankt! Camere van Rhetorica De Transfiguratie Hulst Joost Cladder Joost Cladder Groot is uw trouw o Heer, iedere morgen aan mij weer betoond. Al wat ik nodig had, hebt Gij gegeven. Groot is uw trouw, o Heer, aan mij betoond. Bedroefd geven wij u kennis dat, in zijn Here en Heiland, vredig is ontslapen onze oudste broer, zwager en oom Kerkwerve, 9 januari 1933 Kapelle, Kerkwerve, Dreischor, Zierikzee, Vrouwenpolder, Kerkwerve, Zierikzee, Kerkwerve, Teteringen, Ellemeet, t Zierikzee, 12 augustus 2018 Mina van der Wekken-Boot Cor van der Wekken f Maatje van der Sluis-Boot Johan van der Sluis t Corrie de Wilde-Boot f Jo de Wilde Kees Boot Gré Boot-Bolle Nella Langebeeke-Boot Frans Langebeeke Anna Bij de Vaate-Boot Stoffel Bij de Vaate f Johan Boot Neeltje Bil-Boot Jan Bil Harry Boot Yvonne Boot-van der Nolle Joop Boot Els Boot-Fasol neven en nichten Laan van Sint Hilaire 5 4301 SH Zierikzee De dankdienst voor zijn leven zal vrijdag 17 augustus om 13.15 uur gehouden worden in de Thomaskerk, Sint Domusstraat 35 te Zierikzee. Voor de dienst is er van 12.15 tot 13.00 uur gelegenheid tot condoleren. Omstreeks 14.45 uur zal de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats te Kerkwerve. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in 't Kerkerf, Weelweg 1 te Kerkwerve. Geen bloemen Geen bezoek aan huis Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van huisartsenpraktijk "Westpoort", Allévo Tlndszorg en Hospice Kaaskenshuis voor de liefdevolle verzorging. Wim Leijs Mark Verdonk Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van plotseling overlijden van Joost Cladder echtgenoot van onze lieve collega Miranda Cladder. Wij wensen Miranda en Emanuel veel kracht, moed en sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Team CAISSON Kapelle Joost Cladder de heer J.W. Cladder dinsdag 14 augustus 2018 PM Op zaterdag 11 augustus j.l. ontvingen wij het droevige bericht van het overlijden van Lid van verdienste van onze vereniging. Jan heeft zich als kaderlid van de jeugd, als voorzitter van vv Zeelandia en als actief vrijwilliger bij vv Zeelandia Middelburg zeer verdienstelijk gemaakt. Wanneer hij kon was hij op zondagmiddag te verwelkomen langs de lijn. De waardering voor zijn inzet en betrokkenheid binnen de vereniging is groot. Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Leden en bestuur, VV Zeelandia Middelburg Wij zijn geschokt door het geheel onverwachte overlijden van ons gewaardeerde bestuurslid Wij wensen de familie veel sterkte met dit grote verlies. Bestuur ijsclub "de Zwarte Weel" Verslagen zijn wij door het plotselinge overlijden van Als pleegvader bood hij samen met zijn gezin vele jaren een veilig en liefdevol thuis aan kinderen. Namens Juvent, in het bijzonder het team Pleegzorg, wensen wij zijn vrouw en kinderen veel kracht om dit verlies te dragen. Ruud Stevens Raad van Bestuur Tot ons grote verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Pieter Burgs sinds 26 augustus 2013 18 september 1942 12 augustus 2018 Goes: Peter en Manuela Wyonna Kapelle: Rianda en Bart Manuela en Marinho Angelo en Bernardien Frambozenstraat 56 4462 EM Goes Jannie is thuis, woensdag 15 augustus is er gelegenheid om afscheid van haar te nemen van 19.00 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 16 augustus om 11.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. correspondentieadres: Bramestraat 23, 4462 CV Goes Met goede herinneringen denken wij terug aan onze oud-werknemer Wij wensen de familie sterkte toe. Palinghandel Kees van de Kreeke en zn. Wolphaartsdijk Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze vriend en mijn maatje Mariska en familie veel sterkte Klaas en Ellen Beste Emanuel, Wij zijn erg geschrokken van het bericht dat je vader op 11 augustus plotseling is overleden.. Wij wensen jou en je familie veel sterkte enhopen dat we je kunnen steunen in de komende tijd. Je klasgenoten uit 2Bc en 3BWI Het Goese Lyceum, locatie Bergweg Ons bereikte het droevige bericht dat de vader van onze leerling Emanuel geheel onverwacht is overleden. Wij wensen Emanuel en zijn familie veel sterkte toe met dit enorme verlies. Namens personeel van Het Goese Lyceum, locatie Bergweg A.A. de Gans Locatiedirecteur

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 43