m.tü 4) 26 MEDIA &CULTUUI Ode aan Madonna Fred van Leer (41) werd regelmatig 'jankend' wakker. Een burn-out. Het gaat nu beter, maar de tranen liggen op de loer. Na de opnames van Say Yes to the Dress Benelux, was het tijd voor rust. „Maar niet te veel." Nieuwe site om tickets te ruilen en verkopen Wat een energie, wat een lef INTERVIEW FRED VAN LEER Lolly vervangen door een ijsje Reidinga en Schaap in film De Mol Linda ontvangt neefJohnny „Nee. Nee. Echt niet. Gewoon écht niet. Bruiloften van anderen vind ik fantastisch maar voor mij hoeft het echt niet." Als Fred van Leer één ding in zijn leven zeker weet, dan is het dat hij niet wil trouwen. Het idee dat er een andere man in zijn huis komt wonen, die dan zomaar ergens een vreemd schilderijtje ophangt, lijkt hem helemaal niks. „Mijn huis in Rotterdam is mijn alles. Nergens voel ik me zo fijn als thuis. Ik ga daar pas weg tussen zes planken." Zijn standpunt over het huwelijk mag duidelijk zijn, hij vindt het niet raar dat anderen wél willen trouwen. In Say Yes to the Dress Benelux, vanaf vanavond te zien bij TLC, is hij er als WOEKERPRIJZEN De Queen of Pop viert donderdag haar 60ste verjaardag. Wij riepen lezers op hun mooiste herinneringen aan Madonna te delen. De leukste drukken we hier af. Zij is, op mijn moeder na, vanaf mijn twaalfde jaar, de belangrijkste vrouw in mijn leven ge weest. Op een avond in 1985 zag ik haar voor het eerst op tv. Ze trad op tijdens Live Aid en ik was verkocht. Wat een verschijning, wat een energie, wat een lef, wat een optre den! Vanaf die avond wilde ik alles over haar weten en was ik in de ban van Madonna. Mijn familie werd er wel eens helemaal gek van. Binnen no time hing mijn kamer vol met posters van Madonna (tot en met het plafond toe). Ik 'werd' Madonna, vol gens mijn moeder. Ik deed mee aan play- backshows en vroeg mijn moeder om kleding te maken die op haar kleding leek. Avonden voordat kaarten voor een concert in de ver koop gingen, lag ik met mijn slaapzak voor de deur van het VVV-kan- toor (met mijn vader om de hoek als bewaker). Ik ging als Madonna ver kleed naar al haar con certen. Ik kende alle liedjes en videoclips. Madonna, zij heeft mij door moeilijke momen ten geholpen, zonder dat ze het wist. Zij blijft altijd speciaal voor mij. Als ik haar ooit zou ont moeten dan is mijn leven compleet. Cindy Kaijser dinsdag 14 augustus 2018 FILM Tjitske Reidinga en Elise Schaap zijn gecast als de zussen van Linda de Mol in haar nieuwe film April, May en June. Ook Mark Rietman, Gijs Scholten van Aschat en Olga Zuiderhoek hebben een rol te pakken. TELEVISIE In de eerste af levering van Lin- da's Zomerweek (27 augustus op RTL 4) inter viewt Linda de Mol onder an deren haar neef Johnny. Hij is te gast samen met Kajsa Ollongren, minister van Binnenlandse Zaken. V ■o GO Mijn leven Renesse pas oegonnen Bonne Kerstens De aanstaande bruiden voelen zich bij Fred van Leer snel op hun gemak, fototlc Kaartverkoopsite Ticketmas- ter stopt met de dienst waar mensen concertkaartjes kun nen doorverkopen. Om sites als Seatwave was veel te doen, omdat handelaars de dienst zouden gebruiken om snel geld te verdienen. „We hebben ge luisterd en we horen jullie. Se cundaire sites zijn niet goed ge noeg meer en jullie zijn het zat dat anderen tickets opkopen, zodat ze die met winst kunnen doorverkopen", laat Ticketmas- ter weten. In plaats daarvan komt er volgend jaar een nieuwe dienst, waar mensen tickets met elkaar kunnen uit wisselen voor het aankoopbe drag of minder. De Autoriteit Consument en Markt had twee jaar geleden onderzoek gedaan naar de verkoop via sites als Seatwave. Aanleiding was de doorverkoop van kaartjes voor Adele. Dat optreden was ra zendsnel uitverkocht. Kaartjes werden vervolgens voor veel geld doorverkocht. Dat onder zoek stopte na een paar maan den. Als er weinig kaartjes be schikbaar zijn, terwijl veel men sen een kaartje willen hebben, is het logisch dat de prijzen worden opgedreven, aldus de autoriteit. Hier het bewijs dat na dertig jaar Madonna nog steeds een deel van mijn leven is... mijn dochter van 9 wilde het alleen doen, als de lolly werd vervangen door een ijsje!! Mascha en Sierrah

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 26