r%' Wout Bareman 24 OVERLEDEN Frieda Puijenbroek zv Met zijn viertjes één Uitgezwaaid door ons ben je dapper doorgereisd naar waar ma op jou wacht. En wij... wij weten dat jullie samen wachten op ons. Onverklaarbaar, onverwacht, tot het laatst denkend aan ons en vol wilskracht is overleden onze lieve, sterke pa, schoonvader en opa Regilius Petrus Buijsrogge Regie weduwnaar van Tilly van der Veeken Hij overleed op 85-jarige leeftijd. Breda: Heidi en Alex AnnaSonia Rotterdam: Audrey en Joris Simon, Mats Hulst, 9 augustus 2018 Correspondentieadres: Kleine Bagijnestraat 12 4561 CP Hulst U kunt afscheid nemen van Regie in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op dinsdag 14 augustus van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 16 augustus om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg 102a. Samenkomst in de Basiliek, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de begrafenis kunt u de familie ook persoonlijk condoleren op de begraafplaats. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Regie Buijsrogge Nu heden, straks verleden, vergleden in de duisternis van de tijd. Iets van niets, de N van het Nu, die in Niets verglijdt. Marten Toonder Diepbedroefd, zijn wij door het plotselinge overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Terneuzen, Terneuzen, 21 juli 1951 11 augustus 2018 Jacqueline Bareman - de Waal Edwin en Eva Bart, Sam Alexander en Suheidi Daniël, Levi, Naomi Bas en Priske Ava Graag alleen schriftelijk condoleren. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 16 augustus om 15.30 uur in crema torium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Correspondentieadres: Merwedelaan 10 4535 ET Terneuzen Wout Bareman Mark Zeer geschokt zijn wij met het plotseling overlijden van onze werknemer en collega Joost Cladder Peter van Vuuren Jeroen Jeukens Bob Rosenkranz Rotary is een serviceclub die dienstbaar en betrokken in onze samenleving staat. De onderlinge vriendschap maakt daar ook een groot deel van uit. Het doet ons verdriet om afscheid te moeten nemen van onze vriend en erelid Bob Rosenkranz De heer Rosenkranz was sinds de oprichting van onze club in 1954 altijd verbonden aan Rotary. Hij is benoemd tot Paul Harris Fellow. Deze bijzondere Rotary-onderscheiding wordt verleend aan leden die zich op een bijzondere wijze hebben ingezet aan het realiseren van de doelstellingen van Rotary. Eveneens was hij erelid van onze club. Rotary heeft altijd een grote rol gespeeld in zijn leven, getuige onder andere het gouverneurschap dat hij in het district heeft mogen uitoefenen. De heer Rosenkranz was een markante persoonlijk heid en zijn jaarlijkse spreekbeurten over verre reizen, over zijn beroep als architect en over andere aspecten waren een verrijking voor onze club. We leven mee met Peter, zijn kleinkinderen en familie. Wij wensen hen heel veel sterkte, wijsheid en vooral warmte toe om dit verlies te verwerken. Leden en partners van de Rotaryclub Oostburg maandag 13 augustus 2018 De rode loper... Alte Kameraden... Je drentelpasjes naar de ton... Je onafscheidelijke rode neus... Duizenden mensen lachten niet... Ze glimlachten al bij voorbaat... Omdat ze van je hielden... Bijna net zoveel als wij... Dag vriend Regie... Dag Suikerke Met groot verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons erelid en een van de grondleggers van onze stichting: We bedanken Regie voor alles wat hij betekend heeft voor het Buutreednen in Hulst. Stichting Hulster Buutreedners Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze humorvolle, immer kritische oud-collega Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familie alle sterkte toe met dit grote verlies. Redactie PZC Wij zijn verslagen en verdrietig. Onze vriend is overleden. Wij wensen Mariska, Peter, Ella, Marion, Marco, overige familieleden en bekenden veel sterkte toe. Werner en Bianca, Henry en Angelique, Johan en Ivanka, Arjan en llona, Eric en Mirjam, Renaldo en Karin, Richard en Krista, Dennis en Carina, Izaak en Marleen, Sjaak t Johnny Jeroen Wij zijn getroffen door het overlijden van ons Probuslid Sinds 28 augustus 1997 was hij een gewaardeerd lid en sinds 2010 erelid van onze Probusclub. Wij verliezen in hem een aimabel clubgenoot die veel voor de club heeft betekend. We zullen hem missen. Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. Namens bestuur en leden van Probusclub Zeeuwsch-Vlaanderen Jan Leenhouts voorzitter Anton Leest secretaris Oostburg, 10 augustus 2018 Sterven doe je niet ineens, maar elke dag een beetje. En alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelfs ontgaan, je zegt: 'Ik ben wat moe!' Maar op een keer, dan ben je aan het laatste beetje toe. Toon Hermans Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze lieve en zorgzame moeder en oma echtgenote van Arthur Steijaert Hoofdplaat, Oostburg, 3 december 1941 10 augustus 2018 Oostburg: Ronny en Miranda Steijaert-Martens Robbin en Samantha Nathalie en Ivan Breskens: Jolanda Steijaert en Han van der Borgh Zora 'i Correspondentieadres: Poolster 159,4501 GP Oostburg Het afscheid vindt in besloten kring plaats.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 24