12 OVERLEDEN Werner Robert Vera van Driessche Werner van Driessche Werner van Driessche Werner van Driessche Werner van Driessche -—r—N Werner Werner van Driessche Werner van Driessche Van Dee Van D (Werner) Werner van Driessche vrijdag 10 augustus 2018 Zeg ik gedag? Ik hou van jou! Tot vanavond. Maar nu... Ik weet niet waar je bent. Ben je op de wolken? Tussen de sterren? Op een plek die niemand kent? Je leeft door in mijn hart en stroomt door mijn aderen. Ook al staat mijn leven stil!! Oh, waar ben je toch? ik mis jou zo, weer hier is wat ik wil. Ik hou van je, Je moppie. Zeg me dat het niet zo is, zeg me dat het niet waar is. Onwezenlijk, oneerlijk, niet te begrijpen. Door een ongeval moeten wij afscheid nemen van onze lieve partner van Marcha Hamelink in de leeftijd van 39 jaar. Marcha Hamelink Paul en Marita van Driessche-Bogaart Karola en Johnny - Julie, Sem Liesbeth en Stijn - Floris, Philou Frans - in herinnering - en Suzan Hamelink-Jansen Nelleke en Heino - Rafaël, Manuël 7 augustus 2018 Hulsterweg 121 4584 LH Kuitaart Zaterdag 11 augustus is er van 19.00 - 20.00 uur gele genheid om afscheid van Werner te nemen in uitvaart centrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 13 augustus om 13.30 uur in de H. Corneliuskerk, Jac. de Waalstraat 23 te Lamswaarde. Na de dienst kunt u de familie condoleren. - Kom zoals je bent - Het is voor ons onmogelijk iedereen persoonlijk uit te nodigen, wees welkom. Onwerkelijk, sprakeloos Geschokt, verslagen en vol ongeloof zijn wij door het onverwachte overlijden van zoon van onze broer Paul en zijn vrouw Marita We wensen Marcha, Paul en Marita, Karola en Johnny, Liesbeth en Stijn, overige familie en vrienden veel sterkte toe met dit immens groot verlies. Riet en Rudi, Robert en Vera, Ireen en Wilfried, Johnny en Els Onbegrijpelijk, onbeschrijflijk, ongelooflijk Onze lieve neef is er niet meer. Wij wensen Marcha, ome Paul en tante Marita, onze nichtjes Karola en Liesbeth, Johnny, Stijn, overige fami lie en vrienden veel sterkte toe met dit grote verlies. Esther en Steven, Michel en Sylvia, Saskia en Jan, Norbert en Linda, Debbie en Stephan Vol ongeloof en geschokt zijn wij door het onverwachte overlijden van onze zeer gewaardeerde werknemer en collega Wij zullen Werner herinneren als een toegewijde, vakkundige en vrolijke persoonlijkheid. Het verlies van Werner slaat een enorm gat in ons team. Onze gedachten zijn bij Marcha, familie van Driessche, familie Hamelink en zijn vrienden tijdens deze zware periode. Directie en medewerkers, Frans Vervaet BV Vervaet Biervliet BV Vervaet-van Weele BV Vervaet Steenbergen BV Verslagen, geschrokken en intens verdrietig zijn wij door het plotselinge verlies van onze goede vriend en zeer gewaardeerde collega We zullen behalve zijn kennis en kunde vooral zijn gezelligheid en zijn vrolijke noot in en rond de werkplaats enorm missen. Wij wensen Marcha, familie van Driessche, familie Hamelink en zijn vrienden veel sterkte toe om dit zware verlies een plaats te kunnen geven. Collega's Vervaet Biervliet Corné Rob Koen Jürgen Stephan Jean-Paul Martijn Peter Tom Jolien Suzanne Dany Koen Hannie Regina Serge Robin Suzan Remy Eddie Herman Jannick Johan Judith Chris Frans Erik JOHN DEERE Onbegrijpelijk en niet te bevatten.. Veel te jong uit het leven weggerukt. Veel sterkte voor iedereen die hem een warm hart toe droeg. Oma Hamelink-Vlaander tante Addy - oom Joop tante Toos - oom Gijs tante Sariena - oom Cor tante Marja - oom Ronny oom Ad - tante Annelies neven en nichten Vol ongeloof hebben we kennis genomen van het overlijden van partner van onze collega Marcha We wensen Marcha en de familie heel veel sterkte toe. Het gehele team van Slagerij Geelhoedt: Miranda, Marleen, Pascal, Miranda, Daphne, Cornelis, Tristan, Annelien, Emma, Arina, Rayna, Matilda, Kaylee John ZV We zijn verschrikkelijk verdrietig dat we veel te vroeg afscheid hebben moeten nemen van We zullen zijn lach en gezelligheid enorm gaan missen Wij wensen Marcha en verdere familie veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Maikel en Kyra, Jos en Catelijne, Joost en Eline, Peter en Judith, Robin en Stephanie, Danny en Christien, Dennis en Loes, Robert en Anouska en kinderen Nooit meer samen sleutelen Nooit meer samen fietsen Nooit meer samen bier drinken Ik ga je missen maat Tot later.... Nold, Willemien en de jongens Altijd een lach, vol ongeloof... We zullen je missen Wij wensen Marcha en familie veel sterkte met dit grote verlies. Mars, we zijn er voor je. Wim, Marijke, Alain, Wendy, Davy, Daniëlle, Edwin, Wendy, Maarten, Karen, JP, Cindy, Pascal, Wendy, Lotje, Danny, Christien, Aukje, Michael, Yannickff, André, Mariëtte en de Toogvèrkes jeugd We zijn geschokt door het plotseling overlijden van zoon van onze collega Paul. Zo jong en midden in het leven, het verdriet is groot. We wensen Paul, Marita, Marcha, Karola, Liesbeth, familie en vrienden veel kracht, steun en sterkte voor nu en in de toekomst. De Schrijver Vastgoedonderhoud

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 44