Hoe groter de haai (22 meter!), hoe kleiner het drama 6 Als de volwassen Christopher Robin krijgt acteur Ewan McGregor enkele behartenswaardige levenslessen van zijn oude speelkameraad Winnie The Pooh. „Het woord midlifecrisis komt niet in mijn woordenboek voor. Ik haat die uitdrukking." Top 5 in de bioscoop Nu in de bios Mission: Impossible - Fallout Whitney Bloodlight and Bami Ere-Leeuw voor Vanessa Redgrave Ook De Niro in The Joker-film The Meg 3D „We need a bigger shark!" Dat moeten de producenten van de actiefilm The Meg hebben gedacht toen zij besloten het boek Meg: A novel of deep terror van Steve Alten te verfilmen. Het is ze aardig gelukt. De haai in deze film, een prehistorische mega- lodon die eigenlijk uitgestorven moet zijn, is 22 meter lang en daar mee drie keer groter dan de haai uit Jaws (1975)- De makers van The Meg zijn schat plichtig aan de film van Spielberg. Er zijn badgasten in paniek. Ook zij la ten een bemanning op open zee in gevaar komen met deze eetma- chine. Alleen is hun schip uitgerust met de modernste apparatuur die de haai kan uitschakelen en vergiftigen. Het loopt natuurlijk niet gesmeerd. De haai lijkt onuitroeibaar, maar of het echt spannend wordt? Nee, in dat opzicht kan The Meg niet in de scha duw staan van Jaws. Hoe groter de haai, hoe kleiner het drama. De film bevat veel Aziatische personages, waarmee duidelijk wordt gemikt op de grote filmmarkt in Azië. - A.Z donderdag 9 augustus 2018 2 (1) Mamma Mia! Here We Go Again €148.000 Hoogste opbrengst afgelopen week 1 (-) Mission: Impossible - Fallout €222.000 3 (2) Hotel Transsylvanië 3 €78.000 4 (3) Incredibles 3 €62.000 5 (-) The Darkest Minds €45.000 ACTIE Tom Cruise schittert weer als actie held in zijn zesde Mission Impossible- film. Deze keer komt Ethan Hunt in Parijs en Londen in actie tegen een oude bekende die de halve wereld bevolking wil uitroeien. Ook zijn ex duikt op. DOCUMENTAIRE Buitengewoon onthullende documen taire over het leven van Whitney Houston. Vrienden, familieleden en collega's schetsen een pijnlijk beeld van de ondergang van deze gekwelde zangeres, die als kind seksueel werd misbruikt. DOCUMENTAIRE Het leven en de carrière van zangeres Grace Jones worden gevolgd in deze documentaire, waarin ook haar wor tels op Jamaica aan de orde komen. Ook haar temperamentvolle karakter wordt besproken. Verder veel fraaie concertopnamen. Kijk op de site bij /trailers Hier vindt u alle trailers van de films van deze week VENETIË De Engelse ac trice Vanessa Redgrave (81) krijgt op het filmfestival van Venetië een Gouden Leeuw voor haar oeuvre. Red grave speelde in tal van klassieke films, zoals Blow Up, Murder on the Oriënt Ex press en Came- lot. Recent heeft zij enkele documentaires gemaakt. STRIPHELD Acteur Robert de Niro speelt mee in een film die aan het strippersonage The Joker - be kend van Bat man - gewijd zal zijn. De Niro zou de rol van een presentator van een praatpro gramma voor zijn rekening nemen. Joaquin Phoenix gaat de hoofdrol spelen. Eerder speelde Jack Nicholson en Heath Led- ger The Joker. ACTIE Regie: Jon Turteltaub. Hoofdrollen: Jason Statham, Ruby Rose en Li Bingbing. Jason Statham en Li Bingbing gaan de haai te lijf. fotowarner bros Op zoek naar een verlore jeugd

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 50