krantenbezorgen.nl van eindeloos werk zoeken naar direct succes boeken Bekendmaking besluiten ft nationale vacaturebank start premie Bel 06 41196361 Startpremie 200,- Prima verdienste 's Ochtends 1 tot 1,5 uur de krant bezorgen van ma tm vrij voor 07,00 en op zat voor 08,00 uur* Gratis de krant lezen Minimumleeftijd 15 jaar (afhankelijk van wijkgrootte) *vraag naar de mogelijkheden Interesse? werk zoeken voelt soms als een baan op zich. Gelukkig ben je met een online profiel bij ons direct vindbaar voor werkgevers en krijg je automatisch relevante banen toegestuurd. Zo zetten we alles op alles voor jouw baan. Rijkswaterstaat Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat Ontgrondingenwet De minister van Infrastructuur en Waterstaat maakt ter voldoening aan de Algemene wet bestuursrecht het volgende bekend. Bij besluiten van 6 augustus 2018 zijn vergunningen ingevolge de Ontgrondingenwet verleend aan de volgende bedrijven: - Zandhandel Faasse B.V. te Goes - Dekker Grondstoffen B.V. te IJzendoorn - Van Oord Grondstoffen B.V. te Rotterdam - Zand- en grindhandel Van Ouwerkerk B.V. te Middelburg - Bouwmaterialen Van Pelt N.V. te Schoten, België - DC River B.V. te Breskens - Transportmaatschappij "Terneuzen" B.V. te Terneuzen De aangevraagde activiteit betreft het verlengen van de looptijd van de vergunningen tot 31 december 2018 ten behoeve van het vervolgen van een reeds gestarte pilot zandwinning in de Westerschelde. De voorschriften uit de vergunningen worden niet gewijzigd. Terinzagelegging Vanaf 10 augustus 2018 tot en met 20 september 2018 wordt een ieder die dat wenst in de gelegenheid gesteld de aanvraag, het ontwerpbesluit en andere van belang zijnde stukken in te zien. Daartoe bestaan de volgende mogelijkheden: 1Op verzoek kan Rijkswaterstaat u de stukken per e-mail toezenden. Daarnaast bestaat er bij Rijkswaterstaat de mogelijkheid, op voorafgaande afspraak, de stukken te komen inzien op het kantoor van Rijkswaterstaat Zee en Delta, Poelendaelesingel 18 te Middelburg op werkdagen van 09.00 uur tot 16.00 uur. Voor beide verzoeken kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening, telefoon: 088-7974600. 2. De stukken liggen gedurende de openingstijden ter inzage bij de publieksbalies van de volgende gemeenten: - Reimerswaal, Oude Plein 1, Kruiningen; - Terneuzen, Stadhuisplein 1, Terneuzen; - Vlissingen, Paul Krugerstraat 1, Vlissingen. Beroep en voorlopige voorziening Tegen het besluit kan tot en met 20 september 2018 beroep worden ingesteld door: - een ieder die een zienswijze heeft ingebracht op het ontwerp; - een ieder aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijze te hebben ingebracht op het ontwerp. Het gemotiveerde beroepschrift dient te worden gezonden aan de rechtbank (sector Bestuursrecht) in het rechtsgebied waarvan de indiener van het beroepsschrift zijn woonplaats heeft, met tenminste een vermelding van de naam en het adres van de indiener, de dagtekening van het beroepschrift, een vermelding van het bestuursorgaan dat het besluit heeft genomen en de datum en het kenmerk van het besluit. Op grond van artikel 6:16 van de Algemene wet bestuursrecht schorst het beroep de werking van dit besluit niet. Gelet hierop kan, indien tegen dit besluit beroep wordt ingesteld, gedurende de beroepstermijn tevens een verzoek om een voorlopige voorziening worden ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzienin- genrechter van de rechtbank in het rechtsgebied waarvan de indiener van het beroepschrift zijn woonplaats heeft. Inlichtingen Voor nadere inlichtingen kan men zich telefonisch wenden tot de afdeling Vergunningverlening: 088-7974600. DE MINISTER VAN INFRASTRUCTUUR EN WATERSTAAT, namens deze, het afdelingshoofd Vergunningverlening Rijkswaterstaat Zee en Delta, de heer L.R. Minnaar Water. Wegen. Werken. Rijkswaterstaat. vind jouw baan op nationalevacaturebank.nl na drie maanden goed bezorgen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 24