s 0 Jozina Davida den Toonder - de Jonge N 25 OVERLEDEN Corrievan Hee-Brugge Pieter de Waal Piet de Waal COLOFONFamilieberichten Jos Suzanna Jansen van Rosendaal Ivonne Delphina de Waal - Inghels Theo de Waal - Familieberichten Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag en of weekblad naar keuze. familieberichten maandag 6 augustus 2018 ml 'Ik geef je inzicht en wijs je de weg die je moet gaan. Ik geef raad, op jou rust mijn oog'. Psalm 32:8 Afgelopen vrijdag overleed onze lieve moeder en (overgroot-)oma na een lang maar dapper gedragen ziekbed op de leeftijd van 93 jaar. Sinds 1979 was zij weduwe van Rien den Toonder. We zijn blij dat ze nu rust en vrede heeft. Dordrecht: Gerard en Ada den Toonder Marinke en Matthijs Corinde en Roderick Goes: Rienk en Marleen den Toonder Marret en Foppe Geesje en Ivo, Elisha, Micha, Aron Ries Reint en Annette Terneuzen: Mare den Toonder en Diny de Putter Lenor en Jeroen, Dani, Kyra Lex en Romy Onze bijzondere dank aan huisarts dr. M.J. Oortman en alle medewerkers van Allévo voor de jarenlange en liefdevolle zorg en aandacht. 3 augustus 2018, M.D. de Grootstraat 9, Goes Correspondentieadres: fam. den Toonder, Willem Alexanderlaan 11, 4461 TN Goes. De herdenkingsdienst zal gehouden worden op woensdag 8 augustus om 12.30 uur in de Vredeskerk, ds. W.H. van der Vegtplein 2 in Goes. Aansluitend zal om ongeveer 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Kapelseweg in Kloetinge. Daarna is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Jos hield veel van bloemen. The soddest moment is when the person who gave you the best memories becomes a memory We zijn dankbaar voor haar liefde en zorgen gedurende haar leven. Bedroefd maar met een onuitwisbare herinnering delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Rinus van Hee Oostburg, 30 december 1947 Gent, 3 augustus 2018 Destelbergen (B): Rian en Hans Kaïzu Whopper Schoondijke: JanetenAnton Maarten Koen en Esther Correspondentieadres: Rembrandt van Rijnstraat 29, 4507 BS Schoondijke U kunt persoonlijk afscheid nemen van Corrie op woensdag 8 augustus van 19.30 tot 20.00 uur in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 10 augustus om 14.00 uur in het crematorium Blauwe Toren, Zeelaan 2 te Brugge. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. De Heere kent degenen die de Zijnen zijn. 2 Timotheüs 2 vers 19b Diepbedroefd delen wij u mee dat de Heere van ons heeft weggenomen, toch nog onverwacht na een periode van afnemende gedachten en krachten mijn geliefde man, onze lieve zorgzame vader en opa in de leeftijd van 87 jaar. Kapelle: L.R. de Waal-Bustraan Middelburg: Anton de Waal (in herinnering) Anne-Wil en Patrick Ernst en Nanda Charlotte en Hans Vlissingen: Els Boot-de Waal Peter Boot Irene en Hans Julia Wemeldinge: RenédeWaal Lianne de Waal-Gideonse Louise Reinier Carilène Goes, 3 augustus 2018 Zorgcentrum Rehoboth Correspondentieadres: Conferencestraat 26, 4421DS Kapelle De rouwdienst zal worden gehouden op D.V. woensdag 8 augustus in de Petrakerk, Goessestraatweg 18 te Kapelle en vangt aan om 10.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kapelle. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in hierboven genoemd kerkgebouw. Geen bloemen Indien u géén rouwkaart hebt ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Heden is van ons door de Heere weggenomen onze geliefde zwager en oom echtgenoot van Leuntje Bustraan Adrie (in herinnering) en Sien Rijn en Rinus Anton (in herinnering) en Basti Freek (in herinnering), Suus en Jan Marja en Jan Cees en Greta (beide in herinnering) en Rita Piet en Suus Corrie en Kees (in herinnering) Nettie Naantje (in herinnering) Coby (in herinnering) Ko en Jannie Wilma Nellie en Rinus Dini en Tino Joke en Henk Neven en nichten Dat onze (schoon)zus en (klein)kinderen de kracht mogen ontvangen om dit verlies te dragen. Kamperland, 3 augustus 2018. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zuster en tante weduwe van Jan Dekker in de leeftijd van 92 jaar E. Zwemer - Jansen van Rosendaal P.M. Heins - Jansen van Rosendaal Maja en Wim Burger - Jansen van Rosendaal Jan en Elma Zwemer - van Belzen Peter Zwemer en Elly Blaas Rustig en kalm ging van ons heen onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Koewacht 15 juli 1932 t Koewacht 4 augustus 2018 Ekeren (B): Alidor en Carine de Waal - Adriaenssens Veronique en Telly, Matthew Dorien Jeroen Wouter Correspondentieadres: Isabellalei 5, B-2180 Ekeren De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 10 augustus om 11.00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c in Terneuzen. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 1 2.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. 4Li FAMILIEBERICHTEN PAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. DE PERSGROEP NEDERLAND online

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 25