24 Jozina Davida den Toonder - de Jonge Magdalena Maria Rijk OVERLEDEN Jaap Nonnekes Jos Cornelia Maria Magdalena Fluijt-Woudstra De Meer is mijn Herder" Verdrietig, maar dankbaar voor wie zij was, hebben we afscheid moeten nemen van onze zorgzame moeder, oma en overoma Suzanna Dekker-Jansen van Rosendaal ~Suus~ sinds 16 september 2012 weduwe van Jan Dekker in de leeftijd van 92 jaar Oostkapelle 8 maart 1926 Domburg 30 juli 2018 Middelburg: Eef Kamperland: Maaike en Henk Wijnand Matthijs en Esmee Me and ra en Erwin, Nienke Oostkapelle: Jan en Thea John en Marjse Otrge dank gaat uit naar alle betrokken medewerkers van Simnia voor hun liefdevolle gorg en aandacht. Correspondentieadres: Spuidijk 5 4493 BL Kamperland De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Na een periode van afnemende krachten laten wij u weten dat is overleden mijn lieve vader, mijn zorgzame schoonvader, onze trotse opa en over-opa weduwnaar van Hennie Nonnekes - Botter Goes, 27 juni 1927 Goes, 3 augustus 2018 Goes: Rudi Nonnekes Linda Nonnekes - Kraak Assendelft: Alexander Nonnekes Chantal Nonnekes Melle, Mats Kloetinge: Stefan Nonnekes Amanda Nonnekes - Meijaard Jalou, Lani Onze dank gaat uit naar medewerkers en vrijwilligers van Hospice Het Clarahojje en medewerkers van Ter Weel, Abbekindershof 3 te Goes, die met veel liefde, geduld en inzet zijn leven tot het einde zo comfortabel mogelijk hebben gemaakt. Correspondentieadres: Ridderhof 8, 4461 TZ Goes De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 8 augustus om 12:00 uur in de aula van crematorium 'Het Zeeuwse Land', Kandtweg 2 te Goes. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. 'Ik geefje inzicht en wijs je de weg die je moet gaan. Ik geef raad, op jou rust mijn oog! Psalm 32:8 Afgelopen vrijdag overleed onze lieve moeder en (overgroot-)oma na een lang maar dapper gedragen ziekbed op de leeftijd van 93 jaar. Sinds 1979 was zij weduwe van Rien den Toonder. We zijn blij dat ze nu rust en vrede heeft. Dordrecht: Gerard en Ada den Toonder Marinke en Matthijs Corinde en Roderick Goes: Rienk en Marleen den Toonder Marret en Foppe Geesje en Ivo, Elisha, Micha, Aron Ries Reint en Annette Terneuzen: Mare den Toonder en Diny de Putter Lenor en Jeroen, Dani, Kyra Lex en Romy Onze bijzondere dank aan huisarts dr. M.J. Oortman en alle medewerkers van Allévo voor de jarenlange en liefdevolle zorg en aandacht. 3 augustus 2018, M.D. de Grootstraat 9, Goes Correspondentieadres: fam. den Toonder, Willem Alexanderlaan 11, 4461 TN Goes. De herdenkingsdienst zal gehouden worden op woensdag 8 augustus om 12.30 uur in de Vredeskerk, ds. W.H. van der Vegtplein 2 in Goes. Aansluitend zal om ongeveer 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Kapelseweg in Kloetinge. Daarna is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Jos hield veel van bloemen. Kees Afscheid nemen is met dankbare handen meedragen al wat waard is om niet te vergeten Bedroefd, maar dankbaar dat zij uit haar lijden is verlost, geven wij u kennis van het overlijden van Geboren te Ovezande 2 februari 1928 Overleden te Goes 4 augustus 2018 Familie Rijk Neven en nichten Onze dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van 'Ter Valcke'Afd. TV01 voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Kokkelbank 8, 4465 AP Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 8 augustus van 12.30 tot 13.00 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend wordt de uitvaartdienst gehouden om 13.30 uur in de parochiekerk van O.L.V. Hemelvaart te Ovezande. Na de uitvaartdienst zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in dorpshuis 'Het Trefpunt' gelegenheid om een moment samen te zijn en met een kopje koffie herinneringen op te halen. Indien u geen rouwkaart ontvangen heeft, wil u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. maandag 6 augustus 2018 PM "Juffrouw, ik ben moe" Niet onverwacht, op haar manier, is na een huwelijk van 68 jaar overleden mijn lievevrouw, onze moeder, oma en ouwe-oma in de leeftijd van 96 jaar. Arie Fluijt Paula en Jan Harm en Marianne Flans en Linda Ankie en Chuck (in herinnering) Arco Anne Klein- en achterkleinkinderen Zierikzee, 4 augustus 2018 Verpleeghuis Allévo Cornelia, afd. Schelphoek Correspondentie-adres: Heesterlustweg 3 4317 ND Noordgouwe De afscheidssamenkomst zal worden gehouden op woensdag 8 augustus om 14.00 uur in het zalen centrum van de Christelijke Gereformeerde kerk, Zevengetijstraat 11 te Zierikzee. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn. De besloten crematie vindt plaats in crematorium "F-let Zeeuwse Land" te Goes. Geen bloemen "want de liefde is sterk als de dood" Hooglied 86m Tekst bij de bevestiging van ons huwelijk op 11 oktober 1951. Dankbaar voor het leven dat wij ruim 75 jaar in goede en in zeer moeilijke tijden mochten delen, geven wij met droefheid kennis van het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, zorgzame moeder, lieve oma en overgrootoma in de leeftijd van 91 jaar Samen kregen we een tweeling - twee jongens - die ons zijn voorgegaan. geboren: Barendrecht 27 oktober 1926 overleden: Kapelle 4 augustus 2018 Kapelle Aart Batenburg - echtgenoot Rotterdam Fop 1 1954 (in liefdevolle herinnering) Middelburg Arie (ad) 1997 (in liefdevolle herinnering) Almere Tamara van Boeijen - Batenburg - kleindochter Daniël van Boeijen - echtgenoot van Tamara Mikael Tobias - achterkleinzoon Jara Jasmijn - achterkleindochter Park Beukenhof 6 4421 BV Kapelle De gedachtenisdienst, waarin voorgaat ds. R. Brand, wordt gehouden op donderdag 9 augustus om 13.30 uur in de Mozeskerk. Noordstraat 4 te Biezelinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Kapelle. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in de Mozeskerk. Wij verzorgen zelfde bloemen. Onze dank gaat uit naar allen van zorgcentrum "Cederhof'(unit) voorde liefdevolle verzorging aan ons besteed.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 24