7 Met Anita Meijer vond ik zo leuk, met tweeAnita's Zeker vaste fans. Die willen altijd een selfie met ons Met Paul de Leeuw Met Thomas Verhoet te eten, maar Ed houd helemaal niet van rijst of nasi. „Hij lust wel babi pangang met friet of iets met aardap pels", zegt Anita. Het is een echte aardappeleter dus. „Overigens is dat nummer Chinees Indisch Restaurant een echte culthit", zegt Ed. Ook al doen ze een beetje gek, ze vallen er wel mee op en ontmoeten daardoor veel bekende Nederlanders, zoals Paul de Leeuw. Ze traden twee jaar geleden op in zijn programma Sint en de Leeuw. Volgens Paul had Sinterklaas Anita en Ed op Youtube gezien en vond hij hun liedje Chinees Indisch Restaurant leuk. Daarom had hij hen uitgenodigd om voor Sinter klaas te zingen. Maar zodra ze zin gend het podium opkwamen, zei Sinterklaas dat hij het verschrikkelijk vond en dat ze wat hem betreft op dezelfde strippenkaart weer naar huis konden. Het duo bleef lachen. Na wat gesus van Paul de Leeuw zei Sinterklaas dat ze verder mochten zingen, „Maar ik sta niet voor mezelf in hoor." Dat heeft hij geweten, want toen brachten ze hun nieuwe single ten gehore, getiteld Hé, Ouwe Gek. Een zwak Ook het dj-duo Coen Swijnenberg en Sander Lantinga nam Anita en Ed vaak in de maling. „Toen zij nog voor 3fm werkten, belden ze ons vaak in de uitzending", vertelt Anita. Stie kem had het duo toch een zwak voor ze, want ze werden uitgenodigd als verrassingsact op het Coen en San- der-fest in de Heineken Music Hall. „Giel Beelen kwam toen met zijn ar men wijd op ons afgerend om ons te knuffelen. We zijn drie keer in zijn show geweest", vertelt Anita. Overi gens zijn ze ook een paar keer in de studio bij Coen en Sander geweest en toen was Anita Meijer er ook. „Dat vond ik zo leuk, twee Anita's. Daarom maakte ik een selfie van ons tweeën." Er zijn meer bekende Nederlan ders waarmee het zangduo een selfie heeft gemaakt. „George Baker bij voorbeeld. En met Beau van Erven Dorens in Benidorm. Wij waren daar met vakantie en hij was een opname aan het maken voor een vakantiepro gramma." Eén selfie had Anita graag willen maken, maar ja, toen had nog nooit iemand van een selfie gehoord. Ze traden zeven jaar geleden op met Candy Dulfer tijdens de ALS-ver- wendag. „Ed zijn moeder had ALS en is daar ook aan gestorven. Candy Dulfer is ambassadrice van de stich ting ALS en we hadden gevraagd of ze een nummer met ons wilde doen", vertelt Anita. Ed:„Ze is echt een heel lieve meid. Heel makkelijk ook. Ik vroeg wat ze nodig had aan geluid en ze zei 'oh, maakt niet uit, doe maar een beetje galm'." Anita: „Ze heeft geen spatjes en ze heeft met Lionel Richie opgetreden en zelfs Prince. Als er toen al selfies be stonden, had ik er zeker een ge maakt." zaterdag 4 augustus 2018 GO, - Anita Kouwenhoven „Leuk zo'n selfie hoor, maar je krijgt er wel een lamme arm van", zegt Ed. FOTO MARCELLE DAVIDSE - Anita Kouwenhoven „Paul de Leeuw vroeg aan ons of we een selfie met hem wil den maken. Het was na ons op treden in zijn show 'Sint en de Leeuw'. Gemaakt in de kleedka mer van het oude Luxor theater in Rotterdam. Paul is fan van ons nummer Chinees Indisch restau rant", vertelt Anita. „Overigens is hij buiten de camera om heel leuk. Voor de camera kan hij best vervelend zijn." „Thomas Verhoef, de klusser van het tv-programma Eigen Huis en Tuin gaf het startsein voor de truc kersrun in Barendrecht. Wij zijn al tijd de huisband tijdens dat evene ment. Hij was heel aardig en had zelfs zijn gezin bij zich. Zijn kinderen schoten het confettikanon af. Elk jaar doet een andere BN'er dat. Zo hebben we ook een selfie met Inge de Bruijn."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 43