t 12 José Augusta Thuij Els Boeije-De Meirleir OVERLEDEN Tiny Weemaes - de Schepper Jan de Zeeuw vrijdag 3 augustus 2018 Opeens was je verdwenen We konden er niets aan doen We hebben niet eens afscheid kunnen nemen Niet eens een kleine zoen. Groot is de leegte en het verdriet, mooi zijn de herinneringen aan de heer echtgenoot van mevrouw Brigitte Mouton Oostburg (NL), Zomergem, 19.12.1960 28.07.2018 Lieve echtgenoot van Brigitte Mouton. Zorgzame pa en toffe opa van Jeroen en Ilse Cuelenaere-De Craene, Fébe en Amelie, Björn en Ellen De Bruyne-Cuelenaere, Daan en Fenna. Graag geziene broer, schoonbroer en nonkel van Rudi en Hilde Cuelenaere-Turrekens, Thomas Cuelenaere en Delphine Herman, Eline Cuelenaere en Colin Lanckriet. De families Cuelenaere, Mouton, van den Dries en Bourgonjon, rouwen mee bij het heengaan van hun geliefde familielid. Met dank aan zijn huisarts dr. Chr. Rijckaert, zijn thuisverpleegster An Paesbrugge en dr. B. Sierens en de dagkliniek van het AZ Alma in Eeklo. Wij nodigen u uit om samen afscheid te nemen van Theo, tijdens de uitvaartliturgie in de parochiekerk Sint-Martinus van Zomergem, op ZATERDAG 4 AUGUSTUS 2018 om 11 uur. Na de crematie zal zijn asurn liefdevol thuis bewaard worden. We komen samen in de kerk om 10.45 uur. Er is gelegenheid tot condoleren na de dienst. Theo kan begroet worden in het mortuarium van het WZC Ons Zomerheem, Dreef 47 te Zomergem, van woensdag t.e.m. vrijdag, telkens van 18 uur tot 19 uur. Er is een parochiale namis in dezelfde kerk op zondag 9 september 2018 om 10.30 uur. Liever geen bloemen. Graag uw correspondentie via Van de Velde Uitvaart t.a.v. de familie Cuelenaere Hofbouwstraat 10b - 9930 Zomergem Van de Velde Uitvaart, Hofbouwstraat 10b Zomergem - Tel. 09 372 73 26 Condoleren: www.funeralservices.be Bloemen gaven je leven glans... Vol dankbaarheid dat we haar zo lang bij ons mochten houden is van ons heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en omi weduwe van Fons Weemaes Stoppeldijk, IJzendijke, 6 februari 1931 31 juli 2018 Warnsveld: Jolanda en Bert Leanne en Rick Ariën Jaimy Biervliet: Monique en Jos (in liefdevolle herinnering) Daniël en Nikki Mickey en Angelo Steffi, Juul Leiden: Carla en Hans Latitia Sebastian Apeldoorn: Nicole en Mario Michelle Maaike Gent: Mario Correspondentieadres: Tivoli 24, 4515 CN IJzendijke De afscheidsdienst zal plaatsvinden op maandag 6 augustus om 12.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Wilt u afscheid van ma nemen dan bent u welkom op zondag 5 augustus van 18.00 tot 19.00 uur in het mortu arium, Pastoor van Genklaan 6, 4501AJ Oostburg. Een speciaal woord van dank aan dokter Van der Maas en personeel van de thuiszorg ZorgSaam voor de liefdevolle verzorging. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. En dan worden wij even stil... vorige week trots op 40 jaar zeer trouwe dienst... een harde werker met een hart voor loonbedrijf Paridaen... we gaan je enorm missen... We wensen Brigitte, Jeroen en Ilse, Fébe en Amelie, Ellen en Björn, Daan en Fenna heel erg veel sterkte. Bianca en Kurt, Joy en Wout, Yasmine en Niels, Martijn, Lorenzo Albert en Anita Collega's loonbedrijf Paridaen BV Bedroefd zijn we door het overlijden van mijn (schoon)broer Rudi en Hilde Cuelenaere-Turrekens en kinderen Aannemersbedrijf Rudi Cuelenaere-Turrekens VOF Je moeder blijft je moeder zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve ma, oma en over-oma Zij overleed op 15 juli 2018 in de leeftijd van 87 jaar. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen In besloten kring hebben we afscheid van haar genomen op 20 juli 2018. Alleen de herinnering blijft Met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben we afscheid genomen van onze tante sinds 2000 weduwe van Cornelis Boeije Antwerpen, 8-2-1926 f Axel, 27-7-2018 Uit aller naam: Reinier en Jopie Correspondentieadres: H.C. Boeije Gipskruidweg 24 1313 CT Almere Ingevolge haar eigen wens heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van verzorgingshuis 'De Vurssche' voor de lieve zorgen. Jan de Zeeuw is niet meer plotseling gleed hij weg uit ons leven zoals het was zal het nooit meer zijn alleen nog herinneringen.... Wij hebben afscheid moeten nemen van mijn man, onze pa en opa echtgenoot van Kitty Bouchaut Terneuzen, 18-2-1942 f Terneuzen, 1-8-2018 Kitty de Zeeuw-Bouchaut Martine en Pascal Sander en Monika Tevvy Sluispolderdijk 2 4541 PA Sluiskil Dinsdag 7 augustus is er vanaf 13.00 uur gelegenheid tot condoleren in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 13.30 uur de dienst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats te Terneuzen. Na de begrafenis kunt u de familie nog ontmoeten in het uitvaartcentrum. Maandag 6 augustus kunt u van 19.00 -19.30 uur afscheid van Jan nemen in het eerder genoemde centrum. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 44