Attractiepark Toverland SpaSense Hans Klok's House of Horror in Carré 28 Bekijk alle uitjes op pzc.nl/zomeruitjes van 32ï-voor 28,- TOVERIAHD Het mooiste aanbod voor een avondje uit! 10,- korting per ticket* TOCHT LANGS SCHITTERENDE NATUUR MET EEN PRACHTIGE FLUISTERBOOT! vrijdag 3 augustus 2018 Ontdek de gloednieuwe themagebieden Port Laguna en Avalon, met o.a. de spectaculaire nieuwe achtbaan Fënix. Duik vanaf 40 meter hoogte naar beneden met een snelheid van 95 km/u en ga 3 keer over de kop. Daarna ga je met de hele familie op zoek naar de bron van het eeuwig leven in boatride Merlin's Quest. Laatje meenemen in de magie en geniet samen van een onbezorgd dagje uit. Ga naar pzc.nl/toverland Tickets zijn geldig t/m 30 september 2018 Bij SpaSense vindt u, zowel binnen als buiten, bijzondere sauna- en wellnessfaciliteiten. In de uitgestrekte tuin stuit u op een sprookjesachtig huisje van hout, de Puulliteri. Puuliiteri betekent in het Fins heel toepasselijk 'houten huisje'. De Puuliiteri is gebouwd in een omgekeerde piramide. In dit houten huisje vindt u een prachtige sauna van ongeveer 80 graden met een houtmixgeur. De ligweide in de tuin is ideaal om even tot rust te komen. Liefhebbers van opgietrituelen opgelet: de prachtige Kelosauna wordt geroemd om de heerlijke Löyly's. Dagentree broodje soep voor 27,95* Ga naar pzc.nl/spasense Genoemde prijzen zijn exclusief €1,50 transactiekosten per bestelling. Op vrijdag, zaterdag, zondag en badkledingdag geldt een toeslag van €4,95 p.p. Door het AD tot "Hans' meest enerverende show" genoemd! Te zien van 15 t/m 31 augustus in KoninklijkTheater Carré Ga naar pzc.nl/hansklok Met zijn meest succesvolle en alom bejubelde illusieshow "House of Horror" geeft Hans Klok nu vanaf 15 augustus zijn afscheidsvoorstellingen van dit programma in Carré, gevolgd door een korte tournee door Nederland. Dan gaan definitief de deuren dicht voor het spookachtige spectaculaire House of Horror. Vorig jaar gingen ruim 3.000 abonnees mee met onze vaartocht door de Biesbosch. Een ongekend succes, dat dit jaar natuurlijk voortgezet moet worden. We varen met de nieuwste rondvaartboot, die van alle gemakken is voorzien, langs de prachtige natuurvan het Nationaal Park. U kunt kiezen om te varen in de ochtend met een heerlijke lunch, of in de middag met lekkere snacks. Wat: Bootreis langs de prachtige natuur van de Biesbosch Waar: Opstapplekin Drimmelen Wanneer: Diverse data Tijd: Vaartocht van circa 3 uur Prijs: €19,95 of €34,95

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 28