NYNKE DE JONG Vrouw in busje ontvoerd, beroofd en misbruikt SUPER SCHERP GEPRIJSD Middellandse 088 - 70 70 600 6 nu v.a. 8 dagen per 4* MS Sovereign Column Jamie Li is een vlogger en heeft op YouTube 40.000 abonnees. En ze heeft een boek geschreven. Sexy, but tired, hut sexy heet het, met als onderti tel 'Over alle ballen hooghouden en een sexy leven leiden'. Klinkt hartstikke interessant, nietwaar? Het boek staat daarom ook op 21 in de Best seller top 60. En het staat vol tips over hoe je je cellulitis verbergt en hoe je met ge lakte nagels je bevalling ingaat. Maar de tips die Jamie Li in haar boek geeft, zorgden de afge lopen dagen voor behoorlijk wat ophef. Bijvoorbeeld over wat ze schrijft over hoe je je rela tie spicy houdt. Als je lichame lijke klachten hebt, mag je van Jamie Li je man afwijzen wanneer hij seks wil. Maar is dat niet het geval, dan maak je maar zin. „Want mannen moeten hun zaad kwijt. Ze kun nen er ook niets aan doen. Het zaad moet eruit. Is de zak eenmaal geleegd, dan heb jij de man terug waar je voor hebt getekend. Dan is-ie weer leuk en gezellig." een oude vrouw die inmiddels prima weet dat je je cellulitis hele maal niet hoeft te verbergen als je daar zelf geen zin in hebt. En dat je tijdens een weeënstorm echt geen seconde aan je gelakte teennagels zult denken. Maar het boek van Ja- Vy mie wordt gekocht E r, door tienermeisjes dip wpl dpnkpn dar Jamie een orakel op naaldhakken is. En die lezen vervolgens dood leuk dat je maar zin moet maken, omdat mannen hun zaad kwijt moeten. Jamie zou eens moeten beden ken wie de lezeressen van haar boek zijn. En dat zij altijd nee mo gen zeggen tegen seks, ook al is er niks lichamelijks aan de hand. Dat mag namelijk iedereen. Als een man zijn zaad kwijt moet, dan kwakt-ie dat maar lekker in een ouwe sok. Maar ik ben een ouwe taart met cellulitis. Dat Jamie Li zélf zo'n vermoeiend leven wil leiden met veel seks tegen haar zin, dat moet ze lekker zelf weten. Maar schrijf dan geen boek om je ongezonde mening aan jonge meisjes op te dringen. Jamie zou eens moeten bedenken wie de lezeressen van haar boek zijn De vrouw werd zondagochtend rond 06.00 uur in de Haagse Van Ostadestraat aangetroffen. Daar klampte ze voorbijgangers aan en vroeg die om hulp. Tegen de poli tie die werd gealarmeerd, vertelde de Haagse later haar verhaal. Volgens de vrouw duwden twee onbekende mannen haar op een straathoek in een personen- busje. Vervolgens reden ze haar naar een nog onbekende plek waar ze haar misbruikten. Tien minuten Een politiewoordvoerster ver telde dat het slachtoffer van de plaats van het misdrijf in onge veer tien minuten naar de Van Ostadestraat was gelopen. De vrouw was behoorlijk overstuur en liep op blote voeten. Ze heeft inmiddels aangifte gedaan. De politie tastte gisteren nog in het duister over de plek waar het busje geparkeerd heeft gestaan en waar het slachtoffer misbruikt werd. Ook was nog niets bekend over mogelijke daders. Volgens een buurtbewoner die het slachtoffer zondagochtend vroeg zou hebben gezien, gaat het mogelijk om een vrouw die vaker verward in de buurt rondloopt. „Ze sprak mensen aan en vroeg of die geld voor haar hadden en haar konden helpen. Het kwam over alsof ze heel erg in de war en in paniek was." i Het slachtoffer was overstuur en klampte passanten aan om die om hulp te vragen De buurtbewoner alarmeerde zelf niet de politie. „Daar heb ik nu wel spijt van. Maar er gebeuren hier vaker rare dingen, dus de alarmbellen gingen niet gelijk af." Volgens hem droeg de vrouw weinig kleding. „Een shirt zonder bh daaronder. Ze zag er kwetsbaar uit." Laatste hutten Augustus September Oktober November v.a. 650 v.a. 700 v.a. 700 v.a. 600 Vliegreis vanaf Amsterdam of Eindhoven Ind. alle maaltijden en drankjes Vele faciliteiten aan boord Prachtige route met o.a. Napels, Civitavecchia (Rome) Livorno Kijk voor méér cruises op onze website reizen i donderdag 2 augustus 2018 GO @Nynke Jamie Li Kijk, de woorden van Jamie heb ben op mij weinig invloed. Ik ben Ik kan dat honderd keer zeggen. Twee mannen hebben afgelo pen zondag in Den Haag een 33-jarige vrouw in een busje gedwongen en haar vervol gens beroofd en misbruikt. Dat heeft de politie in Den Haag gisteren bekendgemaakt. Malou Seijdel Den Haag Villefranche-sur- Livori Civitavecchia Barcelona All Inclusive cruise! pullmantur Toeslag buitenhut v.a. €100 VERTREK AMS VERTREK EIN stipreizen.nl/crpsob stipreizen.nl/crpseb J Echt een topreis voor een topprijs! Boek nu deze 8-daagse 4-sterren All Inclusive cruise over de Middellandse Zee, met vertrek van augustus t/m november. Normaal gesproken kost deze cruise al gauw 'J €1089: nu bij ons v.a.slechts €600! U vaart een volle week naar vrijwel alle highlights van de Middellandse Zee, zoals Napels, Rome en Monaco. U vaart met het heerlijke 4-sterren cruiseschip MS Sovereign. j Aan boord hoeft u zich geen moment te vervelen! Neem bijvoorbeeld een duik in het zwembad of ontspan in het fitness- en wellnessgedeelte. Verras uw smaakpupillen in één van de restaurants met een BB verscheidenheid aan gerechten en geniet 's avonds van een spectaculaire show in het theater. Dit wilt u niet missen! Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. hut/kamer excl. Calamiteitenfonds van €2,50 reserveringskosten €35 per boeking. Onze prijzen en kortingen zijn onderhevig aan vraag aanbod en beschikbare voorraden en zijn een momentopname. Dat betekent dat ten tijde van boeking de kortingen en prijzen dagelijks kunnen variëren. Op onze website vindt u te allen tijde de juiste prijzen en kortingen. Kortingen zijn reeds in bovenstaande prijzen verwerkt en alleen geldig op stipreizen.nl of via ons Contact Center. Op deze reizen zijn de ANVR voorwaarden van toepassing. Bekijk alle voorwaarden op stipreizen.nl/actievoorwaarden. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 6