14 Celina Nocarina Louise Gielliet ,p1 OVERLEDEN Jacomina Wisse Frangois Ferket Gert-Jan den Hertog =S Gert-Jan den Hertog zv Mientje Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het dapper gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden, wie kan voelen wat je hebt doorstaan. Rust nu maar uit. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan mijn lieve man, onze geweldige pa en onvergetelijke opi echtgenoot van Lientje Ferket-de Cock Hij overleed in de leeftijd van 75 jaar. Hulst: Lientje Hulst: Mario in liefdevolle herinnering Hulst: Belinda en Tonny Nikki, Kevin, Femke 27 juli 2018 Liniestraat 17, 4561 ZS Hulst De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. weduwe van Marcel Buijsse Geschokt en bedroefd zijn wij door het onverwacht overlijden van onze medewerker Gert-Jan heeft ruim tien jaar bij ons gewerkt als Wmo-consulent. Daarnaast ging zijn aandacht uit naar preventietaken in het kader van arbeids omstandigheden. In zijn werk stond de mens altijd centraal. Wij zullen hem herinneren als een zorgzame en betrokken medewerker. Ons medeleven gaat uit naar zijn partner en naaste familie. Wij wensen hen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Burgemeester en wethouders van de gemeente Schouwen-Duiveland, M.K. van den Heuvel, G.C.G.M Rabelink, gemeentesecretaris burgemeester Verslagen namen wij kennis van het overlijden van onze collega We wisten dat hij ziek was, maar zijn geschokt dat dit plotseling zo'n onomkeerbare wending nam. Gert-Jan was een gewaardeerde en deskundige collega. In zijn werk vertaalde Gert-Jan de aandacht voor de mens in creatief meedenken. Hij zocht weloverwogen naar passende oplossingen. Wij zullen hem erg missen. Wij wensen Roelof en naaste familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Marjolijn, Sonja, Rien, Erik, Mirjam, Hélen en overige collega's afdeling Werken Wonen Leven van de gemeente Schouwen-Duiveland. Paul Scherbeijn Paul Scherbeijn donderdag 2 augustus 2018 Wat was je sterk en arbeidzaam, steeds heb je voor ieder klaargestaan. Flink was je je hele leven, moedig ben je tot het einde gebleven. Flink wil je dat ook wij zijn, maar het afscheid nemen doet zo'n pijn. Na een leven van zorg en aandacht voor allen die haar dierbaar waren, is tot onze droefheid onverwacht van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder echtgenote van Cor Boogaard Middelburg, Terneuzen, 2 mei 1943 31 juli 2018 Schoondijke: C. Boogaard Schoondijke: Janneke en Carlo Chantal en Renè Alizee, Xavier Michelle en Eelco Yves Breskens: PietenMarion Jimmy Schoondijke: Cor Porky Oostburg: ome Jan Correspondentieadres: Jacob van Ruisdaelstraat 14, 4507 CC Schoondijke U bent in de gelegenheid om afscheid te nemen van Mientje op vrijdag 3 augustus om 19.00 uur in het mortuarium, Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 4 augustus om 15.00 uur in het crematorium, Bellamy- straat 28c te Terneuzen. Geen bezoek aan huis Een speciaal woord van dank aan verplegende medewerkers van ziekenhuis De Ftonte afdeling A2 en B2. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Verdrietig, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame moeder, oma en overgrootoma Biervliet, 4 april 1922 t Kloosterzande, 31 juli 2018 Clinge: Agnes en Paul de Decker-Buijsse Hulst: Rita Buijsse en Hans de Werd t Sas van Gent: Rob en Marja Buijsse-de Langhe Kloosterzande: Marijke en Adrie Kuypers-Buijsse Zuiddorpe: Anita en Gerard Bonte-Buijsse Philippine: Marlies en Fred t Seghers-Buijsse en Ryan Scheele Vogelwaarde: Christianne en Ronny de Dijcker-Buijsse Vogelwaarde: Mare Buijsse St. Jansteen: Monique en Frank Gelderland-Buijsse Vogelwaarde: Eric en Gaëtane Buijsse-Huiskes Kleinkinderen en achterkleinkinderen Bossestraat 112, 4581 BH Vogelwaarde U kunt een laatste groet brengen aan moeder op vrijdag 3 augustus van 19.30 tot 20.30 uur in "de Koestering", Groenendijk 51 te Kloosterzande. De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, vindt plaats op zaterdag 4 augustus om 14.00 uur in de parochiekerk van de H.H. Petrus en Paulus, Kerkstraat 15 te Vogelwaarde. Aansluitend is de begrafenis op de begraafplaats te Boschkapelle, waar u de familie kunt condoleren. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen verzoeken wij u vriendelijk deze advertentie als zodanig te beschouwen. Een speciaal woord van dank aan allen die haar zo liefdevol verzorgd hebben in Fluize Antonius. Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker Wij wensen Johan en Lilian met de verdere familie veel sterkte met dit grote verlies. Vanwege dit overlijden is vestiging Terneuzen zaterdag 4 augustus gesloten. Directie en medewerkers Profile Car Tyreservice Zeeland Met veel verdriet in ons hart moeten wij afscheid nemen van Hij was jarenlang een enthousiaste vrijwilliger binnen onze stichting. Paul, bedankt voor je inzet. Wij wensen zijn ouders Lilian en Johan, en familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Bestuur en Vrijwilligers Truck Roll Zeeland Westdorpe, 31 juli 2018

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 42