Noord- Beveland op de kiek 2^ UTE« BuSJt 5ikkEn5 10 ZE Festival brengt mix tussen oude en nieuwe acts Qua inwoneraantal is Lokeren niet direct een stad die opvalt met zon 40.000 inwoners. Wat betreft de jaarlijkse feesten in de stad is dit anders. De Lokerse Feesten zijn al tientallen jaren lang een begrip in Oost-Vlaanderen en ver daarbuiten. Ook dit jaar staat er weer een stevige line-up op het festival, dat van 3 tot en met 12 augustus plaatsvindt. Bruno van Eetvelde is al 27 jaar be trokken bij de organisatie. De editie van 2018 zal evenwel zijn laatste wor den, net als voor de rest van het be stuur. „Na zo'n lange tijd is het wel eens tijd voor een wisseling van de wacht. Het nieuwe bestuur is al bekend, dus dat is allemaal prima geregeld. Ik kijk erg uit naar de editie van dit jaar. We hebben een mooie mix tussen be kende namen en nieuwe acts. Ik ben zelfbijvoorbeeld erg benieuwd naar het optreden van Die Antwoord, zij hebben nog nooit bij ons opgetreden. Die Antwoord speelt een soort mix tussen hiphop en rave. Het is een erg creatieve en soms bizarre band." Bekende acts Naast de nieuwe acts biedt het festi val optredens van bands die al vaker in Lokeren op de podia stonden. „Neem Clouseau bijvoorbeeld, die traden 27 jaar geleden ook al op. Maar Clouseau doet het nog steeds goed bij het publiek geloof me, ze doen het nog altijd ont zettend goed bij het publiek. De dag dat zij optreden is dan ook al hele maal uitverkocht." In tegenstelling tot veel andere fes tivals vinden er overdag geen optre dens plaats. Een keuze, die zeker van invloed is op de kwaliteit van de op tredens. „De bands die bij ons optre den geven allemaal een volwaardige show. We hebben in principe een hoofdpodium, waar alle optredens plaatsvinden. Voor elk optreden plannen we ruim de tijd in. Je zult dus geen artiesten zien, die even snel een showtje komen afraffelen. De optredens zijn dan ook vaak van hoog niveau. Qua publiek zien we dan ook dat er veel pure muzieklief hebbers naar Lokeren komen." Internationaal In totaal zijn er meer dan honderd optredens verspreid over de tien da gen, die de Lokerse Feesten duren. Onder de optredens veel Belgische optredens, maar ook internationaal bekende namen als the Prodigy en Zara Larsson. „In totaal hebben we ruimte voor ongeveer 14.000 man. Uiteraard zien we veel bezoekers uit Oost-Vlaande ren, maar ook uit Nederland komt elk jaar wel een redelijke groep. Onder de vrijwilligers zien we altijd een heuse reünie ontstaan. We hebben een ploeg aan vrijwilligers van rond de duizend man. Het overgrote deel komt van oorsprong uit Lokeren." „De feesten zijn elk jaar weer een prachtig samenzijn. Er is natuurlijk veel veranderd in de afgelopen jaren, maar we blijven immer trouw aan onze identiteit. Ook dit jaar moet het weer een gezellig en kwalitatief hoogstaand festival worden." De gemeente Noord-Beveland gebruikt deze panoramafoto's voor onder meer beheer en in spectie van de openbare ruimte en de ontwikkeling van ruimte lijke plannen. De foto's zijn alleen voor in tern gebruik; ze worden niet op internet gepubliceerd of op een andere manier openbaar ge maakt, meldt de gemeente in een bericht op haar website. CycloMedia is gespecialiseerd in het in beeld brengen van de openbare ruimte en doet dit in opdracht van verschillende Ne derlandse gemeenten. Sü Ultra oogglanslak XD HIGH GLOSS www.verfbron.nl S2U Allure donderdag 2 augustus 2018 Flink wat publiekstrekkers op de podia van de Lokerse Feesten Bas Dingenouts Lokeren Popzangeres Zara Larsson geeft 12 augustus een optreden in Lokeren. fotoyvesherman/rtr -Bruno van Eetvelde Voor informatie, tickets en aan vangstijden, surf naar de website lokersefeesten.be. Het Zaltbommelse bedrijf CycloMedia zet momenteel Noord-Beveland op de kiek. Met straat- en luchtfoto's brengt het bedrijf de open bare ruimte op het eiland in beeld. Ellen Jobse Wissenkerke LAKsif RUBBOL Hoogwaardige hoogglJ Htjglans alkydenuit HOOGGLANS De verfbron b.v. Livingstoneweg 5C 4462 CL Goes info@verfbron.nl SIGMA COATING S Extreem weerbestendig, maximaal onderhoudsvrij

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 38