...een correcte kilometerstand. AutoTrack Zonvakantie aan de Costa del Sol 26 Dat wil je toch graag weten. Alleen bij AutoTrack check je gratis de geschiedenis van een auto. Van de eerste eigenaar tot de laatste keuring. Dan weetje dat de kilometerteller de waarheid vertelt. De badplaats Torremolinos is een voormalig vissersdorp en dat is nog altijd te zien in de wijk Carihuela met haar visrestaurants. Wist u trouwens dat de lekkerste tapas uit deze streek komen? Exclusieve lezersreis 8 dagen nü vanaf Vertrek t/m oktober! 4 sterrenhotel op 50 m van het strand Buitenzwembaden met uitzicht op zee Boek vóór 5 augustus op Kras.nl/LR83352 donderdag 2 augustus 2018 Ik zie, ik zie, wat jij niet ziet... 699 Hotel Sol Don Pablo Torremolinos Hotel Sol Don Pablo is onlangs gerenoveerd en is omgeven door prachtige groene tuinen. Het hotel ligt op loopafstand van het zandstrand van Bajandillo en is direct gelegen aan de boulevard. Torremolinos is een uitstekende uitvalbasis om met een huur auto de regio van Andalusië te ontdekken. Andalusië is bekend om haar Flamencodansers, witte dorpjes en plaatselijke fiestas. Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR83352 Inbegrepen: retourvlucht met handbagage, luchthavenbelasting en brandstoftoeslag, transfer, verblijf op basis van logies en ontbijt en Nederlandssprekende reisleiding. Vertrek: t/m oktober 2018 Lezersprijs 8 dagen vanaf 699,- Of bel 088-0885 886 (lokaal tarief) o.v.v. reisnummer LR83352 Prijzen zijn vanafprijzen per persoon o.b.v. 2 personen. seb Op de website staat vermeldt wat niet is inbegrepen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 26