Identieke tweeling trouwt met- identieke tweeling 13 OM eist drie jaar voor anti- homogeweld Massale controle aan de grens Faris K. lekte ook over dochter Obama Zack en Nick Lewan (24) zijn al sinds de geboorte onafscheidelijk. Hetzelfde geldt voor Krissie en Kassie Bevier (24). Nu ze zo'n op merkelijk liefdesverhaal laten op tekenen, doen ze zowat alles in duo. En daar hoort dus ook hun ja woord geven bij. Krissie en Jack stappen vrijdag in het huwelijksbootje, Kassie en Nick volgen een dag later. De re ceptie doen ze daarna met zijn vie ren. „Ik kan niet geloven dat dit echt gaat gebeuren", verklaarde Nick in een interview. Krissie vond het toch belangrijk om een eigen huwelijksdag te heb ben. „Want als lid van een twee ling krijg je bijna nooit iets voor jezelf, alles moet gedeeld worden." Omdat de gastenlijst er bijna iden tiek uitzag, besloten ze het wel bij één feest te houden. Beide stellen trekken voor hun Een partner die de speciale band tussen tweelingen begrijpt, dat is fantastisch huwelijksreis naar Florida. Samen zullen ze enkele dagen in Disney World doorbrengen, daarna gaan ze hun eigen weg. Kassie en Nick leerden elkaar vier jaar geleden als student op de universiteit kennen. Tijdens hun eerste date vonden ze het een ori gineel idee om hun spiegelbeeld mee te brengen. En warempel, ook tussen Krissie en Zack spatten de vonken er meteen af. Het zal niet verbazingwekkend zijn dat ook het aanzoek en de ver loving op dezelfde dag plaatsvond. Nick en Zack gingen vorig jaar al lebei op een knie tijdens een fami lie-uitstapje naar het Henry Ford Museum in Dearborn. Maar toch benadrukken ze dat ze nog altijd aparte individuen zijn. „We hebben andere jobs en ook verschillende interesses. Toch nog verschillen dus, maar het res pect voor elkaar staat als een paal boven water", aldus Zack. „Tussen tweelingen bestaat er sowieso een speciale band. Een partner hebben die dat begrijpt, is gewoon fantas tisch", besluit Krissie. Buurtbewoonster Brenda Kuijlen- burg: „Ik vind het hartstikke leuk. Ik heb vorig jaar geen last van de opnames gehad." Bij Marja Lub bersen (57) en haar dochter Renske Callenbach (25) begint het alweer te kriebelen. „Ik heb er nu al zin in," klinkt het enthousiast. Lubbersen woont, net als Kuij- lenburg, pal naast de Twistvlied- school, waar juf Ank en meester Anton ongekende furore maakten. Ze heeft Jennifer Hoffman, de lui zenmoeder in de serie, veelvuldig op haar fiets langs haar huis aan de Kwikstaart zien rijden. En zes we kenlang de andere acteurs uit de bekroonde tv- serie op het school plein mogen aanschouwen. De Mijdrechtse deed in de eerste zeer succesvolle reeks, net als veel andere buurtbewoners, mee als fi gurant. Samen met dochter Renske. Dat leverde haar veel posi tieve reacties op. Voor het tweede seizoen, waarvan de opnames in oktober en november staan ge pland, hebben de twee zich na tuurlijk aangemeld. De kans dat ze van de partij zijn, is groot. Figu ranten die eerder hebben meege daan, hebben een streepje voor. De 57-jarige receptioniste stond in eerste instantie helemaal niet te springen toen ze vorig jaar werd gevraagd of ze wilde meedoen in een nieuwe televisieserie. „Ik vond me te oud, maar mijn dochter wilde heel graag. Ze ging het al leen doen, als ik meeging. Uitein delijk heb ik me opgegeven. Ik had Ik vond me te oud, maar mijn dochter wilde graag. Wist niet dat het zo leuk was niet gedacht dat het zo leuk was." Het moet gezegd, het leek de Mijdrechtse ook wel leuk om nou eens mee te maken hoe een televi sieserie tot stand komt. „Je reali seert je als kijker niet hoeveel werk daarbij komt kijken. Nu kon ik het allemaal naast mijn eigen huis meemaken." Uiteindelijk komt ze in de eerste reeks van De Luizenmoeder slechts een paar keer kort in beeld. Desondanks had ze het spektakel voor geen goud willen missen. „Het kost best een hoop tijd. Ik heb vijf volle dagen meegedaan. Je kunt vooraf opgeven wanneer je kunt. Je moet de hele dag beschik baar zijn. De rest van de tijd zit je met de andere figuranten in een lokaal te wachten. Dat levert leuke contacten op. Je wordt goed ver zorgd. Er is ontbijt, lunch en koffie en thee." Lubbersen had als figurant geen enkel zicht op wat voor serie De Luizenmoeder eindelijk was. Ze hoorde vooraf dat de verwachting wel was dat hij hilarisch zou zijn. „We hadden geen idee waar het over ging. Ik was dan ook verrast toen ik de serie op tv zag." De voormalige basisschool waar de serie zich afspeelt, wordt al ruim een jaar tijdelijk bewoond door studenten. donderdag 2 augustus 2018 AMSTERDAM Het Open baar Ministerie (OM) heeft tegen een 27-jarige man drie jaar gevangenisstraf geëist wegens anti-homo- geweld. De verdachte was volgens het OM vorig jaar zomer betrokken bij het schoppen en slaan van twee homoseksuele man nen op het Damrak, in het centrum van Amsterdam. Eerder dit jaar veroor deelde de rechtbank al drie verdachten in deze zaak tot celstraffen oplopend tot veertig maanden. Na een avond stappen werden de twee slachtoffers beledigd en bedreigd en daarna mis handeld. De uitingen waren homo-gerelateerd. De rechtbank doet 15 au gustus uitspraak. MAASTRICHT Zo n twee honderd Duitse, Belgische en Nederlandse agenten hebben gisteren aan de Zuid-Limburgse grens vele honderden voertuigen ge controleerd. De gezamen lijke actie was gericht tegen rondreizende crimi nelen. De Limburgse politie hield een persoon aan die nog veertig dagen moest zitten. Verder werd een groot mes in beslag geno men en een bestuurder aangehouden die zonder rijbewijs reed. Ook werd 1500 euro aan open staande boetes geïnd. De Duitse politie arres teerde twee mensen. Waarvoor precies, werd gisteren niet gemeld. DEN HAAG Politiemede werker Faris K., de man die verdacht wordt van het lek ken van vertrouwelijke in formatie over politicus Geert Wilders, zou ook in formatie hebben gedeeld over een bezoek van de dochter van de Ameri kaanse oud-president Obama aan Nederland. Het is niet bekend om welk be zoek het gaat en welke dochter. K. moet maandag voor de rechter in Den Haag verschijnen. De 36- jarige man zat bij de Dienst Bewaken en Beveiligen en was onder meer betrokken bij de beveiliging van Wil ders. Hij zou geheime info aan vriendinnen hebben verteld, niet aan criminelen. Zack en Nick Lewan (24) zijn al sinds de geboorte onafscheide lijk. Hetzelfde geldt voor Krissie en Kassie Bevier (24). fototwitter Twee identieke tweelingbroers gaan in Michigan trouwen met twee... identieke tweelingzus sen. Om de verwarring compleet te maken, gaan ze ook nog eens een appartement delen. Met twee slaapkamers weltever staan. Sven Van Malderen Michigan -Krissie Bevier In de rij voor een rolletje als figurant in De Luizenmoeder Marja Lubbersen (I) en dochter Renske (r) met acteurs Ilse Warringa en Rop Verheijen. fotoavrotros Een rolletje als figurant in de nieuwe reeks van De Luizen moeder? De kandidaten staan ervoor in de rij. De omwonenden van de school In Mijdrecht, waar de opnames van deze populaire serie binnenkort plaatsvinden, verheugen zich op de komst van de cast. René Cazander Mijdrecht —Marja Lubbersen (figurant)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 13