r I Adrianus Plonus Jansen van Galen 12 Paul Petrus Margaretha Scherbeijn Elizabeth Melse-Dingemanse Elizabeth Melse-Dingemanse Luc Martens Cs, HUWELIJK Hierbij willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de vele felicitaties, kaarten, geschenken en bloemen, die wij bij ons 70-jarig huwelijk mochten ontvangen. C.H. Meijaard en N. Meijaard-Hoogesteger Wemeldinge, juli 2018. Spoorlaan 35 4424 CK Wemeldinge <l?\OVERLEDEN André Martin Schaaf Paul Geborgen in Gods hand Verdrietig geven wij U kennis dat, na vele moeizame levensjaren, is overleden onze lieve Zus, Schoonzus en Tante Bets Zoutelande, 5 juli 1937 t Vlissingen, 27 Juli 2018 Chris en Nel Louws-Dingemanse Jasper en Jane Dingemanse-Roelse beiden in herinnering Piet en Sjaan Schreijenberg-Dingemanse Sien en Wil Fuchs-Dingemanse Lein Dingemanse Jo Dingemanse Piet en Zoete Dingemanse-Lievense Jan en Anneke Adriaanse-Dingemanse Neven en Nichten Correspondentieadres Familie J.Adriaanse Koos Vorrinkstraat 66 4333 AW Middelburg Herinner mij hoe ik was toen ik alles nog kon. Na moeizame jaren van lichamelijke en geestelijke achteruitgang is overleden onze stiefmoeder en oma sinds 2 juni 2009 weduwe van Willem Melse Zoutelande, 5 juli 1937 f Vlissingen, 27 juli 2018 Kees en Angela Ruud en Sanja Veerle en Leon Nadia en Nick Youri en Charlotte Ella en Johan Jodie Toby Anjo en Ronny Remy Onze dank gaat uit naar dokter C. Wattel, de medewerkers van WVO zorg team Nieuw Bachtenpoorte en team Ter Reede woning 18 voor de liefdevolle zorg. Correspondentieadres Familie Vogel Vlissingsestraat 77 4388 HB Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen voorafgaand aan de dienst van 12.15 tot 12.45 uur in De Ark, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg (naast de kerk). De dankdienst voor haar leven zal worden gehouden op vrijdag 3 augustus om 13.00 uur in kerk De Open Haven, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Oost- Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in De Ark, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg (naast de kerk). - Zij hield van bloemen. - Weg van deze aarde ver weg van het volk 'n poosje zalig varen op 'n stille witte wolk -Toon Hermans- Na een bewogen leven nemen wij afscheid van onze schoonvader en opa -Adrie- gehuwd geweest met Maria Riemens f 23 mei 2010 Heerlen, f Middelburg, 9 september 1936 27 juli 2018 Michel in liefdevolle herinnering en Judith Marit en Niels Milan Correspondentieadres: Nieuwe Vlissingseweg 386 4335 JL Middelburg De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op donderdag 2 augustus om 12.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Voorafgaand aan de afscheidsbijeenkomst is er gelegen heid tot afscheid nemen van 12.00 tot 12.15 uur in bovengenoemde aula. Aansluitend aan de afscheidsbijeenkomst is er gelegen heid tot condoleren in de koffiekamer van het crema torium. Adrie Raas dinsdag 31 juli 2018 zv Mijn man en onze dierbare zwager en oom is rustig en vredig ingeslapen na een mooi en intens leven 18 maart 1947 - Amsterdam - 28 juli 2018 Bets de Visser Koos en Ko Geschiere - de Visser Jos en Nely de Visser - Koen en hun kinderen en kleinkinderen Zijn oprechte en diepe belangstelling voor ons zullen we erg missen Mag ik bij jou schuilen, als het nergens anders kan En als ik moet huilen droog jij m'n tranen dan Want als ik bij jou mag, mag jij altijd bij mij kom wanneer je wilt, 'k hou een kamer voor je vrij. Ctaudia de Breij Dag lieve jongen, broer, oom en neef Oostburg, t Terneuzen, 28 september 1972 28 juli 2018 Sluis: Johan en Lilian Scherbeijn-Verleije Sluis: Ivan en Sylvia Evi, Joshua Sluis: Sandra Maiko, Nando, Rizanna Oostburg: Emily en Michael Correspondentieadres: Smeestraat 21, 4524 CN Sluis We willen u uitnodigen om Paul te herdenken op zaterdag 4 augustus om 11.00 uur in het Mauritshof, Mauritsweg 5, 4515 LA IJzendijke. Een speciaal woord van dank aan artsen en verpleging voor hun liefdevolle verzorging van Paul. Helaas hebben wij bericht ontvangen dat onze oud-collega op zaterdag 28 juli is overleden. Luc is na een dienstverband van 39 jaar in mei 2016 met pensioen gegaan. Helaas heeft hij, door een ernstige ziekte waar geen behandeling of wilskracht tegenop gewassen was, maar kort van zijn vrije tijd kunnen genieten. Wij herinneren ons Luc als een sportieve, opgewekte, vakbekwame en goedlachse collega. Het management en (oud)collega's van ICL-IP Terneuzen wensen zijn vrouw en (klein)kinderen heel veel sterkte met dit grote verlies. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze broer en zwager Wij wensen Nellie, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Fam.Raas 's-Heerenhoek

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 44