(poïïy J? van Campenfiout-van Loon Adrianus Plonus Jansen van Galen Pieter Maaskant 11 HUWELIJK KATHARINA JANNA BETHLEHEM-SCHOUWENAAR Piet Matheus Soolsma -Katrien- Cathrien Bethlehem - Schouwenaar -Adrie- dinsdag 31 juli 2018 PM Hierbij willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de vele felicitaties, kaarten, geschenken en bloemen, die wij bij ons 70-jarig huwelijk mochten ontvangen. C.H. Meijaard en N. Meijaard-Hoogesteger Wemeldinge, juli 2018. Spoorlaan 35 4424 CK Wemeldinge Daar zal ik mijn Heer ontmoeten Luisteren naar Zijn liefdestem Daar geen rouw meer en geen tranen In het nieuw Jeruzalem Bedroefd omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden hebben gehad, hebben we na een periode van afnemende krachten afscheid moeten nemen van onze moeder en oma weduwe van Abe Bethlehem voormalig levenspartner van Leo Anderson Rilland-Bath, 14 juni 1929 t Goes, 29 juli 2018 Nerina Johan Chris, Karina Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van Randhof in Goes voor de liefdevolle verzorging van Ma. Correspondentieadres: Liebertsweg 3, 4354 SH Vrouwenpolder De dienst van Woord en Gebed zal plaatsvinden op vrijdag 3 augustus om 11.00 uur in de aula op de Algemene Begraafplaats van Kapelle aan de Kidskinderscheweg. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid afscheid van Tine te nemen. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Door de nacht, hoe zwart, hoe dicht, voert Hij mij naar het Eeuwige Licht. Na een moeilijke levensavond ging van ons heen, naar de Nieuwe Morgen, mijn lieve zus, schoonzus en onze tante Kapelle: J. van Zweden - Schouwenaar P.C. van Zweden Wemeldinge: Ineke en Hans Noordhoek: Robert en Diana Wemeldinge: Marco en Anne Goes: Jaco en Brenda Bedroefd omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons en anderen betekend heeft, geven wij u kennis van het overlijden van ons ma en oma weduwe van Kees van Campenhout in de leeftijd van 89 jaar. Vlissingen Annelies Max il' Reningelst Jan en Yvonne Vlissingen Thessaloniki Ineke en Jiannis Vasileios en Patty Aristotelis Oss Marianne en Jan-Willem Thom Anouck Vlissingen, 27 juli 2018 Correspondentieadres Vliedberg 36, 4386 GH Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Polly te nemen op donderdag 2 augustus van 13.45 tot 14.15 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal om 15.30 uur plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in Golden Tulip Strandhotel Westduin, Westduin 1,4371 PE Koudekerke. Onze dank gaat uit naar het team van WVO Zorg, verpleeghuis Ter Reede Vondellaan, woning 2, voor de goede zorg en begeleiding. Weg van deze aarde ver weg van het volk 'n poosje zalig varen op 'n stille witte wolk -Toon Hermans- Na een bewogen leven nemen wij afscheid van onze schoonvader en opa gehuwd geweest met Maria Riemens f 23 mei 2010 Heerlen, 9 september 1936 f Middelburg, 27 juli 2018 Michel in liefdevolle herinnering en Judith Marit en Niels Milan Correspondentieadres: Nieuwe Vlissingseweg 386 4335 JL Middelburg De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op donderdag 2 augustus om 12.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Voorafgaand aan de afscheidsbijeenkomst is er gelegen heid tot afscheid nemen van 12.00 tot 12.15 uur in bovengenoemde aula. Aansluitend aan de afscheidsbijeenkomst is er gelegen heid tot condoleren in de koffiekamer van het crema torium. "...want als wij leven, het is voor de Here, en als wij sterven, het is voor de Here. Hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren. Romeinen 148 Verdrietig, maar vol fijne herinneringen, geven wij kennis dat, na een langdurige ziekte, zacht en kalm is overleden onze lieve, zorgzame vader, opa en "ouwe" opa echtgenoot van Sara Maaskant-de Ronde 120 december 2015 31 juli 1929 f29 juli 2018 Piet en Marian Saskia en Bas Floor, Bo Vicky Monique Jaap en Leni Jasper en Anouk Yara Frank en Leonne jadey, Mason Zierikzee, Allévo "Cornelia" Correspondentieadres Dokter de Kockstraat 81-9 4311 EL Bruinisse De afscheidsdienst zal gehouden worden zaterdag 4 augustus om 10.30 uur in de kerk van de Hervormde gemeente, Kerkplein 1 te Bruinisse. Aansluitend zal omstreeks 11.30 uur de begrafenis plaatsvinden op begraafplaats Molenhof" aan de Molenweg te Bruinisse. Na de begrafenis is er in kerkelijk centrum "Ichtus" gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, geven wij kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan mijn man, onze vader, schoonvader, opa, zoon, broer, zwager en oom Vlissingen, 16 december 1958 Goes, 27 juli 2018 Hannie Soolsma-Muller Ingeborg en Rudmer Robin, Noortje Lindy en Bjprn Tim, Aylah Okke Soolsma sr. Okke jr. Ton en Nancy Rowan Vinnie en Lieneke Correspondentieadres: Bloemenlaan 7 4382 SB Vlissingen De uitvaartdienst vindt plaats op donderdag 2 augustus om 10.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 43