25 OVERLEDEN Luc Martens Lucien Martens acok J^amellnk - $aap - J}aap_JJamelink Jaap^Mcunelink Leona Emelia Heijmans-Van der Cruyssen Christiane de Visser-De Deyne Lucien Joseph Romanie Sonja Martens-Sponselee Eugenius Heijmans maandag 30 juli 2018 mi Je bent altijd sterk en sportief geweest, je was een doorzetter, alles kon je maken. Onvoorstelbaar dat jij zó ziek zou worden. Je laatste werk was je ziekte te verdragen en je gezin goed achter te laten. Dat heb jij allemaal prima gedaan. Wat zijn we trots op jou. Heden overleed thuis in zijn vertrouwde omgeving, na een ernstige ziekte, onze geliefde man, vader, schoonvader, opa en zoon echtgenoot van Koewacht, 23 april 1951 f Pauluspolder, 28 juli 2018 Pauluspolder: Sonja Martens-Sponselee Bart en Kim Fenna Marco Sophie Koewacht: George t en Madeleine Martens-Boel Polderweg 20 4585 PG Hengstdijk U kunt afscheid nemen van Luc in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 1 augustus van 19.30 tot 20.15 uur. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaats vinden. Zaterdagnacht is onze geliefde, sterke en sportieve broer en schoonbroer Lucien overleden. Hij is, na een ellendige ziekte, stil ingeslapen naast Sonja, de vrouw van zijn leven. Wij zijn daar heel verdrietig over. En ook trots en fier op de man die hij is geweest. Corrie, Willy en Anneke, Frans en Marlet, Chantal en Johny, kinderen en kleinkinderen Tot ons groot verdriet hebben wij weer afscheid moeten nemen van een dierbaar familielid, schoonbroer, zwager en oom Simone en Jo Ivonne en Bemard Antoin en Rita Marcel en Ria George en Mildred hun kinderen en kleinkinderen familie Sponselee Wie in Mij gelooft zal leven Johannes 11:25 Na een langdurige ziekte is van ons heengegaan onze broer, zwager en oom *24-2-1938 Terneuzen f 28-7-2018 Lid in de orde van Oranje Nassau Terneuzen Ko en Cathrien Hamelink-Maas Terneuzen Adrie f en Paulien Hamelink-Klaassen Kapelle Daan en Bep Hamelink-van der Knaap Terneuzen Jannie en Frans f Verstraeten-Hamelink Zuiddorpe Cees en Sjaan Hamelink-Kooijman Neven en nichten Correspondentieadres: Margrietstraat 10 4532 BK Terneuzen Woensdag 1 augustus is er vanaf 13.30 uur gelegenheid om de familie te condoleren in de aula op de Zuider begraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen, waarna om 14.00 uur de uitvaartdienst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in de aula. Onze dank gaat uit naar Dr. F.A. Nieuwoudt, Bachten Dieke en Hospice Zeeuws Vlaanderen voor de liefdevolle verzorging. Verdrietig hebben we afscheid genomen van onze ome Een grap over je duim. Boys man voor je achterneven. Samen kerstdiner en nieuwjaarborrels. We gaan je missen. Kees en Marianne - Niek, Frederique en Jelle Lianne en Rens-Jan - Jochem en Veerle, Kasper Geschokt en bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze vrijwilliger en erelid. Helaas waren voor hem de laatste jaren vanwege zijn ziekte zeer zwaar. Jaap was vanaf de oprichting in 1949 betrokken bij het wel en wee van onze vereniging. Mede dankzij zijn enor me inzet in al die jaren is de vereniging zoals deze nu is. En daar zijn we trots op. Voor zijn bijdrage heeft Jaap in 2009 (bij het 60-jarig be staan) een Koninklijke onderscheiding mogen ontvangen. Dat zegt veel en is meer dan verdiend! Jaap, we kunnen niet anders dan zeggen: respect en bedankt voor alles wat je voor ons hebt betekend!! Wij wensen de familie veel sterkte in de komende periode. Bestuur en leden vv Terneuzense Boys Stichting Sponsoring Supportersvereniging "De Oranje Leeuw" Wij hebben j e mogen begeleiden in j e laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Vandaag is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 93 jaar. Koewacht: Edith en Pierre Gijsel-Heijmans Hulst: Luc en Isabelle Gijsel-Troch Bram, Teun Evergem: Inge Gijsel en Jan van Ooteghem Koewacht: Bas Gijsel en Kim de Maat Bo, Tijn, Julia, Sam Koewacht, 27 juli 2018 C orrespondentieadres Wouterij 36, 4576 AE Koewacht U kunt afscheid nemen van Leona in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 1 augustus van 18.30 tot 19.00 uur. De crematiedienst wordt gehouden op donderdag 2 augustus om 13.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid om de familie te condoleren in de koffiekamer aldaar. Slaap zacht, je hebt het verdiend. Onuitputtelijk was je kracht. Je vocht tot aan je laatste zucht. Het is goed zo. Ga nu maar en droom voor eeuwig opgelucht. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Piet de Visser Maldegem, 13 april 1948 t Oostburg, 27 juli 2018 Oostburg: Piet de Visser IJzendijke: Evelien en Dwight Sem, Marit Correspondentieadres: Grote Beer 113, 4501 EP Oostburg We nemen afscheid van Christiane, waarbij u wordt uitgenodigd, op donderdag 2 augustus om 10.30 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c, 4532 CP Terneuzen. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. COLOFON E-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u I Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.O0u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 25