[Ml 27 COLOFON Familieberichten OVERLEDEN DANKBETUIGING -^3 Bertha Maria Platjouw-de Vos Paul Verschraegen A.N. Martlé-Scherpenisse 4nnie de Ididdel-JSluinooge BERICHTEN Hij was een gelukkig en tevreden mens. Hij hield van het leven en vooral van ons. Verdrietig en diep ontroerd door de moed en kracht waarmee hij tot het laatst heeft gevochten om bij ons te blijven en intens dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend en gedaan, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man en onze lieve zorgzame vader Wilhelmus Johannes Maria van Megen Willy echtgenoot van Ria Racel van Megen - Vercruysse 16 - 08 - 1945 t 25- 07-2018 Sluiskil Terneuzen Sluiskil: Ria van Megen - Vercruysse Terneuzen: Danielle en Marco Terneuzen: Patrick en Anouska Sluiskil, 26 juli 2018. Herautstraat 20,4541 EK De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uit nodigen, zal plaats hebben op dinsdag 31 juli om 13.30 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c, waar er na afloop gelegen heid is tot condoleren. Heel haar leven was vol liefde en zorg voor haar man, kinderen, klein- en achterkleinkinderen. We willen haar niet missen. Maar het was niet aan ons om dat te beslissen. Daarom dank voor al die jaren dat je ons op handen hebt gedragen. Bedroefd, doch ook dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat nog onverwacht, zacht en kalm, van ons is heengegaan onze lieve ma en oma weduwe van Piet Platjouw Zij overleed in de leeftijd van 96 jaar. Kinderen, klein - en achterkleinkinderen 20 juli 2018 Verzorgingshuis "De Vurssche", Rooseveltlaan 1, Axel Correspondentieadres: Wilhelminastraat 51, 4571 JL Axel De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Jan van Wijck Wij danken iedereen voor de belangstelling, middels uw aanwezigheid, lieve brieven, vele kaarten en telefoontjes die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze pa en opa Christiane Sandra en Fabian Veronique en Thomas Jurriën Koewacht, juli 2018 Een woord, een gebaar of een kaart, het doetje goed wanneer je iemand die je lief hebt missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze lieve moeder, grootmoeder, over- en over-overgrootmoeder. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat zij bij zo velen geliefd was. Familie Martlé Oostburg, 28 juli 2018 Marianne Martens-van de Winckel Het deed ons goed dat u met ons meeleefde na het overlijden van onze moeder en oma Voor alle reacties, in welke vorm dan ook, willen wij u hartelijk danken. Kinderen en kleinkinderen Juli 2018 V DE VLIEGER zaterdag 28 juli 2018 M Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze pa, opa en opa-opa zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Terneuzen, juli 2018 Wij zijn dankbaar voor alle steun en de vele blijken van medeleven die we hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve vrouw, moeder en oma We hebben gemerkt dat ze niet alleen bij ons, maar ook bij vele anderen erg geliefd was. Bennie Esther en Kees - Sterre René en Beatrix - Wilco Philippine, Juli 2018 Merel Fudge'5»» UITVAARTZORG Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland info@uitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 www.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar) SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 1 2.00 uur. E. familieberichtenbndestem@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl BNDESTEM.NL/FAMILIEBERICHTEN Op bndestem.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. DeStem

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 63