y -z 26 Manna frisse OVERLEDEN Joop Heijt Joop Heijt Joop Heijt ■BI Wil Heijboer DANKBETUIGING 't Komt best voor mekaar" Verdrietig, maar met grote bewondering voor de rust en kalmte waarmee hij het onvermijdelijke heeft aanvaard, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve, humoristische, bijzondere man, onze zorgzame, muzikale papa, onze sterke, geweldige opa en lieve (t)overopa Haamstede Yerseke 17 maart 1934 27 juli 2018 Jopie Heijt-Haccou Huib en Ghislaine M achiel Noah Marijke Nuno India Martijn Peter en Annelies Roger Annabel Alysha, Amélie Justin Milan V Eline Het afscheid zal plaatsvinden op dinsdag 31 juli om 11.00 uur in de aula van crematorium en uitvaartcentrum Het Zeeuwse Land, gevestigd aan de Kandtweg 2 te Goes. Een half uur hieraan voorafgaand is er gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Joop in de familiekamer van het crematorium. Na de afscheidsdienst is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoleanceruimte. Correspondentieadres: Dahlialaan 63, 4401 GZ Yerseke Echtgenoot va Jopie Haccou in de leeftijd van 84 jaa Huib eTvfrreke Heijt - Kosten Cor en Dirkje Houtzager - Heijt Kinderen en kleinkinderen Verdrietig zijn wij na het overlijden van Oom Joop We zullen hem missen. Marleen, Naomi, Harry 10 juni 1944 25 juli 2018 Méhveél verdriet in ons hart moeten wij afscheid nemen v&jj^pze lieve broer, zwager en oom Een maand na haar bezoek aan ons zomerfeest is plotseling onze oud medewerkster overleden. Marina Wisse Marina heeft altijd vol overgave voor de baby's en ouders gezorgd in onze babygroep. Veel kinderen uit Middelburg en omgeving hebben bij haar hun eerste stapjes gezet. Rust zacht Marina. Wij wensen familie en vrienden heel veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Directie en medewerkers Kindcentrum KOOZIE/Nijntje Zoveel gezorgd, Zoveel liefde, Zoveel gelachen, Zoveel gedachten, Zoveel rust nu... Dag lieve Marina Dikke kus Loes en Mike Joey en Tyler Tot ons verdriet is binnen een week 2 keer een zus en tante van ons overleden Sentina van Spunder-Adriaanse 93 jaar overleden 22 juli 2018 Maria Pleijte-Adriaanse Bijna 88 jaar overleden 25 juli 2018 Nw-en St.Joosland Jane Maas-Adriaanse Oost-Souburg Sjaan Adriaanse Ko Adriaanse Neven en nichten Maar vroeg of laat verschijnt het land - - dat elk verstand te boven gaat. Waar ik, volmaakt opnieuw, ontmoet wie ik voorgoed was kwijtgeraakt. Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed, wanneer je iemand die je liefhebt missen moet. Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve pa en lieve opa Kees Braamse Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij bij zovelen geliefd is. Corrie Braamse-Wagenaar Monique en Henk Sanne, Milou Jolanda Arnold Heinkenszand, juli 2018 zaterdag 28 juli 2018 PM Na 48 jaar vriendschap heb ik met verdriet afscheid genomen van Jopie en kinderen veel sterkte gewenst. Wilna Zo intens als de kracht van de zon die in het voorjaar de bloemen doet ontluiken, zo intens is ons verdriet bij het overlijden van onze lieve (schoon) moederen oma Francis en Piet Anita en Johan Sarah Correspondentieadres: Oranjestraat 17 4381 BB Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Marina te nemen op dinsdag 31 juli van 9.00 tot 9.30 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De samenkomst, voorafgaande aan de crematie, vindt plaats om 10.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot een informeel samenzijn in de ontvangkamer aldaar. Afscheid is het verdriet Onmacht is de pijn Herinnering is de liefde... "I did it my way" Op een mooie zomeravond rustig ingeslapen Ridderkerk, 15 oktober 1921 Vlissingen, 23 juli 2018 Het is goed zo. We zullen hem ontzettend missen! Corrie Cobi en Patrick Derek en Kim, Sten, Isha, Tyge Nena Carin -in liefdevolle herinnering- Correspondentieadres: Steenenbeer 7 4381 HA Vlissingen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. -x.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 62