7 Het leuke van een selfie is datje zelf de controle over de foto hebt Marco Borsato Martijn Fischer ik hem zomaar tegen." Een selfie met Lauw stond al een tijdje op haar lijstje. „Tijdens de carnavalsoptocht in Bergen op Zoom had ik hem al eens gespot. Toen dacht ik: met hem wil ik nog weieens op de foto. Ge woon leuk als aandenken. Hij is geen spat veranderd. Draagt nog al tijd blauwe overhemden. En dat baardje had-ie vroeger ook. Of hij nog altijd pijp rookt weet ik niet. Toen wel." Regelmatig gaat Anja Lindhout naar concerten. Ze is fan van Marco Borsato. En is zelfs lid van de Bor- sato fanclub. Wat maakt dat ze voor het grote publiek de zaal in mag. Met als gevolg dat ze negen van de tien keer vooraan staat. De ideale plek voor een selfie. „Lastig hoor, tij dens een concert. Je moet niet te dichtbij het podium staan. Dan krijg je jezelf en Marco niet in een beeld gevangen." Klikken Door de jaren heen is Anja steeds be hendiger geworden. „Het is een kwestie van veel doen. Toch gaat het ook nog vaak mis. Soms moet ik wel twintig keer klikken voordat er een goede foto tussen zit." Thuis oefent ze regelmatig. Af en toe met de kat ten op schoot. „Bas, onze rode kater, moet er regelmatig aan geloven." Met Jan Smit is dat inmiddels ge lukt. En tijdens een concert van Martijn Fischer vraagt de acteur, be kend van de rol als André Hazes in de musical 'Hij Gelooft in Mij', of Anja op het podium komt. Daar twijfelt ze geen seconde over. Met het publiek op de achtergrond maakt ze in Gebouw-T, het poppo dium in Bergen op Zoom, samen met Martijn een uniek moment mee. „Daar doe je het voor. En dat deel ik weer online." Keukenhof Wie denkt dat Anja alleen op zoek is naar plaatjes met bekende Neder landers heeft het mis. Ze maakt te pas en te onpas selfies. Zoals tijdens uitstapjes met een vriendin of doch ter naar Amsterdam, waar ze graag komt. En laatst in de Keukenhof tussen de bloemen. „Niet al mijn vriendin nen vinden het maken van selfies leuk. Daar moet je wel rekening mee houden." Afdrukken Selfies laten afdrukken doet Anja zelden. Op de foto met oma en dochter Angela die in de buffetkast staat na dan. „Dat zijn van die mo menten die je vaak niet meer over kunt doen." Met wie ze nog weieens een selfie wil maken? Anja Lindhout moet even denken. „Dan is het toch Marco Borsato. Ik heb aardig wat selfies met hem, van mezelf in het publiek en Marco op de achtergrond. Maar dat haalt het toch niet bij een meet- and-greet waarbij je achter de scher men de tijd krijgt om een mooie sel fie te schieten. Dat moment hoop ik nog eens vast te leggen." zaterdag 28 juli 2018 Anja Lindhout met haar kat Bas. FOTO'S ERNESTA VERBURG Een selfie met Marco Borsato achter de schermen moet er nog een keer van komen. Voorlopig moet Anja Lind hout het doen met deze plaat. Geschoten tijdens een optreden, samen met dochter Angela. Anja kruipt het podium op voor een selfie met zanger en acteur Mar tijn Fischer tijdens een optreden in poppodium Gebouw-T in Bergen op Zoom. Daar staat ze die avond de hele tijd voor aan, filmend met haar mobieltje in de hand.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 43