s J? 25 Anton Stoffels "X Cornelia Johanna Schut COLOFON Familieberichten OVERLEDEN Esther Saman Waarom zijn er zo veel vragen, waarom is er zo veel pijn? Waarom zijn er zo veel dingen die niet te begrijpen zijn.. Rust zacht, lieve Esther. We zullen je missen. Fleur en Dion Plotseling moeten wij afscheid nemen van onze soosvriend In de sociëteit was Anton een zeer gewaardeerd lid. Wij zullen zijn enthousiasme en betrokkenheid missen. Bedankt voor je vriendschap. Sociëteit TLED Astra Mathilda Maria Plasschaert-Van den Hauwe Astrid 31 oktober 1939 Ada Hendrika Neele-Groenenberg Gretha Louws- Jobse maandag 23 juli 2018 SK Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze lieve nichtje Ooms, tantes, neven en nichten Saman Je moeder blijft je moeder zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen omdat je van haar houdt. Maar eens dan komt de dag dat je haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is maar in je ogen blinkt een traan. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben we afscheid genomen van mijn ma, onze oma en overgrootoma weduwe van René Plasschaert sinds 1979 Sint Laureins (B), 1 november 1926 t Knokke (B), 20 juli 2018 Sluis: Marie-Jeanne en Frans Maenhout-Plasschaert Amsterdam: Thijs en Vi Breskens: Anne en Donny Fleur Correspondentieadres: Groenevelt 28, 4524 MB Sluis De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 26 juli om 10.30 uur in de H. Maria Hemelvaartkerk aan de Weststraat te Aardenburg. Aansluitend is de begrafenis in besloten kring te Sluis. Voorafgaand aan de dienst bent u in de gelegenheid tot condoleren van 10.00 tot 10.25 uur in voornoemde kerk. Enige en algemene kennisgeving Sterven doe je niet ineens, maar af en toe 'n beetje en alle beetjes die je stierf 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelfs ontgaan je zegt: ik ben wat moe maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Toon Hermans Na een lang en veelbewogen leven is rustig ingeslapen, mijn moeder en onze oma 'Corry' Terneuzen, 19 juli 2018 Middelburg, Moeder van: Maarten du Bois Oma van: Tanja Miriam Laura Kristen Ook namens: Familie Schut: Kee, Wim Marie, Peter Astrid, Toon Anneke, Anna. Neven en nichten. Gerry Anton, Peter (jr) Brenda. Eiltje Marie. Piëta, Willem, Karin en partners. Fam. du Bois Jannis du Bois, Tina Savini Jimmy Correspondentieadres: Rederskaai 16 - bus 2 E/F Zeebrugge 8380, België Tel: 0032 475 95 54 63 Het afscheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 26 juli om 14.00 uur in het crematorium De Blauwe Toren, Zeelaan 2 te 8000 Brugge. In vrede leg ik mij neer en meteen slaap ik in, want u, Heer, laat mij wonen in een vertrouwd en veilig huis. Psalm 4:9 Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma weduwe van Hans Neele Vlissingen, 28 april 1936 Leiden, 19 juli 2018 Wij danken alle medewerkers van SVRZ en Woning 1B in Maxima (Terneuzen) en Het Gebouw (Leiden) voor de liefdevolle verzorging in haar laatste levensjaren. Leiden: Petra en Reinier de Man-Neele Hans Saskia en Vincent Leiden: Pieter Neele London: Arthur Neele en Laura Cottrell Correspondentieadres: Rivierforel 45 2318 MG Leiden petra.deman@telfort.nl De herdenkingsdienst vindt plaats op woensdag 25 juli om 14.00 uur in de Goede Herderkerk, Koninginnelaan 4, Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28b, Terneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Goede Herderkerk. On!{e lieve en meelevende buurvrouw is ons ontvallen. We missen haar. buren Adri Abrahamse Abraham Francke Henk en Mar ja Maas Alie Verkeste Simon en Jennifer Wattel Joop en Lucie de Willigen Serooskerke 20 juli 2018 SLUITTIdDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTPDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 25