s 24 "A OVERLEDEN Janna Hendrina den Butter-Bruins Ada Hendrika Neele-Groenenberg Margaretha Louws-Jobse Gretha Louws - Jobse Gretha Louws- Jobse Gretha Louws-Jobse Gretha Louws-Jobse Gretha Louws-Jobse maandag 23 juli 2018 In plaats van kaarten. Een boom planten is een blijk van vertrouwen in de aarde. Een daad van hoop op de toekomst. Een handeling van naastenliefde jegens de toekomstige geslachten. Die van zijn vruchten zullen genieten wanneer wij er niet meer zullen zijn. J. Mercier Verdrietig geven wij u kennis dat uit het leven is weggenomen Jannie sinds 23 maart 2007 weduwe van Hendrik Cornelis den Butter geboren 6 september 1929 te Zwolle overleden 20 juli 2018 te Goes Rinus en Joke Mieras Anna en Henk van der Laan Lina Burgel De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de verzorgers en vrijwilligers van Abbekindershof 2 uit Ter Weel te Goes voor de goede verzorging. In vrede leg ik mij neer en meteen slaap ik in, want u, Heer, laat mij wonen in een vertrouwd en veilig huis. Psalm 4:9 Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma weduwe van Hans Neele Vlissingen, 28 april 1936 Leiden, 19 juli 2018 Wij danken alle medewerkers van SVRZ en Woning 1B in Maxima (Terneuzen) en Het Gebouw (Leiden) voor de liefdevolle verzorging in haar laatste levensjaren. Leiden: Petra en Reinier de Man-Neele Hans Saskia en Vincent Leiden: Pieter Neele London: Arthur Neele en Laura Cottrell Correspondentieadres: Rivierforel 45 2318 MG Leiden petra.deman@telfort.nl De herdenkingsdienst vindt plaats op woensdag 25 juli om 14.00 uur in de Goede Herderkerk, Koninginnelaan 4, Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28b, Terneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Goede Herderkerk. The Lord bless you and keep you Na een leven vol zorg en toewijding is tot ons grote verdriet overleden mijn vrouw, onze moeder, onze oma Oostkapelle 17 december 1939 Serooskerke 20 juli 2018 PM Verdrietig zijn we om het verlies van onze lieve dierbare vriendin We wensen Bram, kinderen en kleinkinderen sterkte met dit grote verlies. Marjo en Kees Lievaart Bram Louws Risto en Mieke Annemijn, Sara, Bram, Emma Kees en Brenda t Marika, Thomas Conny en Stefan Oostkapelseweg 37, 4353 ED Serooskerke De dienst van Woord en gebed zal plaatsvinden op woensdag 25 juli 2018 om 13:00 uur in de Petruskerk, Ds. Van Wouwestraat 26, Serooskerke. Na afloop van de dienst vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats te Serooskerke. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in De Zandput te Serooskerke. Het zou mooi zijn als u voor het afscheid van Gretha een bloem uit uw tuin meeneemt naar het graf. On%e lieve en meelevende buurvrouw is ons ontvallen. We missen haar. buren Adri Abrahamse Abraham Francke Henk en Marja Maas Alie Verkeste Simon en Jennifer Wattel Joop en Lucie de Willigen Serooskerke 20 juli 2018 Verdrietig delen wij u het overlijden mee van onze geliefde zus, schoonzuster en tante We wensen Bram, kinderen en kleinkinderen veel kracht en sterkte toe om dit verlies samen te dragen. Sien en Daan Faasse (in herinnering Maatje en Wim Francke (in herinnering Jo (in herinneringen Hannie Jobse Nel Jobse (in herinnering Gerrit (in herinneringen Corrie Jobse Leen en Ina Jobse Corrie en Rien Geluk Neven en nichten 20 juli 2018 Er is een land van louter Licht Verdrietig delen wij u mede dat is overleden onze geliefde schoonzus en tante Wij wensen onze familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Meerkerk: Chris Louws Ada Louws-Wondergem(/n herinnering) Vlissingen: Piet Louws Suus Louws-Bode (in herinnering Gapinge: Jaantje Sturm-Louws Jo Sturm (in herinnering) Wuppertal: Laura Schelp-Louws Michael Schelp Neven en nichten Verdrietig zijn wij om het plotseling overlijden van onze goede buurvrouw Wij wensen Bram en de familie veel kracht en sterkte toe. Hans en Janneke Mart en Jannie (in herinnering) Simon en Nel John en Marja Sjaak en Loes Bram en Mathilde Serooskerke, 21 juli 2018

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 24