Opruiming bij Simon Muchachomalo, Björn Borg Lingerie 20% - 50% korting Badmode Nachtmode 20% korting Badmode 50% korting Restanten Restanten De vakantieservice van de PZC Heren boxershorts SPECIAALZAAK HEERLIJKE DAGEN AAN DE MOEZEL EDELSTENENSTAD IDAR-OBERSTEIN Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc O reiskatern.nl Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc O reiskatern.nl 5 augustus landelijke voorpremières pzc.nl/vakantieservice 2-pak€ 44,95 Nu 29,95 1-pak €24,95 Nu 14,95 Voor dames, heren en kinderen 4 dagen inclusief dagelijks ontbijt en diner Hotel Goldbaumchen/Ellenz-Poltersdorf/ Moezel Een vakantie langs de Moezel betekentvolop genieten van een eeuwenlange wijntraditie in pittoreske dorpjes met smalle steegjes en middeleeuwse huisjes. Ellenz-Poltersdorf is zo'n lieflijk wijndorpje, op steenworp afstand van het bekende Cochem. Hier vindt u het historische Hotel Goldbaumchen, nabij de oevers van de Moezel. Geniet van schilderachtige uitzichten in een heerlijk a-la-carterestaurant. Ga lekker fietsen, bewandel de vele 'belevenisroutes' en drink een glaasje op het erf van een traditionele wijnboer. Voor'veelwaarvooruwgeld' moetu hierzijn! Door de steile hellingen is het Moezelland één van de gebieden met de meeste kastelen en burchten van Europa. Ze zijn bijna allemaal met de auto, maar ook te voet te bereiken, Helaas zijn er maar weinig burchten •3 overnachtingen 3 x uitgebreid ontbijtbuffet 3x3-gangendinerof buffet die de verwoestingen tijdens de annexatie-oorlogen van Lodewijk XIV van Frankrijk hebben overleefd. Een onbeschadigd pronkstuk is Burg Eltz, een typische woonburcht met een bezienswaardig interieur in het Elzdal bij Moselkern. De natuurrijke omgeving van Hotel Goldbaumchen leent zich uitstekend voor sportieve activiteiten. Wandelen, fietsen, maar ook een middagje vissen; het kan allemaal. Wilt u liever cultuur snuiven? Bezoek dan de Sint Josef kerk, op tien minuten loopafstand van het hotel. Breng zeker ook een bezoekje aan de Historische Mosterdmolen en aan de marktplaats in Cochem. Steile wijnhellingen, scherpe rivierbochten en romantische wijndorpen; de Moezel vergeet u echt nooit meer. VRM gastenkaart, waarmee u gratis met het openbaar vervoer kunt rijden in de regio Actievoorwaarden kortingen €139 per persoon in een 2-persoonskamer, geldig o.b.v. beschikbaarheid t/m 24 juli. Van 26 juli t/m 12 oktober €149 p.p. en vanaf 14 oktober €129 p.p. Kinderkorting bij 2 volbetalende personen op de kamer: max. 1 kind t/m 5 jaar gratis en t/m 11 jaar 50% korting. Toeslag 1-persoonskamer: 100%. Boekingskosten: €15 per boeking. Berghotel Kristall Idar-Oberstein Rijnland-Palts Berghotel Kristall ligt op een oogstrelende heuvel boven Duitslands 'steenrijkste' plaats; een plek waar enorm veel verschillende soorten edelstenen worden gevonden. Het dorpje Idar-Oberstein biedt ideale mogelijkheden om te wandelen en te fietsen. Ook liefhebbers van culturele uitstapjes en activiteiten halen hier hun hart op. Idar-Oberstein ligt in het dal van rivier de Nahe. Al eeuwenlang staat de stad bekend om het winnen van verschillende soorten edelstenen. De edelstenenmijn in de Steinkaulenberg is de enige Europese edelstenenmijn die voor bezoekers toegankelijk is. Tijdens een rondleiding tonen gidsen u het glinsterende bergkristal, de amethist en de agaten. Ook vindt u in de stad diverse stenenwinkeltjes en een prachtig edelstenenmuseum waar u de mooiste exemplaren kunt bezichtigen. Natuurlijk zijn vele sieraden ook te koop. Naast de edelstenenindustrie heeft Idar-Oberstein nog een aantal andere bezienswaardigheden die de sfeer van de stad bepalen. Vanaf het marktplein leidt een hoge trap u naar de Felsenkirche, een klein en bijzonder kerkje dat in een nis tussen de rotsen is gebouwd. Hier treft u een prachtig uitzicht over de stad en de omgeving. Nog verder omhoogvindtuSlotObersteinendeBurchtBosselstein. Kinderen mee? Bezoek dan 'Das Sternenland'. Een kartbaan, glijbanen en een grote trampolines zijn slechts een aantal van de verschillende attracties in dit speelparadijs. Of relax op een van de vele terrasjes. 2 overnachtingen 2 x uitgebreid ontbijtbuffet welkomstdrankje 1 x lunchpakket (zelf te maken van het ontbijtbuffet) 1 x Schwenkbraten eten (streekgerecht) 1 x entree Edelsteenmijn Idar-Oberstein (inbegrepen bij een verblijf t/m 15 november) Actievoorwaarden kortingen €99 per persoon in een 2-persoonskamer, dagelijks geldig o.b.v. beschikbaarheid t/m 13 oktober. Vanaf 14 oktober €89 p.p. Kinderkorting bij 2 volbetalende personen op de kamer: max. 1 kind t/m 3 jaar gratis en van 4 t/m 12 jaar 75% korting. Toeslag 1-persoonskamer: 100%. Boekingskosten: €15 per boeking. Meer informatie en boeken: Ga voor Hotel Goldbaumchen naar onze website reiskatern.nl/pzc/NUW1830 Voor vragen zijn wij per e-mail bereikbaar via info@nuwegexclusief.nl NUWEGKSh exeAuief... Meer informatie en boeken: Ga voor Hotel Kristall naar onze website reiskatern.nl/pzc/NUW1829 Voor vragen zijn wij per e-mail bereikbaar via info@nuwegexclusief.nl NUWEG/STt exc&uieft... V J Beleef een hartverwarmend avontuur met de hele familie in Disney's Janneman Robinson Poeh! EXC'Usief vi» uw krant Bestel nu via pzc.nl/poeh Geef snel uw vakantie door en profiteer van de voordelen: Lees uw krant tijdens uw vakantie digitaal Geen stapel kranten in uw brievenbus bij thuiskomst U kunt uw krant laten bezorgen bij familie, vriend of buur ondermode lingerie nachtmode badmode Klokstraat 21 Goes www.speciaalzaaksimon.nl 3 dagen inclusief ontbijt, 1 x diner en entree edelsteenmijn SPECIAAL VOOR ABONNEES

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 14