i Rinus Hannewijk Marie Emelie de Jaeger - van Hoecke 26 Corrie Verstraten-Buijze /Ylaria firn el ia de Alijs Frits Camiel Ver helst J Nellie Goense-Martens, We waren je al verloren nog voordat het einde kwam We waren je al kwijt voordat de dood je leven nam We waren je al aan het zoeken ook al was je nog zo dichtbij We rouwden al want door alzheimer ging het leven aan je voorbij Ko Verstraten Frieda Regina Maria Dusarduijn *02-07- 1926 |20-07-2018 Hontenisse Westdorpe Bilthoven: Myriam en Bertus Eva Lara en Jeroen Westdorpe: Peter en Gerdie Martin en Lisa Anne Bryan en Michelle Familie Verhelst Familie de Nijs Westdorpe, 20 juli 2018. Coit. adres: Kreekdreef 1 4554 LV Westdorpe p.verhelst@hetnet.nl De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op woensdag 25 juli om 11.00 uur in "de Kirke", Graaljansdijk Al90 te Westdoipe, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de RK begraafplaats aldaar. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van afd. "Den Zwarten Hoek" van 't Verlaet voor de goede zorgen. Maria Rosalia Josepha Rijk - Hiel 'Zus' Echtgenote van Jo Rijk t Voor uw overweldigende belangstelling en medeleven, in welke vomi dan ook, aan ons betoond na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, opa en ouwe opa zeggen wij u hartelijk dank. Nellie Flannewijk - de Braai Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Fleinkenszand, juli 2018 DANKBETUIGING Maria Johanna Fremouw 22.01.1930 22.05.2018 Oostburg, juli 2018 Annie Hamelink-Wisse Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveel heid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en oud-oma De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Westdorpe, juli 2018 zaterdag 21 juli 2018 Na een Leven voL gezelLigheid en vrolijkheid maar ook groot verdriet, is overleden onze lieve, zorgzame, dappere moeder en trotse oma sinds 25 juni 1991 weduwe van Zaamslag, 22 maart 1936 j- Goes, 19 juli 2018 Erik en Frankie Jimmy en Maaike Mickey Correspondentieadres: Etty Hiilesumlaan 9 4481 DE Kloetinge Speciale dank aan de verzorging van Mooie Staak 2 in Ter Weel, waar Corrie de afgelopen drie jaar liefdevol is verzorgd. De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatsvinden op dinsdag 24 juli om 11.00 uur in Het Vlinderhuis, op de begraafplaats, aan het Geldeloozepad in Goes. Aansluitend brengen wij Corrie naar haar laatste rustplaats op eerder vernoemde begraafplaats. Na de begrafenis nodigen wij u wederom uit in Het vlinderhuis. Daar is er gelegenheid ons te condoleren. ENIGE KENNISGEVING Na een liefdevolle verzorging in verzorgingshuis 'Vremdieke' is van ons heengegaan onze tante Breskens, 24-12-1935 t Hoek, 19-7-2018 Familie Clauwaert Woensdag 25 juli is er vanaf 9.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 10.00 uur een korte herdenkingsdienst wordt gehouden. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat te Terneuzen. Correspondentieadres: Uitvaartverzorging de Ridder Hughersluys 37 4536 HM Terneuzen Je was zo met ons verweven- /Tiaar nu moeten we je uit handen geven- Je leven was zorgzaam en liefdevol, maar nu voltooid In herinnering vergeten we je nooit- Wij moeten afscheid nemen van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma weduwe sinds 3 juli 2017 van Degenen die ik liefheb verlaat ik om degene die ik ook liefhad terug te vinden Na een kort ziekbed hebben we in alle rust afscheid genomen van onze moeder, schoonmoeder, oma en 'oude oma' Ossenisse, 3 september 1927 t Kloosterzande, 19 juli 2018 Oude-Tonge: Eindhoven: Oegstgeest: Adrie en Monique Erwin en Daphne Thymo, Ymke Lieke en Martijn Luc, Thomas Jos en Chris Louis en Lilian Jochem Michiel Gelegenheid tot afscheid nemen op zondag 22 juli tussen 19.00 en 20.00 uur in afscheidshuis 'de Koestering', Groenendijk 51 te Kloosterzande. De uitvaartdienst vindt plaats op dinsdag 24 juli om 13.30 uur in de H. Martinuskerk aan de Groenendijk 40 te Kloosterzande. Na de plechtigheid is er 'in den Waes' gelegenheid de familie te condoleren. Correspondentieadres: Rozenstraat 37, 4587 AC Kloosterzande Het is onmogelijk om iemand te vergeten die zoveel gaf om je te herinneren. Wij willen u bedanken voor uw hartelijke en lieve woorden en kaartjes na het overlijden van onze lieve,unieke en moedige mam, oma en overgrootoma. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Na het overlijden van onze moeder en oma was het fijn om te merken dat ook in verdrietige tijden er zo velen waren die met ons meeleefden. Graag willen wij u hiervoor hartelijk bedanken. Het was voor ons een grote troost te merken hoe haar liefde en zorgzaamheid bij velen een fijne herinnering hebben achtergelaten. Kinderen en kleinkinderen fam. P. Goense-Martens Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van onze Ma en Oma Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die haar missen. Dit zal ons ook tot steun zijn in de komende tijd. kinderen en (achterkleinkinderen Zaamslag, juli 2018

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 62