Anton Stoffels 25 OVERL Esther - Anthonij Marinus - Anton Stoffels Anton Stoffels Anton Stoffels Esther Saman zaterdag 21 juli 2018 z v Hij hield van het leven ondeugd zijn grootste deugd zijn levenslust eindeloos. Al heeft hij ons verlaten, hij laat ons niet alleen. Wat wij in hem bezaten, is altijd om ons heen. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, vader, schoonvader, opa en opa flat Ridder in de Orde van Oranje-Nassau echtgenoot van Pieternella Pladdet Terneuzen, 1 augustus 1932 Terneuzen, 18 juli 2018 Terneuzen: Terneuzen: Hoek: Terneuzen: Westkapelle: Middelburg: Stuvesande 674 4532 MN Terneuzen Nel Stoffels - Pladdet Levien en Mieke Roland en Karin Frank en Verona, Yoran, Yinthe Annelies en Jos Arjan en Marije, Luca, Mila Martin en Samantha, Jeffrey, Bas Lianne en Henk Conny en Wim Robin en Venize, Quinty Ilona en Silvan, Lauren Sylvia en Peter Remco Jordy Daphne U kunt persoonlijk afscheid nemen van Anton op maandag 23 juli van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum Monuta, Bellamystraat 28c in Terneuzen. De crematieplechtigheid vindt plaats op dinsdag 24 juli om 14.00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c in Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze broer Wij wensen Nel, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Terneuzen: Koos van Broekhoven Stoffels Oostkapelle: Rinus en Corrie Stoffels Terneuzen: Bram en Jannie Stoffels "Er is maar één Karei I en dat zijn wij" Plotseling moeten we afscheid nemen van onze lieve, altijd vrolijke vriend, de gangmaker van ons clubje en de pater familias van ons allemaal Wat zullen we de goede gesprekken, de plezierige uren en warme vriendschap van hem missen. Lieve Nel, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen, heel veel sterkte. Aad en Bonnie, Marco en Sandra, Luc en Jacqueline "Er is maar één Karei I en dat zijn wij" Plotseling moeten we afscheid nemen van onze lieve, altijd vrolijke vriend, de gangmaker van ons clubje en de pater familias van ons allemaal Wat zullen we de goede gesprekken, de plezierige uren en warme vriendschap van hem missen. Lieve Nel, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen, heel veel sterkte. Aad en Bonnie, Marco en Sandra, Luc en Jacqueline "Er is niets dat voorgoed verdwijnt, als men de herinnering bewaart" Met groot verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Esther was de geliefde dochter van onze oud Bestuurder Bennie Saman. Esther was reeds lange tijd ziek, maar toch kwam haar overlijden nog onverwacht. Onze gedachten gaan uit naar Bennie, haar zus en naaste familieleden. Wij wensen hen veel kracht en sterkte toe. Namens management en collega's van de voormalige SOKA locaties Piet Huijzers, locatiemanager SVRZ De Blide, De Redoute 't Verlaet Gabrielle Davits, bestuurder SVRZ Ik noem je: bloemen ik noem je: merel in de vroegte ik noem je: mooi ik noem je: narcissen in de nacht waaroverheen de wind strijkt naar mij toe ik noem je: bloemen in de nacht Jan Hanlo In liefde losgelaten onze lieve dochter van Bennie Saman en Ria Wojtal f Zij overleed in de leeftijd van 44 jaar. St Jansteen: Pa en ma f Saman-Wojtal Hulst: Tanja en Marco van Vlierberghe-Saman Fleur en Orlando Dion 19 juli 2018 Heerlijkheid 22, 4564 EL St Jansteen De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 25 juli om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats, Van der Maelstedeweg te Hulst. Samenkomst in de Basiliek, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Voor de warme, professionele zorg dank aan de artsen, verpleegkundigen en alle medewerkers van de afdeling oncologie van het AZ Nikolaas. Ook dank aan dr. Zilverschoon voor de goede zorg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 61